Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44858

Incet, incet intram in treburi serioase. Chiar daca momentan nu este un razboi oficial intre Unique si academiile noastre impotriva celor din SH + academia lor, lucrurile din punctul meu de vedere merg cu rapiditate in aceasta directie si cale de intors nu mai e. Va fi si un razboi al aliantelor, Unique + Faina vs SH + R.S + ce a mai ramas din = cu 0. Fie ca cel mai bun trib (adica eu) sa castige!

P.S. De partea celor din SH si R.S ar mai trebui adaugati si cei din Oac, Fire si Aka! dar nu mai e loc in titlu.
 

DeletedUser42057

O harta ar fi interesanta ! SH+ R.S + Fire + Oac + Aka! de o culoare toti si Unique si Faina de alta culoare.
 

DeletedUser31557

incercarea moarte n-are :D

mazare1 astăzi la ora 20:39
esti mai aproape de noi decat de ei, mai bine te muti si sti cum e, pe urma urmeaza cascada, vor mai veni si altii daca vad ca se poate
 

DeletedUser31557

of, :eek: incep sa cedeze si retrag invitatile,:D

Invitaţia tribului Silent Hunters a fost retrasă Renumire (nou)
 

DeletedUser

[...]Va fi si un razboi al aliantelor, Unique + Faina vs SH + R.S + ce a mai ramas din = cu 0. Fie ca cel mai bun trib (adica eu) sa castige!

P.S. De partea celor din SH si R.S ar mai trebui adaugati si cei din Oac, Fire si Aka! dar nu mai e loc in titlu.

Pai schimba titlul in "Eu vs SH, -SH-, R.S + academiile, = cu 0, Oac, Fire, Aka!" si atunci sunt sigur ca nu vei avea probleme nici cu semantica, nici cu lungimea. ;)

PS: Fie ca cel mai bun trib sa castige (adica noi). Succes SH! :)
 

DeletedUser44858

Rautacizme ? Deja ? :) Realizezi ca daca ma bat singur cu voi n-aveti nicio sansa, nu ? :)
 

DeletedUser43088

ro37


Verde-SH,R.S si aliatii
Albastru-UNIQUE si Faina
 

DeletedUser

incercarea moarte n-are :D

mazare1 astăzi la ora 20:39
esti mai aproape de noi decat de ei, mai bine te muti si sti cum e, pe urma urmeaza cascada, vor mai veni si altii daca vad ca se poate


of, :eek: incep sa cedeze si retrag invitatile,:D

Invitaţia tribului Silent Hunters a fost retrasă Renumire (nou)

Cand un jucator imi cere invitatie si imi spune ca tribul este condus prost, ca seful de trib este retard si ca doreste sa se mute in SH, eu in prima faza nu pot decat sa il cred si sa il ajut pe om...acum, tu poti posta pe forum ce doresti din mesaj, eu am sa il postez pe tot.

Bogdan-Wu feb 23, 00:39
bro nu mai dai invitatia?ca avusesi invitatie de la academie,si am apasat pe el din greseala,

salut

mazare1 feb 23, 08:11
Gata

Bogdan-Wu feb 23, 10:08
Mai vrei sa sti ceva de pe aici intainte sa intru,sau intru si atat?:) ca ma cam pregatesc sa intru ;) astia sunt prosti tare aici, cosmi99 ala e retard

Bogdan-Wu feb 23, 12:03
Pe unde umbli Man ;)

mazare1 feb 23, 12:08
E duminica!!..:))

mazare1 feb 23, 12:08
Doar daca e ceva legat de noi, circulare sau pe forum

Bogdan-Wu feb 23, 12:09
duminica e in familie;)

Bogdan-Wu feb 23, 12:20
Daca vrei mai raman aici daca mai ai nevoie de vreo informatie ceva,daca nu eu pot intra daca vrei

Acu tu alegi

Bogdan-Wu feb 23, 12:36
Or sa faca o tranzitie cred cei din tribul al 2-lea din Unique o sa intre in al 3-lea trib... extensie

Bogdan-Wu feb 23, 15:36
Broo :) esti la gratar :))) Nai WIFI ACOLo :)))

Bogdan-Wu feb 23, 16:17
Putem face 2 lucruri ma tineti aici pana ajungeti voi la mine apoi intru ,si eu furnizez ce iti trebe ..
ori pot intra acu fara nici un dubiu.....si mergem mai departe

i muta din tribul 2 in al 3-lea pentru ca le cere sitter...la totii
i curata prin sita

mazare1 feb 23, 20:39
esti mai aproape de noi decat de ei, mai bine te muti si sti cum e, pe urma urmeaza cascada, vor mai veni si altii daca vad ca se poate

Acum ca si opinie personala, cred ca are probleme si cu ochii, nu vede ce scrie decat daca este bolduit, recomand control de urgenta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

Cu Luche poate mai aveti vre-o sansa, dar cu mine a-ti pus-o.
 

DeletedUser11867

Nu noi am cerut razboi cu voi,n-ai dreptul sa te vaiti.
V-ati pregatit terenul de mult.
O sa fie frumos,in sfarsit ceva actiune :)


cred ca sa referit la voi ca sunteti in dezavantaj...virtual(eu nu stiu ca sh sa ne fi declarat razboi sau noi lor si din cate am inteles nici unique) se bat primele 2 triburi cu urmatoarele 2...restul e balast care va fi absorbit de una din parti...
 

DeletedUser44858

"pus-o" se scrie legat. Asta daca vrei sa fii consistent ;)

Daca tot corectezi, si "ati" tot legat se scrie :) Nu ca pus-o ar fi scris gresit, asta asa, ca sa fim gramaticieni pana la capat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca ati terminat cu lectiile de gramatica...sa revenim la subiect, de aici plecam...

Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: UNIQUE, UN!QUE, UN1QUE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,190
Tabăra 2: 5,123
Diferență: 7,067

chart


-------------------------------------------------------------
Parte 1:
Triburi: SH, -SH-
Parte 2:
Triburi: Faina, Faina.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 5
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,172
Tabăra 2: 21,035
Diferență: 10,137

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus