Discutii Libere L47 !

PRADA

member
Scor reacție
6
da poti intreba pe raducu illidan si restul negrilor ce cred despre mine.
memmo e fix nimic. si tu, la fel:
ai intrat, ai lasat sitter, ai intrat, ai iesit, ai divortat, ai revenit, iar ai lasat sitter,
acum doar pe extern te vad.
#ignor si tie hartistule
 

DeletedUser42770

da poti intreba pe raducu illidan si restul negrilor ce cred despre mine.
memmo e fix nimic. si tu, la fel:
ai intrat, ai lasat sitter, ai intrat, ai iesit, ai divortat, ai revenit, iar ai lasat sitter,
acum doar pe extern te vad.
#ignor si tie hartistule

Cine poti fi ? Un hatter care sufera ... Tu chiar nu observi ca toti sunt impotriva ta ? Esti tu cu tine ... ai ingropat oameni degeaba . Trist si penibil !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ahhh, trebuie sa-ti raspund la asta, prietene
eu sunt dusmanul vedetelor, intreba-le si toate o sa-ti zica:)
în rest, sunt cel mai om, cu oamenii.

gata, #ignor, spor la spam
 

DeletedUser38518

pai da, decât să rămân într-un desert plin de trădători d'al de tine, memo, shooter si altii pe care v-am invitat eu cu tastatura mea, mai bine-n margine la plajă, linistit.
si daca tot te-am bagat în seama, cine esti? câti jucati pe Afurisitul? prea finuTTa, unguru, timmo mass, matt, care mai sunteti? tu cred ca ai trimit primul atac pe mine, în care-a murit nobilul.

Hai baftă, din partea mea poti să scrii cât vrei că te #ignor :)

5, 10, 50, 200, 1000 de oameni suntem pe afurisitul, jucam cate 5 minute fiecare...mori de oftica.

ps: "prea finuTTa, unguru, timmo mass, matt, care mai sunteti?" ... ai uitat de constantin prezan, bunica din jamaica, dunhill21 si inca vreo 50 de clone facute pentru diverse activitati speciale.
 

DeletedUser23722

Bre,lasati-l pe Angel sa se concentreze pe harta,vrea sa scoata curtea nobila :D
 

DeletedUser40689

Cum carte soro ? People Who Don't Know They're Dead: How They Attach Themselves to Unsuspecting Bystanders and What to Do About it ai si uitat ? de Gary Leon Hill
 

DeletedUser34078

Cum carte soro ? People Who Don't Know They're Dead: How They Attach Themselves to Unsuspecting Bystanders and What to Do About it ai si uitat ? de Gary Leon Hill

nu bre, asta e delictul :D

Suge-o-Ramona-O-poveste-semi-amuzanta-editura-trei.jpg
 
Sus