Discutii Libere L47 !

DeletedUser23722

Da asta nu vreti sa o cititi?

bookpg_fsog_lg.jpg
 

PRADA

member
Scor reacție
6
haha vechi zici? oricând, pisicule

astea ti le pun, preferatele mele
erai cel mai crescator de barbabare si interne de pe lumea aia, până să mă superi :D :D :D :D

XwrIeIE.png
 

DeletedUser23722

Codrin,stiu ca iti place sa fii in centrul atentiei,sa te laude lumea,sa-ti mangaie "coama",dar nu faci altceva decat sa o faci dar doar in rau si totul se intoarce impotriva ta.
Ai incercat pe 2 lumi sa faci ceva si ai facut cacatu praf. Toti zic sa stai in banca ta,dar vad ca esti masochist frate! Poate nu sunt eu jucatoarea aia buna si m-ai " salvat" tu,maharabal si mai stiu eu cine,dar macar daca am ceva de spus,ti-o zic in fata si sunt o lingusitoare si nu ma dau in vant pe extern...
Si apropo,daca tot esti sitter la tot tribui si vrei sa ne bati la cap,fa-o omule cu cap,ca vad ca degeaba ai 2 :)
 

DeletedUser40689

Mai anjelica , vad ca ai memoria scurta baiete , ti-am mai raspuns odata la postarea ta :))
Postarea asta a ta vrea sa arate trei lucruri , ca am mintit , cat de bun a fost tribul tau ( de fapt tu , asa mai voalat ) si ce inobilator de barbare eram , nu prea ai nimerit cu nimic totusi

1 Nu am mintit , nu mi-am gasit nasul pana acum , atunci m-am ' sinucis ' am ramas ultimul in trib si am rezistat pana la ultimul sat , desii puteam sa ma duc in alte triburi si sa primesc ajutor , si mai imi aduc aminte ca asa singur cum eram nu prea ati avut curaj sa ma atacati mult timp desii imi trecusem la profil si scrisesem si pe extern niste lucruri nu prea placute despre ' curajul ' vostru , pana la urma ati facut si voi un organizat pe mine )) mareata realizare intr-adevar )

2 Cat de bun ai fost tu ... tot tergiversai alianta , ori ce trebuia sa facem , fiindca jucai pe doua fronturi , ca la un moment dat , sa ne trezim peste noapte ca ne-ai luat niste jucatori si ti-ai dat arama pe fata , sigur , ai fost foarte bun , ce sa zic ...

3 Barbarele pe care le-am luat ... pe fiecare lume au fost destepti care imi reprosau asta , totusi imi ziceau de barbare , nu de interne desii pe fiecare lume am facut parte din conducerea triburilor unde am fost , pricepi unde bat ? vezi tu , cand nu joci cu nspe mii de muticonturi si nu iti iei partea leului din interne e normal sa iei barbare .



Amice , curaj am avut intodeauna , nu pun mare pret pe sate, cont , e doar un joc...

Nu te-am injurat , nu injur in joc , ca am folosit cuvinte mai dure ... nimanui nu ii plac persoanele cu doua fete .

Cum ai terminat lumea aia ? parca aia din tribul tau s-au suparat ca luai prea multe interne si te-au bagat ei la interne , nu ? vezi ce inseamna cand un conducator abuzeaza de putere ? )



Mai , asa greu pricepi ? am renuntat la joc si am lasat contul in sitter , ce a fost apoi cu el ... dar pentru tine e greu de inteles , probabil ca nu degeaba ai numele asta , TheBrute , sa iti explic in limba ta totusi , uhh argh hrr , uf uf uu u o , sper ca e mai bine asa .

P.S
King Kunta , dupa cum iti spuneam , pe lumea asta am intrat doar asa de sanchi , si in momentul cand cineva o sa ma inobileze , pe urmatoarea lume tot o sa imi pot trece la profil Undisputed, Undefeated :D

Care e scopul repetarii mesajului , sa arati tu cat esti de bun si eu de slab ? pai mai baietas , daca cineva te cunoaste pe tine si pe mine nu , tot ce spui tu despre mine inseamna ca e fix invers , asta e '' faima '' pe care ai dobandit-o asa greu :))

Nu povestesi si aici ce ai patit pe 46 ca e la fel de amuzant ca si comedia petrecuta pe 47 .

Nici o lume nu ar fi la fel de amuzanta fara tine :))
 

DeletedUser

angelica, dat fiind ca am fost inactiv mai mult de o saptamana...poate chiar doua, chiar nu am avut chef de nimic, ca deh mai are lumea si viata personala. mi se rupe de raportul tau. in timp ce tu nu mai ai sat, eu tot aici sunt, tu fiind activ. deci esti slab rau bai copilu. mergi de te joaca tetris, ca pe triburile nu prea faci fata, decat spate.
 

DeletedUser40689

Ramona Libelula Nemiloasa , cel mai iubit dintre tribali , nu ne mai delectezi cu niste texte d'alea de-a tale ca : pup fete in fund , va inobilez pe toti , etc ? ori acum esti la fotosinteza ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
acum refac Good-ul, nubilor; pregătim revansa. Mai usor cu externu' deci, hai pa
 

DeletedUser40689

Da mai , te stie toata lumea , dar din toti astia care te stiu asa mai bine nu cred ca e vreo unul care ar vrea sa aiba de a face cu tine :))

Cand ai fost libelula nemiloasa nu ai avut succesuri , ia trece-ti acum la profil tapul barbaos , poate cine stie ... o sa ajungi si tu la doua sate .
 

DeletedUser40689

Eu sunt calm , chiar daca uneori creez o impresie contrarie , nu ma pot supara pe Codrin , e prea haios :)
 
Sus