Qifsha vs

  • Autor subiect DeletedUser46966
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40073

pe voi deocamdata va scoate moldovita,toreto,rodycapitica si mariusbr :))))))
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Ba Shon, cand ai scris nu erai spalat nici pe dinti, nici pe ochi, si vorbesti aici de cristos, stalpi si minioni. In plus, ne zici noua ca joci lumi normale si nu ai timp de speed, dar o lume normala consuma mai mult timp decat speed-ul(3 ore) din punctul meu de vedere. Asa ca mai bine dai un farm obsedat pe normala, ca in fiecare zi din viata ta personala atat de interesanta, si apoi te duci inapoi la somn. Sau posibil esti somnambul si nu vezi ca arunci vorbe in vant?

Ideea era ca ati facut tema noua pe forum sa va certati intre voi,e normal sa fie raca intre voi,atata timp cat va atacati pe fiecare runda,ce importanta are daca esti slab sau daca esti bun?atata timp cat te distrezi,merita ;).

Cred ca pe toti ii deranjeaza cand va vad pe unii cu nasul pe sus,care inainte se milogeau de noi,sau stiu eu cine,de ex sami ca nu are cu cine juca si sa joace cu noi,si acum e mare "barosan" :D:D.

Spor.
 

DeletedUser

Ba Mariuse, tu voiai sa joci la noi in echipa, si te-ai ofticat ca te-a injurat frentiu din cauza ca esti guster, iar apoi te-ai dus sclav in thai, si acum comentezi de noi. Ai plecat de la noi virgin si te-ai dus cu virginii, i-ai enumerat tu singur :)) cica ne scoate moldovita care se ruga de noi sa nu il scoatem sa prinda top20
http://postimg.org/image/mbc3q166j/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce rupti sunteti ba ma jur :)) pe harta numai miscati,comentati doar pe extern
impotenti nu cu doi de ii se vede ca nu a-ti fost pe la scoala sa va jucati speed

Ma nebunule da hai diseara pe runda in caz ca o pune raka, si sa vedem care nu misca pe harta :)))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ati facut din topicul asta un loc de varsat jigniri si aluzii la viata reala/personala a fiecaruia.
Drept urmare topicul a fost inchis si va fi mutat in arhiva, sper sa va prinda bine vacanta unora dintre voi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus