Qifsha vs

  • Autor subiect DeletedUser46966
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46966

Dupa cum spune si titlul acestui forum cei care vor sa faca o runda cu team-ul QIFSHA pot sa posteze aici.
Doar de la 3 jucatori in sus (1v1 nu se fac).
 

DeletedUser45198

Chiar nimeni, va temeti asa de tare ? =))




voi chiar nu v-ati saturat de minciuni ma?
acuma sunteti 8-10 si tot o luati cand vrem "noi" nu cred ca are rost sa facem acum prezentarile ca la cate conturi avem v-am ametit :)) dar totusi pentru a elimina viitoarele greturi te rog scuteste-ma de astfel de postari domnule notry?!
 

DeletedUser46966

nospeedlimit1 daca intram toti este alta treaba, cand voi intrati cu 300 de conturi crezi tu ca o sa le stim pe toate ? Scuteste-ma, daca sunteti tari in gura haideti sa facem team vs team si lamurim acolo.Jucati cu numele vostru nu cu toate ce va trec prin cap.Pana atunci tot QIFSHA e primul la speed pe ro.Acum nu vreau sa ne certam dar vreau sa vedeti realitatea, nu voi sunteti cei mai buni.Bine aveti runde castigate nu zic ca nu dar, cand vedeti ca in QIFSHA sunt jucatori care sunt chiar pe locul 1 in joc chiar credeti ca voi sunteti pe primul loc ?

Acum serios la ce mentalitate ganditi unii dintre voi ?!
 

DeletedUser47076

Notry ne strangem sambata la o runda? Ne adunam echipele si dam un meci, doua.
 

DeletedUser46885

Flaa
E greu de ițeles voi nu o sa va ridicati niciodata la nivelul nostru , mai intai de toate tu nu ai o echipa
Cand zici QIFSHA (Prieteni Caterinca 800 de mesaje cand intri , radem de virgini urati ca voi )
In schimb voi 4 5 gusteri care va adunati si va mancati muci pe un speed :))

Si facem si runda va scoatem ca de obicei si aia e :)))


Si speed
Tie iti bate lantu , si eu am liste cu 100 de conturi da prefer sa iti apara acolo ”Frentiu a inobiliat satul tau”

QIFSHA (Tiganu Sprite Frențiu Nevar Simax BARECAU Sami Hardy Marina Notry Cilnic Black Iuliad ) raman șefi pe speed :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Flaa tu ai aparut ca o ciuperca dupa ploaie,locul tau e la ETNO , ai o voce cred ca o sa castigi HAM TALENT .
Si Blazker?Fara 3 ca sclavi ca tine nu intra pe runda,scuteste-ma cu echipa ta mareata. Ai luat 2 runde cu blazker cand NU A JUCAT QIFSHA si acum nu iti mai ajunge nimeni la nas.Du-te ma si da-ti cu tezla-n k...e de noob ce esti.
 

DeletedUser46885

Notry ne strangem sambata la o runda? Ne adunam echipele si dam un meci, doua.

Ce-a facut?aveai mucii suflati cand ai scris asta ma?ok facem maine ma duel,propunem maine seara un 505,ok?s-au?membri in trib cati? sunteti 4 gusteri 4 nu?s-au a adunat blazker mai multi?ok?ok? o facem seara de la 20:00.?Ca blazker mai mult seara e disponibil.ok?zice-ti?.Pai provocati voi ma TEAM QIFSHA?
 

DeletedUser47076

Ma desteptilor, Notry a propus un meci da? Voi nu puteti intelegi ce e ala un meci? Imi veniti aici ca voi sunteti cei mai buni ca rupeti speedu cu zeci de conturi si ca sunteti 100. Leo, mai bine taci, du-te si fa-ti scoala ca nu ai 8 clase in plm si imi vorbesti mie de sus, fugeai de la scoala ca sa te joci speed si imi spui mie ca am aparut ca o ciuperca dupa ploaie? O sa vorbesc cu Notry sau Never despre meci, ca voi doi nu sunteti in stare sa faceti diferenta dintr-o intrebare si un raspuns. Ii ca si cum ar veni Leo in Anglia si l-ar intreba astia la interviu cati ani ai si el ar zice Romania, hai ma baieti lasati-va.
 

DeletedUser46966

Raka de vor baieti 5v5 sau 6v6 sa fim anuntati cu 2-3 zile inainte sa planificam nu toti pot intra.
 

DeletedUser46885

flaa ai dreptate,QIFSHA,are meciuri,antrenamente,prietene,munca si cu treaba de facut,nu ca blonda ta din poza si esti pe joc,ok?noi nu suntem neputinciosi ca tine flaa,ok?ok?Nu te arunca asa departe flaa,ca-tii dam si decisiva,nu te mai impacienta atat?ca si cu aripii tot popcorn manancii in fata la PC,Ai inteles?????????????
CAND AVEAI TREN DE LA NOI ITI LU-AI POPCORN CA NU AVEA CE SA FACI? Acuma ai tupeu?
 

DeletedUser

Bă Mariuse,ştii că-s prieten cu tine,nu contează jocul. Dar dacă zici că Frenţiu e slab, te întreb de ce nu ai jucat tu în locul lui la Mondiale?
Nu vă m-ai ridicaţi unde nu vă este locul,şi nu mă adresez ţie Mariuse.Mă adresez guşterilor din super-team.ul vostru .

Sunteţi toţi conştienţi că dacă intra TOATĂ ECHIPA QIFSHA nu are nimeni şanse,nu?
Băi flaa eu în locul tău tăceam,ieri de cate ori ai început nebunule,sa-l scoţi pe Sami?Şi mereu ai pierdut?Să-i mulţumiţi lu sebică cu un castron de chiftele că a reuşit sa spargă ce era în sat---
Avînd în vedere speedu MARIUSE să recunoaştem că eşti aproape inexistent la fel ca Moldoviţa la fel ca flaa.
în afara jocului eşti un caracter de milioane , dar cînd joci cu asemenea specii te schimbi şi tu , asta e !

Un praz verde si un castron de chiftele .. :*
 

DeletedUser

Cînd se juca speed cu adevăraţi speederi ca Nuştiucine..... ca ţiganu,Oro,Cilnic,Florin,RTR,Piticu voi nici puf n-aveaţi mă , şi a ieşit flaa anonimul să dea lecţii de speed.


Şi pentru vedeta de flaa ... Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni !
 

DeletedUser45198

Căţeii ? READY ?


ma sami de ce voi nu puteti vorbi sau comporta ca niste oameni, ci dovediti mereu partea de animal planet din voi?

pe langa asta, noi avfem lumi normale si viata personala deci pe speed numai avem nici timp nici chef sa jucam dar voi stiti prea bine cand intra stalp shon iule diehard si cristos sau minion voi nu ati castigat nici macar o runda.,....eu va felicit pentru timpul acordat speed-ului si pentru acest loc 1 pe care il aveti cu tribul in nu stiu ce clasamente!


spor in continuare :)
 

DeletedUser

Ba Shon, cand ai scris nu erai spalat nici pe dinti, nici pe ochi, si vorbesti aici de cristos, stalpi si minioni. In plus, ne zici noua ca joci lumi normale si nu ai timp de speed, dar o lume normala consuma mai mult timp decat speed-ul(3 ore) din punctul meu de vedere. Asa ca mai bine dai un farm obsedat pe normala, ca in fiecare zi din viata ta personala atat de interesanta, si apoi te duci inapoi la somn. Sau posibil esti somnambul si nu vezi ca arunci vorbe in vant?
 

DeletedUser

In legatura cu echipa asta a lui blazker, blazker e un jucator bun, dar nu stie sa joace in echipa, vrea mereu locul 1, de asta nu a putut sa joace cu noi niciodata. Flaa nu stiu de ce comentezi tu pe aici ca esti mai slabut decat toti care au scris in topicul asta. MariusBr... nu mai zic nimic, ca nu are rost sa vorbesc despre jucatori inexistenti :)))

Si daca va strangeti diseara 5-6 si se poate sa puna raka runda cu parola de la 20
Trib 5(6)
Start mine 6
400 barbare
Taler normal
Cu paladin
Fara arcasi
Protectie 25 min
Viteza 350 cu 0 6

Adunati-va gusterilor, dar n-o sa aveti voi niciodata sansa sa bateti qifsha :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus