Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

Saitou

member
Scor reacție
1
DT pareti si mai penibili cu rapoartele astea! Inteleg mai vreti sa spalati din rusine dar degeaba.
Ati intrat cu sute de conturi suport si totusi ati dat inceput nou.
Fiti realisti,nu veti face fata niciodata in start contra unui trib precum Revo.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ce bine, pentru ca scopul nostru este de fapt sa inchidem lumea, nu sa castigam startul :D. Oricine ar fi castigat rahatul ala de razboi, oricum ar fi avut de suferit pe termen lung, pentru ca alte triburi s-ar fi dezvoltat si ar fi descoperit "bomba atomica" iar noi ne-am fi batut cu arcul. Asta este, pot spune ca miscarea lui Goloie v-a si bagat putin in ceata, cred ca e nasol sa cheltuiesti mii de pp-uri si sa te uiti a doua zi ca le-ai bagat degeaba =))). Plus ca apoi iti spargi armata pe un jucator de 100 de puncte sau cate avea.

PS: Aveti grija dragilor, ca DT va fi aici si la finalul lumii, pe cand de Revo nu va mai discuta nimeni. Asa e memoria noastra a oamenilor, intelegem greu si uitam repede. Ca sa va readuc aminte, Lumi castigate de DT: 40, 48, urmeaza 54.
 

DeletedUser

Ce bine, pentru ca scopul nostru este de fapt sa inchidem lumea, nu sa castigam startul :D. Oricine ar fi castigat rahatul ala de razboi, oricum ar fi avut de suferit pe termen lung, pentru ca alte triburi s-ar fi dezvoltat si ar fi descoperit "bomba atomica" iar noi ne-am fi batut cu arcul. Asta este, pot spune ca miscarea lui Goloie v-a si bagat putin in ceata, cred ca e nasol sa cheltuiesti mii de pp-uri si sa te uiti a doua zi ca le-ai bagat degeaba =))). Plus ca apoi iti spargi armata pe un jucator de 100 de puncte sau cate avea.

PS: Aveti grija dragilor, ca DT va fi aici si la finalul lumii, pe cand de Revo nu va mai discuta nimeni. Asa e memoria noastra a oamenilor, intelegem greu si uitam repede. Ca sa va readuc aminte, Lumi castigate de DT: 40, 48, urmeaza 54.

Miscarea lui Goloie! Ahahahhaha! Buna asta rau, era sa lesin de ras. Miscarea fortata ca nu stiti sa jucati legal, bine pe tine te excludem ca poate joci. Mari razboinici , fug din calea uraganului sa stea la caldurica pentru final. Ahahahha! :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Ce bine, pentru ca scopul nostru este de fapt sa inchidem lumea, nu sa castigam startul :D. Oricine ar fi castigat rahatul ala de razboi, oricum ar fi avut de suferit pe termen lung, pentru ca alte triburi s-ar fi dezvoltat si ar fi descoperit "bomba atomica" iar noi ne-am fi batut cu arcul. Asta este, pot spune ca miscarea lui Goloie v-a si bagat putin in ceata, cred ca e nasol sa cheltuiesti mii de pp-uri si sa te uiti a doua zi ca le-ai bagat degeaba =))). Plus ca apoi iti spargi armata pe un jucator de 100 de puncte sau cate avea.

PS: Aveti grija dragilor, ca DT va fi aici si la finalul lumii, pe cand de Revo nu va mai discuta nimeni. Asa e memoria noastra a oamenilor, intelegem greu si uitam repede. Ca sa va readuc aminte, Lumi castigate de DT: 40, 48, urmeaza 54.

Da da vise, mi-am dat seama ca sunteti limitati cand ati fugit in partea opusa a hartii, miscarea lui goloie de mare strateg a fost sa lase dk-ul in spate sa ne tina ocupati ca sa va puteti dezvolta voi, pacat ca iesiti din protectie si o sa va viziteze baieti din akats ;)

PS: Sikos mai plimba vere ursu vb gura fara tine dovezi dragul meu, tot ro-ul stie ca dt-ul e made in china cu o nuanta rozalie pe margine =))
 

DeletedUser2518

Cred ca se termina L54 si unii tot cu trauma asta de 'inceput nou' raman...
 

DeletedUser48117

Ce bine, pentru ca scopul nostru este de fapt sa inchidem lumea, nu sa castigam startul :D. Oricine ar fi castigat rahatul ala de razboi, oricum ar fi avut de suferit pe termen lung, pentru ca alte triburi s-ar fi dezvoltat si ar fi descoperit "bomba atomica" iar noi ne-am fi batut cu arcul. Asta este, pot spune ca miscarea lui Goloie v-a si bagat putin in ceata, cred ca e nasol sa cheltuiesti mii de pp-uri si sa te uiti a doua zi ca le-ai bagat degeaba =))). Plus ca apoi iti spargi armata pe un jucator de 100 de puncte sau cate avea.

PS: Aveti grija dragilor, ca DT va fi aici si la finalul lumii, pe cand de Revo nu va mai discuta nimeni. Asa e memoria noastra a oamenilor, intelegem greu si uitam repede. Ca sa va readuc aminte, Lumi castigate de DT: 40, 48, urmeaza 54.
Daca stai putin si o gandesti, al dau goloie, jefe si mai stiu eu ce pp-ist de acolo au bagat de 2 ori pp-uri :)) si stii, au bagat, nu s-au jucat "bajetii" :) na...la goloie e foamea mare ..daca stii ce zic :)
 

DeletedUser47924

:)Lasati-l pe goloie,..atentie mare la DK baieti,..ca va arde la fundul gol,..:)))
 

DeletedUser41586

Cand am folosit scripturi ilegale am fost banat. Dar DT-ul a scapat pe 2 lumi. Nu inteleg ce naiba te bagi tu in conversatia asta tu nici nu faci parte din DT.

Am zis eu ca fac parte din DT? Nu, nu fac. Dar vad ca tu tragi pe altii de ureche si esti mai patat ca restul...

Da da vise, mi-am dat seama ca sunteti limitati cand ati fugit in partea opusa a hartii, miscarea lui goloie de mare strateg a fost sa lase dk-ul in spate sa ne tina ocupati ca sa va puteti dezvolta voi, pacat ca iesiti din protectie si o sa va viziteze baieti din akats ;)

PS: Sikos mai plimba vere ursu vb gura fara tine dovezi dragul meu, tot ro-ul stie ca dt-ul e made in china cu o nuanta rozalie pe margine =))

Lasa-i ma sa fie! Tu esti frustrat ca ti-ai luat-o de curand de la ei ... Japonezule
 

DeletedUser47776

Lasa-i ma sa fie! Tu esti frustrat ca ti-ai luat-o de curand de la ei ... Japonezule

Hopa, noob undercover =)), unde mi-am luat-o ma noobulet ? cand ajungi tu la nivelul meu de jucator mai vb pana una alta te lauzi cu realizariile altora care defapt inca lasa de dorit ...
 

DeletedUser42606

Sunt curios al cui e tribul de ferme MNY.
Oare admini nu vad asta?
 

DeletedUser42606

Sunt curios al cui e tribul de ferme MNY.
Oare admini nu vad asta?
 
Sus