Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

v-am scris si ieri fratilor
mai aveti obraz sa scrieti aici ceva? capul in pamant si aia e
nu realizati ca mai umiliti de asa nu puteati iesi dupa treaba asta?
daca ne bateam o saptamana, un an, 10 ani.. o secunda oameni..si ati fi pierdut. ar fi fost mai bine. dar sa fugiti, patetic :p

sunt curios ce ati fi zis voi, daca noi eram aia care plecam
cred ca astia cu gura mare de la voi, gen sickos si popicu ar fi sarit de pe vreo cladire de bucurie

popicu, vi pe speciala? ha?
intreaba pe mafeoso si sickos daca se merita. ei stiu cum e :))

Pai am luat eu bataie de la voi pe speciala cumva ma?!?!
Cand va vad ce smar2 sunteti ma umple rasul :)) Daca nu stii intreaba pe Rockefeller ca-ti explica el, ca si ala pana acum se dadea Lokist dar vad ca a dat in el sindromul versus DT-ist, frustratilor ... Cand am jucat foloseati binoclul sa va uitati dupa mine in clasament ca eram prea sus jajaja ce sa faci, aia e.. se mai intampla..
Si pe mafeoso ati scos voi? Pai a ras de voi in ultimul hal ma.. Si acum rad cand imi aduc aminte de rapoartele alea.. De unul singur va scos jocul din cap.. Pacat ca el nu a vrut sa joace, tare imi e si fara nicio exagerare, va scotea =)))))
Hai pa!
 

DeletedUser47776

Pai am luat eu bataie de la voi pe speciala cumva ma?!?!
Cand va vad ce smar2 sunteti ma umple rasul :)) Daca nu stii intreaba pe Rockefeller ca-ti explica el, ca si ala pana acum se dadea Lokist dar vad ca a dat in el sindromul versus DT-ist, frustratilor ... Cand am jucat foloseati binoclul sa va uitati dupa mine in clasament ca eram prea sus jajaja ce sa faci, aia e.. se mai intampla..
Si pe mafeoso ati scos voi? Pai a ras de voi in ultimul hal ma.. Si acum rad cand imi aduc aminte de rapoartele alea.. De unul singur va scos jocul din cap.. Pacat ca el nu a vrut sa joace, tare imi e si fara nicio exagerare, va scotea =)))))
Hai pa!

Cum era pe masters faza ai, trib smecher ro76 a intrat pe lume ca sa ajunga ferma, era si mafoso acolo, daca nu stiti la ce trib ma refer apelati cu incredere la jucatori din sticky, a si ca sa castige si el lumea a dat-o pe fuziune ca altfel tot ferme aka capre stateau pana la final, daca astia sunt mari jucatori care ne scot noua triburile din cap chiar ca nu se merita sa-mi bat gura cu tine sikoso "il magnifico".
 

DeletedUser41586

Cum era pe masters faza ai, trib smecher ro76 a intrat pe lume ca sa ajunga ferma, era si mafoso acolo, daca nu stiti la ce trib ma refer apelati cu incredere la jucatori din sticky, a si ca sa castige si el lumea a dat-o pe fuziune ca altfel tot ferme aka capre stateau pana la final, daca astia sunt mari jucatori care ne scot noua triburile din cap chiar ca nu se merita sa-mi bat gura cu tine sikoso "il magnifico".

Nu ma intereseaza de ro76 sau masters, nu fac parte din tribul DT si in niciun caz din REVO! Vorbeste ba de 54 ca de-aia esti pe forumul lumii cincizeci si patru. Eu am raspuns la ceea ce a scris unul de-al tau.. dar tu vad ca te bagi in seama aiurea! In primul rand, de acum mi te adresezi cu domnul sickoss ca nu am fost in armata amandoi iar in al doilea rand... pana nu ne vom intalni pe harta sa nu mai bati apropouri la adresa mea, ai inteles?
 

DeletedUser47776

Nu ma intereseaza de ro76 sau masters, nu fac parte din tribul DT si in niciun caz din REVO! Vorbeste ba de 54 ca de-aia esti pe forumul lumii cincizeci si patru. Eu am raspuns la ceea ce a scris unul de-al tau.. dar tu vad ca te bagi in seama aiurea! In primul rand, de acum mi te adresezi cu domnul sickoss ca nu am fost in armata amandoi iar in al doilea rand... pana nu ne vom intalni pe harta sa nu mai bati apropouri la adresa mea, ai inteles?

Da ai dreptate nu am facut armata impreuna asta nu inseamna ca nu am facut-o si eu dragul meu habar nu ai cu cine vorbesti, si daca e sa vorbim de bagat in seama tu esti ala care vb mult si fara rost ca sa nu folosesc alt adjectiv tocmai din cauza ca nu esti nici in DT nici la noi :)) Si de intalnit pe harta ti-am propus sa intram pe 55 impreuna de manuta sa vedem care e mai smecher ;)
 

DeletedUser41586

Da ai dreptate nu am facut armata impreuna asta nu inseamna ca nu am facut-o si eu dragul meu haba nu ai cu cine vorbesti, si daca e sa vorbim de bagat in seama tu esti ala care vb mult si fara rost ca sanu folosesc alt adjectiv tocmai din cauza ca nu esti nici in DT nici la noi :)) Si de intalnit pe harta ti-am propus sa intram pe 55 impreuna de manuta sa vedem care e mai smecher ;)

Mult, prost si fara rost vorbesti tu, ma ! Tu vorbesti.. De cam toata lumea te iei, la toti gasesti ceva de comentat si vorba aia .. nu se trezea unul mai breaz sa vorbeasca dar tocmai tu te-ai trezit ma? Pai asa o oferta.. e imposibil de refuzat.. dar tare imi e ca pe la l55 tu nu o sa mai fi prin preajma si de ce sa se intample una ca asta, de ce sa asteptam noi pana la 55? Hai ma sa dam inceput nou amandoi aici ! Unul langa altu, fara pp si vedem care pe care face ferma, obraznicule.
 

DeletedUser41586

@Rockefeller ce faci ma tata esti demolat?
Imi pare rau ca te-am tinut pe langa mine vad ca n-ai prins nimic

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 10 la nivelul 6
Distrugere prin foc de catapultă:
Fermă distrus de la nivelul 17 la nivelul 13

OFFF
 

DeletedUser47776

Mult, prost si fara rost vorbesti tu, ma ! Tu vorbesti.. De cam toata lumea te iei, la toti gasesti ceva de comentat si vorba aia .. nu se trezea unul mai breaz sa vorbeasca dar tocmai tu te-ai trezit ma? Pai asa o oferta.. e imposibil de refuzat.. dar tare imi e ca pe la l55 tu nu o sa mai fi prin preajma si de ce sa se intample una ca asta, de ce sa asteptam noi pana la 55? Hai ma sa dam inceput nou amandoi aici ! Unul langa altu, fara pp si vedem care pe care face ferma, obraznicule.

stai tu linistit ca intru pe 55 sa iti scot figurile din cap imi dai invitatie baietas si intru fix langa tine, sa sti ca sunt obraznic te tratez cu aceasi moneda, iar daca ma iau de cineva ma iau fiindca merita pus la locul lui, prea si-au luat uni figuri angro de zici ca au inventat jocul.

PS: de ce sa dau inceput nou, sa iti demonstrez tie ceva, stai la coada ca iti vine randul pe 55, ti-am zis astept invitatia cand incepe ;)
 

DeletedUser41586

stai tu linistit ca intru pe 55 sa iti scot figurile din cap imi dai invitatie baietas si intru fix langa tine, sa sti ca sunt obraznic te tratez cu aceasi moneda, iar daca ma iau de cineva ma iau fiindca merita pus la locul lui, prea si-au luat uni figuri angro de zici ca au inventat jocul.

PS: de ce sa dau inceput nou, sa iti demonstrez tie ceva, stai la coada ca iti vine randul pe 55, ti-am zis astept invitatia cand incepe ;)

Tu sa-mi dai mie invitatie nu eu tie... pentru ca tu ai propus nu eu.
Pana la 55 ramai cu gandul aici ... S-ar putea sa iti dau cu harta-n cap mai repede decat crezi!
 

DeletedUser47776

Tu sa-mi dai mie invitatie nu eu tie... pentru ca tu ai propus nu eu.
Pana la 55 ramai cu gandul aici ... S-ar putea sa iti dau cu harta-n cap mai repede decat crezi!

Bine, facem asa oficial, si de dat cu harta in cap astept sa vad ce poti, au mai fost cativa care au vrut sa imi dea cu harta in cap si nu le-a mers poate iti iese tie =))

PS: ma opresc aici ca facem spam si nu se merita ;)
 

DeletedUser19020

giphy.gif


click -> cu dedicatie galagiosilorr
 

DeletedUser48120

sickos, posteaza cand nu esti sub influenta vreunei substante :)

esti noobul de pe speciala care a postat pe extern in prima si a doua zi cat a farmat si dupa ai ramas ce esti, adica al doilea cuvant din fraza asta

mafeoso a stat mai mult ca nu e atat de frustrat ca si tine. a dat norocul pe el si a prins flama. a ramas pe harta pana cand nu mai contau trupele care se pierdeau pe el

sa ne anunti daca joaca mafeoso pe speciala urmatoare, sa nu intram sa ne facem de ras ca ne scoate pe toti :))
 

DeletedUser17245

flacau.. nu vrei tu mai bine sa joci pe harta si sa dai din degete mai putin pe aici? parerea mea.. nu te mai baga tu in seama atat .spor la joc acolo...vorbim pe harta
seara frumoasa.
p.s// si o bere de la mine .. ca tot e ziua mea de nume :)


la multi ani la toti sarbatoritii de ziua onomastica ..
 

DeletedUser17245

multumesc frumos...
sanatosi sa fim... sa ne bucuram de acest joc ..ca.. belelele curg... mai glumim.. ne mai intepam.. e doar un joc. sa il jucam cum stim mai bine.. si fara arogante..

ca ne putem respecta . ;)

corona bere livella supermarket non stop oradea magazin alimentar bauturi alcoolice.jpg
;)

de la mine.. ptr toti jucatorii .. cinstea e din partea mea !
 
Ultima editare de un moderator:
Sus