Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser

Pai si inactivii aia ce cautau in Haș? Sau erau buni cat erau la aliati..acum sunt doar niste noobi ))) va contraziceti singuri pe voi

In legatura cu punctele si satele, spor la cat mai multe. Dar rezultatul final il stiti deja unde au jucat DT si DK ( cu toate ca erau triburi cu puncte si sate mult peste). Nu zi hop pana nu ai sarit ;)
P.s. sper ca pe o alta lume sa nu se mai repete vorba " ca nu s-a jucat inca niciodata impotriva la asa configuratie " , si sa nu comparam lumea cu o alta lume.


Stim rezultatul, au fost si pe speciala . :))
 

DeletedUser13059

Salut ,va multumim si apreciem faptul ca ne urmariti si faceti mutarea pe harta in functie de noi ,asta denota faptul ca va este frica de ceea ce putem face ca trib , va asteptam cu drag sa va mutati cu drujbele in sud-vestul hartii :) ,succes tuturor .


va asteptam cu drag sa va mutati cu drujbele in sud-vestul hartii

in traducere DT = Trib de Copaci ?
 

DeletedUser13059

si nenea adenauer si y.bob de ce au renuntat ? :( ziarele au scris ca nu vor sa piarda lumea si prefera sa renunte pana nu ajunge REVO langa padurea lor
 

DeletedUser47776

de fapt cred ca au avut script si pentru asta

Au script pt orice lucru casnic, de la script de spalat vase pana la script de data inceput nou pt ei, am inteles ca au si unu care se ocupa de cumparaturi, ca sa poata sa faca mucegai nestingheriti sub scaun, stiu ei la ce ma refer =))
si nenea adenauer si y.bob de ce au renuntat ? :( ziarele au scris ca nu vor sa piarda lumea si prefera sa renunte pana nu ajunge REVO langa padurea lor

Sincer nici nu am observat ca nu mai joaca acesti playeri, un moment de reculegere va rog, si-au pierdut "visele de echipa" 2 jucatori de "baza" cei mai smecheri playeri de pe .ro, spaima spaimelor, macar asa poate nu ma mai regaleaza domnul adenauer cu statistici unde imi arata el mie cum merge recrutarea de sate eficient =))

PS: Tare mi-e teama ca de cand a trecut sikoso pe la ei, s-au transformat toti in braconieri, nu mai au timp sa iasa pe extern sunt ocupati sa taie lemne, "bonus de productie marita la lemn", activ se vede treaba =))
 

DeletedUser20519

Pai urmaresc mai lucifer clasamentul, si asta nu conteaza acum deloc. Sau putine triburi au cazut fiind cu avantaj enorm fata de altele? Mai bine ati vb de alt ceva, dar nu tot sa va jigniti aici...aratati ce puteti pe harta pana la final. Si daca e sa castigati, o sa va felicit ;)

P.s. cred ca nu e nevoie sa fiu neaparat in DT ca sa ma dau cu parerea. Sau aici e un grup inchis pentru V.I.P.-uri si eu nu stiu?
 

DeletedUser47776

Mai baiatule eu nu am zis nimica de clasament, am zis in general ca REVO este pe primul loc la categoriile care conteaza, si alea sunt pe merit, nu cu fuziuni, recrutari etc, deci da in momentul de fata suntem cei mai buni, iar statisticile le pastram pt final doar am zis acest lucru. In rest aratam in fiecare zi ce putem pe harta nu cred ca trebuie sa ma justific in fata ta =)). Daca nu esti DT (in REVO nu esti sigur :p) atunci cum de iti poti da cu pararea intr-un mod educat ? stai ca spectator pe margine si imi explici mie teoria chibirtului ? Nu de alta dar nu suntem la fotbal in tribune unde toti sunt mai destepti decat jucatori din teren =))
 

DeletedUser13059

Pai urmaresc mai lucifer clasamentul, si asta nu conteaza acum deloc. Sau putine triburi au cazut fiind cu avantaj enorm fata de altele? Mai bine ati vb de alt ceva, dar nu tot sa va jigniti aici...aratati ce puteti pe harta pana la final. Si daca e sa castigati, o sa va felicit ;)

P.s. cred ca nu e nevoie sa fiu neaparat in DT ca sa ma dau cu parerea. Sau aici e un grup inchis pentru V.I.P.-uri si eu nu stiu?

cam doar cu VIP se poate aici
 

DeletedUser13059

eu sunt la vanatoare ... am auzit ca aici joaca cele mai bune triburi de pe .ro (DT , CIRC , DK)
 

DeletedUser13059

Zgubea feb 01, 20:10
Rezultate organizat DT : +1 sat

http://image.prntscr.com/image/f0bd34f903034555a8481bf2332fb2de.png


Rezultate organizat CIRC : -3 sate

http://image.prntscr.com/image/ebfe850407ad457eb4c0d890be58c7e0.png



Inca odata era sa ne eliminati cu aceste organizate imposibil de stopat


Din partea colegilor va transmitem un sincer (pregatiti defensiva , urmeaza sa intre si revo in actiune)


Va pupa seful patriarhilor !!!




Zgubea feb 01, 20:21
Ma scuzati ca am uitat sa detaliez rezultatele organizatelor de astazi

Pentru cei din CIRC unde aliatii lor DT au trimis doar academiile sa participe in razboiul contra REVO din cauza sa nu stricati statistica avem ceva inamici insinsi facuti dar putin pentru forta de atac a circului...

http://image.prntscr.com/image/6d885b6549cd4464b39073a51caadb32.png



Iar de partea celor din DT care vor sa fie singuri in statistici vs noi avem un rezultat putin mai bunicel :

http://image.prntscr.com/image/26de576434a54d51b40c368518aab64b.png



Toate bune si frumoase



Si pe final o melodie frumoasa din partea fratelui scama





Stiu ca nu sunt piesele voastre preferate dar asta este ....

Am auzit ca prin DT acum se asculta un noua HIT :


 

DeletedUser47204

:)) stai ca au dat cu capu in zid, sa isi revina putin dupaia poti sa incepi minke

na si la asta ma :)) doamne ce noob ahaha


alexutzu28 ieri la ora 19:49
intra inapoi in hh daca vrei sa ai vreo sansa la castigarea lumii 54
 
Ultima editare de un moderator:
Sus