Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

corli

member
Scor reacție
38
Lovindu-se de deviza "pe aici nu se trece", se pare ca dt-ul prin purtorul de cuvant sef, dupa o discutie in care s-au impartit shaorme fara numar de catre generalul sef, revine la actiuni in care sunt experti, mai exact la milogeala.
 

DeletedUser47776

Floare de nu ma uita =)), are dreptate recrutatorul sef cu multiplu de 7 in coada =)), daca intri in HH inchizi lumea acolo la margine pe un k separat unde ei centreaza tot ei dau cu capul si tot ei baga shaorma in poarta sa nu intre mingea =)), se vede treaba ca penibilitatea domnilor si doamnelor (sa nu zica nimeni ca discriminez pe careva) din "visele de echipa" chiar nu are limite.

PS: Asta e intrebare retorica pt mebri "Deteului" care citesc dar nu mai zic nimica: unde e contele gsm?, a disparut ca si off-ul vostru pierdut undeva prin zidul REVO-ului?
 

DeletedUser47204

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 REVO 22.935.599 25.858.413 58 445.835 3017 8.571
2 DT 14.971.392 18.258.260 59 309.462 2245 8.133
3 H-54 12.531.317 13.470.482 52 259.048 1660 8.115
4 CIRC 9.771.837 10.231.607 49 208.808 1229 8.325
5 -DK- 8.308.948 9.846.770 60 164.113 1458 6.754
6 H-54a 7.455.325 7.576.506 46 164.707 966 7.843
7 DT. 5.612.314 6.727.396 58 115.990 980 6.865
8 REVO. 4.947.661 5.796.587 60 96.610 781 7.422
9 -DK- . 3.793.407 4.384.202 60 73.070 738 5.941
10 ~CRD~ 3.439.991 3.672.233 55 66.768 611 6.010
11 CIRC B 2.732.684 2.802.746 55 50.959 467 6.002


Astazi a avut loc organizatul familiei CIRC pe tribul CRD.
Dupa cum se poate vedea, CIRC + academiile is numai de vreo 10 ori mai mari decat tribul CRD, si , dupa mai multe incercari esuate in ultimele saptamani, au reusit sa cucereasca 10 sate ! Felicitari ! Felicitari !

Uitandu-ma la clasament , vad acest trib CRD la fel de mare ca si una din cele 2-3 academii ale circului... daca se pun baietii din academia CIRC pe tribul mare, e vai de ei, cred ca ii scoate pe toti :))
 

DeletedUser47559

:)) stai ca au dat cu capu in zid, sa isi revina putin dupaia poti sa incepi minke

na si la asta ma :)) doamne ce noob ahaha


alexutzu28 ieri la ora 19:49
intra inapoi in hh daca vrei sa ai vreo sansa la castigarea lumii 54


am crezut ca daca acest trib,Dream Script sau cum se numeste ,a castigat vreo 2 lumi normale e ceva de capul lui dar m-am inselat. Cum sa fiti atat de penibili?sa dati mesaje la toate triburile de pe margine sa faca alianta/fuziune cu voi apoi cand vezi playerii respectivi parasesc tribul sa dati mesaje de intimidare de genul,sa le bagati in cap tot felul de tampenii cum ca ii bagam la interne pe cei invitati si tot felul de abureli din astea.
Ati dat circulare pe granita cu H in legatura cu recrutarea mai multor playeri,ati lasat si un numar de telefon acolo ca nah asa e la voi,v-ati milogit de ei sa intre la voi.In startul lumii ati dat mesaje si v-ati milogit de unii playeri sa joace ca spioni la noi(aschie),dupa ce ati dat cu capul de zid cand ati trimis tot atacul tribului pe cateva sate bineinteles nu ati luat nimic,ati incercat sa ne recrutati chiar si unul din intemeietori :)))) daca vreti poate pune scama mesajele:))
Am stabilit la inceput de lume ca ne vom bate pe acelasi continent,a zis gogaia ca ne asteapta,si am intrat, la scurt timp ati dat inceput nou de frica in cealalta parte a hartii ca nah...nu va e de folos scriptul in start,ati evitat o umilinta printr-o umilinta si mai mare.
Ati luat ban din toate pozitiile,pentru scripturile voastre chinezesti,voi aia care jucati corect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

oare sa facem publica coferinta in care tigeryoyo spune despre DT ca folosesc ceva plaforma sa trimita atacuri ? :O si despre script de notat atacuri cand nu esti la pc ? hmm
 

DeletedUser48143

Bai da voi mai puteti sa fiti atat de ofticati?
Daca DT-ul foloseste scripturi de ce nu folositi si voi? Mai ales ca spui "toata harta stie ce script folositi". Ne acuzati ca suntem penibili dar cred ca e fix invers. Mereu acuzati dar nu veniti cu argumente clare..
vbn nu stiu cine esti pe joc nici nu ma intereseaza dar as vrea sa stiu doar daca ai jucat pe 48 ca vad ca le stii tu pe toate. Sau poate ii fi vreun istoric de pe la tribalwars.. Vorbesti de botezatorul ca nu stie sa ceara deff pai ala n are nevoie man sa ti ceara deff ca ala te face oricum.El nu e omul care sa ceara deff el e genul care face lumea sa ceara deff. Si ca sa nu zici ca mananc ciuperci intra si verifica un pic statisticile de pe l48. E mult peste voi.
Ydn a dat de buna voie stergere. Si nu noi ne-am batut joc de el. Voi v-ati batut joc de el cand l-ati ademenit pe el si pe shaolin sa intoarca armele apoi i-ati lasat in fundul gol cand am inceput sa dam in el.
Iarasi aberati cu organizatele noastre.. nu stiu la ce statistici va uitati voi dar singur nu la alea reale. Mai incercati. Din cate vad cam suntem deasupra.
Alta aberatie am fugit ca ne era frica de voi ... Man daca ne era frica de voi nu mai intram pe l54. Va mai fost explica teoria asta dar ...
Si nu uitati nu conteaza de cate ori cazi, ci de cate ori te ridici! V-am pupat din mers. Succes
 

DeletedUser47559

:))))maa va era frica de noi in start ca scriptul nu va ajuta,asa la multe sate va ajuta cum niciun alt script nu o face.Ce puteati voi in start sa ne faceti,noroc cu pp-urile ca ati recuperat.Dovada clara ca ati dat inceput nou,si fix pe diagonala sa ne intalnim cat mai tarziu,asa ca lasa tu aburelile astea ca nu tin aici.
Gogaia pe speciala a pierdut satu dupa cateva zile,nici intrerupere n-a fost in stare sa faca ca nah,scriptu vostru nu face asa:))
asa ca dispari d.aici
 

DeletedUser48143

te astept pe granita. ;)
alexutzu a fost baiat finut ca la anuntat. Ori intra inapoi si continua . Ori iese si satele raman la noi. La voi era motiv de sarbatoare ca mai aveati o interna..
Faza e ca voi mereu veniti cu arogante dispari, pleaca d aci. Si la urma se pare ca dispareti voi plecati tot voi si noi tot ramanem.
Si daca nu ma credeti cautati in discutii pe 48 . Aceiasi atitudine aceiasi mentalitate.. din pacate pentru voi aceiasi castigatori.
 

DeletedUser13059

te astept pe granita. ;)
alexutzu a fost baiat finut ca la anuntat. Ori intra inapoi si continua . Ori iese si satele raman la noi. La voi era motiv de sarbatoare ca mai aveati o interna..
Faza e ca voi mereu veniti cu arogante dispari, pleaca d aci. Si la urma se pare ca dispareti voi plecati tot voi si noi tot ramanem.
Si daca nu ma credeti cautati in discutii pe 48 . Aceiasi atitudine aceiasi mentalitate.. din pacate pentru voi aceiasi castigatori.


vorbind de interne , deja vad ca 4 oameni care au fost veniti din tsbi au sfarsit la interne dar nah ... astea sunt detalii pe care voi le vedeti doar in curtea altora si la voi sunt chestii normale
 

DeletedUser47559

vorbiti cu adminii sa puteti da inceput nou si la mai mult de un sat
 

DeletedUser39475

Mai incercati. Din cate vad cam suntem deasupra.
Alta aberatie am fugit ca ne era frica de voi ... Man daca ne era frica de voi nu mai intram pe l54.

Am făcut fractură la creier citind aceste două rânduri. Mă face să mă întreb ce cauți tu în viața ta...

Deasupra la ce? Deasupra sfidării celor mai simple sisteme senzoriale? Deasupra disonanțelor cognitive? Pe bune! Te înțeleg, la nivel propagandistic, e normal să încerci să îți aperi tribul, însă, nu e nicio diferență în a citi aceste două rânduri și a mă uita în aceste momente pe Romania TV. Mă simt la fel de jignit. Mă simt astfel, pentru că ai impresia că putem să acceptăm asemenea gogoși ridicole și deloc înfuriate.

Eu nu-ți urez decât baftă, atât ție, cât și tribului DT. La nivel declarativ, se aruncă multe lucruri, deocamdată harta vorbește. Un singur calcul nu vă iasă și totuși, e normal...ce dracu au starterii de nu se mai lasă odată?! Înnebuniră?
Nu știu ce va fi mâine, poate. Însă știu că în 3 luni de la deschiderea serverului, probabil o să faceți factură a gâtului în scurt timp, dacă nu ați făcut deja. Așa că ciocul mic și joc de glezne.
 

DeletedUser46532

Grandmaster cu corli(din Revo) mi-au spus tot ce stiu despre platforma celor din DT...ei bine eu am zis ce am auzit tot la un membru din revo...la ursmircea...si acum vin tot astia din revo ca au o inregistrare cu ce mi au zis astia din revo!

Cat de penibili puteti fi?
serios acum...va milogiti de oameni sa intre in Revo publicand povesti nemuritoare cum ca DT incearca sa recruteze(asta intr-o incercare de a voastra de recrutare)...vindeti povesti cum ca DT are nu stiu ce platforme...in conditiile in care eu am stat sitter pe conturi atacate de the9one si de grandmaster...atacuri date singure gen 4 curatari 4 nobili(de pe sate diferite) + sprijin in cateva milisecunde...cat de penibili puteti fi?ei bine nu aveti limite...si ca sa fie si tacamul complet...i ati dat un cont cu renume(pe zgubea) pe mana unui om de o penibilitate iesita din comun(ursmircea)...ei bine nu pot raspunde la cat de penibili puteti fi...


si despre razboiul dintre CIRC si CRD omiteti adevarul...ca doar na...nu da bine in statistici...Circul a facut organizate pe ei cu cate 50 de fulluri...in conditiile in care ei au peste 150 de fulluri de deff...si ia ghici..tot s-au luat sate!

nu mai bateti campii p-aici...sunteti un trib penibil format din oameni penibili...
 

DeletedUser47204

Vezi ca te balbai :))

Ma dar, cum 50 fulluri cand numai pe un cont au fost 50 ? si au fost atacate peste 7 conturi...

Iti e ciuda ca la 800k pct ( interne ) nu esti in stare sa iei 1 sat de la un jucator de 70k ? ha ha, esti tare vere, stai numa sa ajungem gard in gard

Si te rog, nu incepe cu povesti de 1v1 cum te laudai acum vreo 2 saptamani. De pe telefon ne batem cu tine ma :))
 

DeletedUser46532

cum se face ca toata lumea a auzit de tigeryoyo...iar eu habar n-am cine sunteti voi :(

trist...ne vedem pe joc
 
Sus