Gentle + Green VS WINTER + ZIG

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Poate ai de greblat niste papadie
gata, am terminat:D

5c66cf1749674d09b6637d898f94e171.png
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
dute tu divo. Ia baga 2 animatii. Sa ne arati cat de aroganta esti. Baga dalea dale tale cu bani. Dinalea de mastercard. Sa ne arati valoarea:rolleyes:
Eu nu trebuie sa arat nimic ca nu mai vreau sa fac gradinita cu tine. Ah si apropo care "ne"? Ca in curand nu mai ramane nimeni in Zig.

Tu in schimbi ce ne arati? Haul ce il ai in loc de neocortex? Aa, punct ochit, punct lovit!
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Eu nu trebuie sa arat nimic ca nu mai vreau sa fac gradinita cu tine. Ah si apropo care "ne"? Ca in curand nu mai ramane nimeni in Zig.

Tu in schimbi ce ne arati? Haul ce il ai in loc de neocortex? Aa, punct ochit, punct lovit!
" tu in schimbi" vezi ca te murdaresti de romana domnule profesor.
:rolleyes:Ce e cu aroganta asta punct ochit punct lovit. Ba un om care pleaca la inamic in plin razboi sti cum se numeste. Se numste alex02dsa. Nici nu ma intereseaza motivul sau ca ai vrut sa fii in tribul invingator. Ce este cert, tu ca jucator nu vei castiga niciodata respect.
Acum poti veni cu ce texte vrei. Eu nu am fugit sa imi fie mie bine. Prefer sa sting lumina in zig decat sa fiu ca tine. Jucator de duminica. Nici nu ai habar ce e ala tribal wars. Ai si tu un card si te dai jucator. Divo.
 
Ultima editare:

DeletedUser43947

" tu in schimbi" vezi ca te murdaresti de romana domnule profesor.
:rolleyes:Ce e cu aroganta asta punct ochit punct lovit. Ba un om care pleaca la inamic in plin razboi sti cum se numeste. Se numste alex02dsa. Nici nu ma intereseaza motivul sau ca ai vrut sa fii in tribul invingator. Ce este cert, tu ca jucator nu vei castiga niciodata respect.
Acum poti veni cu ce texte vrei. Eu nu am fugit sa imi fie mie bine. Prefer sa sting lumina in zig decat sa fiu ca tine. Jucator de duminica. Nici nu ai habar ce e ala tribal wars. Ai si tu un card si te dai jucator. Divo.
Mi se pare super tare că ești așa afectat de o persoană care a plecat cu preaviz de 24 de ore dar nu ți se mai revoltă codul etic, ba chiar dădeai din coadă la backstabbul de pe 5 ianuarie.
Nu ziceai mă tu că nu te scoate nici dracu de pe hartă, acum te pregătești de culcare ? stingi lumina in zig ?
Bubico, șezi mumos mamă.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mai nea maslina. Cand il faceai pepenar pe ala erai mare om. Acum il pupi la intuneric. Vezi ca il lustruiesti de la atat pupat.
Bafta in trafic ierbivorilor
 

DeletedUser43947

Mai nea maslina. Cand il faceai pepenar pe ala erai mare om. Acum il pupi la intuneric. Vezi ca il lustruiesti de la atat pupat.
Bafta in trafic ierbivorilor
„Nea maslina”, astea sunt replici d-alea de după muncă când îți toarnă colegu apă din sticlă să te speli la subraț pe șantier.
Nu e primul și garantat nici ultimul cu care m-am înțepat, ca apoi să descopăr că e ok. Ăsta e jocul, înțepăturile fac parte din farmec iar cei cu sinapse multiple înțeleg și sunt capabili să răspundă, ăștia ca tine așa pun botul și se supără repede.
Nu știu de unde vezi tu că-l pup la întuneric, mersul în patru labe îți afectează percepția și fanteziile observ.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
" tu in schimbi" vezi ca te murdaresti de romana domnule profesor.
:rolleyes:Ce e cu aroganta asta punct ochit punct lovit. Ba un om care pleaca la inamic in plin razboi sti cum se numeste. Se numste alex02dsa. Nici nu ma intereseaza motivul sau ca ai vrut sa fii in tribul invingator. Ce este cert, tu ca jucator nu vei castiga niciodata respect.
Acum poti veni cu ce texte vrei. Eu nu am fugit sa imi fie mie bine. Prefer sa sting lumina in zig decat sa fiu ca tine. Jucator de duminica. Nici nu ai habar ce e ala tribal wars. Ai si tu un card si te dai jucator. Divo.
Nu stiu despre ce vorbesti, dar o sa fac un ultim efort sa-ti explic. Multumesc pentru titulatura de profesor, mi se potriveste, mi s-a mai spus dar nu ma bate gandul momentan.
In primul rand razboiul presupune 2 tabere care se bat, iar Zig nu se batea la momentul respectiv. Astepta alinierea planetelor, ba cu Winter, ba cu Gentle sau cu ceva intre. In al doilea rand un jucator care se baga cu fundu' in poarta aka Winter cum se numeste? Hagi cough cough Varufashion. Vi s-a dus plasa de siguranta si acuma o arzi cu stins de lumina, am inteles. Pai succes!
Participation trophees are for losers!

In opinia ta, nu voi castiga niciodata respect. Pai ghici ce? Nici n-am nevoie, pentru ca nu trebuie sa castig ceva ce am deja :eek::eek::eek: Aa, dar tu crezi ca ai respect dupa ce "te-ai blocat" de cateva ori in plin razboi pe 46 si te-ai sters fara urma? Nu mi-am imaginat ca esti asa naiv.
Tu ce crezi ca o sa castigi vreodata? Poate recordul la cele mai multe banuri sau masterbanuri, aici iesi detasat in fata, keep up the good work!
Aaa, am inteles jucator de duminica. Cel putin eu nu ma dau grozav cu 10 milioane de inamici invinsi, stii ce zic? Eu am avut 1 miliard jumate si am avut si "norocul" sa trec de 1000 sate, I think big! :eek:

Da, nu stiu ce sa zic, noi astia muncim si pentru carduri si in general asa ca sa ne permitem lucruri, vacante, lux :eek::eek::eek:. Daca viata tu ti-o traiesti pe triburi, e in regula, alegerea ta proprie si personala dar eu unul prefer sa-ti fac cu mana sau in fine de prin vreo insula exotica :D
 

DeletedUser10188

El ne arată valoarea, tu diploma de BAC :rolleyes:
Imi place cum recunosti ca e mai bine in Green:)), probabil fara sa-ti dai seama. Mai stati nene? Bafta cu kilometristele.
„Nea maslina”, astea sunt replici d-alea de după muncă când îți toarnă colegu apă din sticlă să te speli la subraț pe șantier.
In primul rand razboiul presupune 2 tabere care se bat, iar Zig nu se batea la momentul respectiv. Astepta alinierea planetelor, ba cu Winter, ba cu Gentle sau cu ceva intre. In al doilea rand un jucator care se baga cu fundu' in poarta aka Winter cum se numeste? Hagi cough cough Varufashion. Vi s-a dus plasa de siguranta si acuma o arzi cu stins de lumina, am inteles. Pai succes!
Participation trophees are for losers!
Nici n-am nevoie, pentru ca nu trebuie sa castig ceva ce am deja

MAI BINE CU cu ce ati scris mai sus(fara diploma de bac, santierist, sa inchidem lumina, sa pierdem), decat sa n-avem coloana vertebrala, decat sa fim nesimtiti, decat sa pupam...(stiti voi pe cine, nu dau nume ca-mi iau ban), decat sa n-avem obraz si decat sa castigam un joc, dar sa pierdem un prieten.

O zi buna, cine a zis-o pe aia cu cine se aseamana, se aduna, a zis-o bine. Ne-om fi adunat noi astia care pierdem, dar macar avem obraz, spre deosebire de...voi.

Am tinut cont ca aveti persoane de genul feminim in trib si tot nu le-am facut in tot felul, chiar daca o puteam face, chiar daca aveam motive sa facem, am pastrat totusi o limita a bun simtului(spre deosebire de voi). Iar cu asta spun totul, daca cineva nu poate respecta o persoana de gen feminin(indiferent ce a facut pe un JOC), atunci .... ma bucur doar ca sunt de partea celor ce sting lumina.

Revenind la zicala, v-ati strans cei ce va asemanati, cei fara coloana vertebrala.

(hai, dati replay, simtit-va bine, gasiti greseli de ortografie, puneti poze, dati citate, faceti ce stiti mai bine, ca doar atat stiti....dar tineti minte, nu voi ne-ati batut pe harta, ci cei din gentle)

PS2: Hai tache, iesi pe forum ca mi-ai luat sat :))) (gg pentru asta, e asa bine sa dormi de la 21:00, nici n-ai idee)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce sa le ceri man. In afara de ortografie. Lumi trecute unde habar nu au ce sa intamplat. Si fite de dive. Auzi zig astepta alinierea planetelor. Pai din cate imi amintesc tu tot atacai ca nubu desi spuneam sa nu ataci singur. Si tot te spargeai. Tot ca nubu. Atacai la 10 ore si te asteptai sa faci spectacol. Dupa ce te spargeai rupeai depozitu si radea tot greenu de tine. Acum va pupati intre voi si va dati citate. Vai de steaua voastra. Daca si voi sunteti jucatori de triburi. Tot o dati cu lumea 46 ca am fugit. Daca vreti sa vedeti cum se joaca triburile ca astept de jumatate de an pe harta. Ca sa nu o mai dati cu winter. Sunt langa voi. Chiar intre voi. Alex02dsa cand inveti cum se joaca triburile in afara de mastercard. Ma anunti si pe mine.
Daca nu era depozitu ala habar nu aveai pe ce lume traim
 
Sus