Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser33394

Fotbalul se joaca pana in minutul 90 + prelungiri, au mai fost legende care se vedeau castigatori inca din minutul 03 si dupa si au luat-o in freza:) sper ca voi sa fi-ti mai buni.

au mai fost si au abandonat jocul ca jucau singuri pe teren, daca ma intelegi ce vreau sa zic:confused:
 

DeletedUser48315

au mai fost si au abandonat jocul ca jucau singuri pe teren, daca ma intelegi ce vreau sa zic:confused:
Oare? Ce echipa ar iesi de pe teren cand conduce si stie sigur ca o sa castige meciul? :) Niste mari vedete ca voi nu? Daca stii ca nu esti capabil sa duci un meci pana la capat mai bine nu-l mai incepi ;)
 

DeletedUser44124

Ba ursule, ma intreaba colegii daca mai ai juliturile alea in genunchi de cand te-a tras vaca de lant.
tu de foame dai mesajele alea zilnic prin dt?
Altii zic ca esti asa de cand esti mic, ca ai incurcat calul cu vaca.
Vad mai sus ca cineva i-a alaturat numele ursului agricultor cu revo, ce aveti cu baietii din revo ca cica ursu nici nu a jucat acolo:))
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
=)))))))))
88e3310eecc24c2e5cf22dba352a9d09.jpg
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

@tudoricas - niste statistici cu razboiul, se poate?

Multumesc
Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-2, -DK-
Parte 2:
Triburi: green, Black, blue, pink, red, yellow

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,113
Tabăra 2: 4,537
Diferență: 424

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 200
Tabăra 2: 146
Diferență: 54

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,301,662
Tabăra 2: 14,244,318
Diferență: 2,942,656

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,231,317
Tabăra 2: 925,333
Diferență: 305,984

chart
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: DK, DK., -DK-, -DK-2
Parte 2:
Triburi: MnK.s, MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnKs.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 9
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78,275
Tabăra 2: 54,576
Diferență: 23,699

chart
 

DeletedUser29124

Nu va e rusine sa veniti cu statistici dupa ce ati cumparat mai bine de 10 conturi de la niste amarati si ati atacat de pe ele?
 

DeletedUser46566

Cand va batem cu propriile voastre arme nu va mai place? Totul este permis in dragoste si razboi, asa se spune.... eu insa tot mai cred ca ar fi fost bune si niste limite. :)

Un lucru il stiu sigur: Dark a fost si inca mai este unul dintre cele mai corecte triburi. Daca ati fi si voi la fel de corecti sau macar 10% din ceea ce inseamna DK, jocul ar fi mult mai placut pentru toata lumea. Incercati onestitatea macar aici, pe joc, daca in real nu se poate. Aici nu aveti ce pierde fiind cinstiti. Nu va va ridica nimeni statui pentru ca ati fost cei mai "buni" pe triburi. Nu isi va aminti nimeni de voi ca ati terminat primii, in schimb isi vor aminti daca ati fost sau nu oameni.

Asadar dragi inamici, nu mai aruncati cu tot felul de acuze, nu mai jigniti in stanga si in dreapta, jucati pe harta. Acolo se vede cine are o strategie si cine nu are, acolo se vede cine are o echipa si cine nu are, acolo se vede cine rezista unui razboi de durata si cine vine cu scuze patetice gen "nu avem cu cine juca".

Spor la joc... sau joaca! Cum doriti. ;)
 

DeletedUser30525

Cand va batem cu propriile voastre arme nu va mai place? Totul este permis in dragoste si razboi, asa se spune.... eu insa tot mai cred ca ar fi fost bune si niste limite. :)

Un lucru il stiu sigur: Dark a fost si inca mai este unul dintre cele mai corecte triburi. Daca ati fi si voi la fel de corecti sau macar 10% din ceea ce inseamna DK, jocul ar fi mult mai placut pentru toata lumea. Incercati onestitatea macar aici, pe joc, daca in real nu se poate. Aici nu aveti ce pierde fiind cinstiti. Nu va va ridica nimeni statui pentru ca ati fost cei mai "buni" pe triburi. Nu isi va aminti nimeni de voi ca ati terminat primii, in schimb isi vor aminti daca ati fost sau nu oameni.

Asadar dragi inamici, nu mai aruncati cu tot felul de acuze, nu mai jigniti in stanga si in dreapta, jucati pe harta. Acolo se vede cine are o strategie si cine nu are, acolo se vede cine are o echipa si cine nu are, acolo se vede cine rezista unui razboi de durata si cine vine cu scuze patetice gen "nu avem cu cine juca".

Spor la joc... sau joaca! Cum doriti. ;)

Cum ne bateti cu propriile noastre arme ca nu inteleg la ce te referi?
Strategia voastra e total diferita de a noastra.
Voi faceti tot posibilul sa recrutati tot si sa ii faceti carne de tun pentru a distrage atentia noastra catre playerii DK care conteaza.
Un fel de propaganda ieftina pentru noobi. Daca tine bine daca nu asta e.

"Nu va va ridica nimeni statui pentru ca ati fost cei mai "buni" pe triburi. Nu isi va aminti nimeni de voi ca ati terminat primii, in schimb isi vor aminti daca ati fost sau nu oameni."


Aici sunt de acord cu tine. Spune-le asta si celor care au crescut in familia green si s-au vandut pentru nimic doar pentru ca nu le convenea cum le sta parul dimineata.
Dar probabil de asta 90% din cei recrutati in green nu mai sunt pe harta, au fost bagati la interne sau sittter-ul a adormit

:D

Cu respect
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Parte 1:
Triburi: fam. dK/Dt
Parte 2:
Triburi: fam. MnK/green

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 368
Tabăra 2: 584
Diferență: 216

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,192,981
Tabăra 2: 3,307,065
Diferență: 1,114,084

chart


se putea și mai rău

TxhENAL.jpg
 

DeletedUser47655

Cand va batem cu propriile voastre arme nu va mai place? Totul este permis in dragoste si razboi, asa se spune.... eu insa tot mai cred ca ar fi fost bune si niste limite. :)

Un lucru il stiu sigur: Dark a fost si inca mai este unul dintre cele mai corecte triburi. Daca ati fi si voi la fel de corecti sau macar 10% din ceea ce inseamna DK, jocul ar fi mult mai placut pentru toata lumea. Incercati onestitatea macar aici, pe joc, daca in real nu se poate. Aici nu aveti ce pierde fiind cinstiti. Nu va va ridica nimeni statui pentru ca ati fost cei mai "buni" pe triburi. Nu isi va aminti nimeni de voi ca ati terminat primii, in schimb isi vor aminti daca ati fost sau nu oameni.

Asadar dragi inamici, nu mai aruncati cu tot felul de acuze, nu mai jigniti in stanga si in dreapta, jucati pe harta. Acolo se vede cine are o strategie si cine nu are, acolo se vede cine are o echipa si cine nu are, acolo se vede cine rezista unui razboi de durata si cine vine cu scuze patetice gen "nu avem cu cine juca".

Spor la joc... sau joaca! Cum doriti. ;)

tu te auzi ce spui ? intereseaza-te ce inseamna aia "onestitate" si apoi posteaza aici,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47655

Oare? Ce echipa ar iesi de pe teren cand conduce si stie sigur ca o sa castige meciul? :) Niste mari vedete ca voi nu? Daca stii ca nu esti capabil sa duci un meci pana la capat mai bine nu-l mai incepi ;)

atunci ar trebui sa stii foarte bine ca scorul se poate intoarce in orice moment
 

DeletedUser48315

atunci ar trebui sa stii foarte bine ca scorul se poate intoarce in orice moment
Desigur, o sa fiu prezent in minutul 90 sa vad cine a castigat, nu o sa spun ca alte vedete de pe aici ca nu am avut cu cine juca. Harta e echilibrata si e mult de jucat pe ea, acum ramane de vazut cine are cei mai buni conducatori si cea mai buna echipa :)
 

DeletedUser47655

Desigur, o sa fiu prezent in minutul 90 sa vad cine a castigat, nu o sa spun ca alte vedete de pe aici ca nu am avut cu cine juca. Harta e echilibrata si e mult de jucat pe ea, acum ramane de vazut cine are cei mai buni conducatori si cea mai buna echipa :)

gata cu blaturile ??? :( sa inteleg ca nu mai cumparati conturi ? :eek:
 
Sus