Roma vs Gentle

DeletedUser48627

Din pacate, timpul nu imi permite sa ma ‘joc’ cu voi de pe laptop, PC(sau orice alt fel de device).
Browser tata, all clean, iPhone fara platforme de oameni mari.
Ironia sortii e ca altii nici de pe PC nu stiu sa bage atacuri cum le baga altii de pe telefon.
Stii cum zic?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cum sa știți așa ceva când voi bagăti atac fără berbeci și atacați cu sate full deff? :]]]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Acer, asta cu timpul las-o așa. Si eu muncesc, 8-10-12 h pe zi chiar. Nu într-un domeniu foarte “lejer” sa zic așa. Chiar solicitant și stresant. Dar chiar și așa tot am Timp sa iau sate in mijlocul inamicilor. Caută te rog o scuza mai buna. Asta cu timpul o știu de când am început acest joc.
 

DeletedUser48627


Aaa ... uite lansari de pe telefon.
Unde e incompetenta pe harta?
Aha, stiu ce zici. Ma intreb numai cum sa iti spargi 60 de full-uri pe un sat si sa dai cu nobili pe el de la 12h cand poti sa dai din 2:30h (tinand cont ca 1:45h iti ia sa il faci daca nu il ai). Ce zici, continuam?
 

DeletedUser48627

Nu ma intelege gresit, Dicsie ... nu am timp sa ma joc de pe laptop, timp sa ma joc de pe telefon am 24/24.
Daca ai lucra in domeniul meu crede-ma ca nu ai avea timp sa stai frumos in pat/ la birou cu laptop-ul in brate, cafeaua pe noptiera si sa iti bati capul cu triburile.
 

DeletedUser48261

Eticheta altora sincer nu prea-mi pasa.

Dar just elite, dacă vrei te sun sa ma etichetezi. Mai ai numărul care se termina in 1091? :d. Promit ca nu sun după ora 22 :]

Las pe alții sa zică ce vor. E un joc unde ai aliați și inamici. Pierzi sau câștigi. Dacă nu era așa, care mai era farmecul?

Si daca suni care e problema ? Crezi ca-mi arde de vorba cu oameni ca tine ?
Vezi-ti de frustrarile tale care ti le etalezi pe aici in cuvinte la toate postarile.
Chiar nu ma intereseaza ce informatii ai si ce conturi cumparati. Au mai facut altii asa si au pierdut pe banda rulanta lumile unde jucau si incercau sa faca ceva platind.
Daca stau sa dau atentie la toate postarile tale unde crezi ca ajung ?
Am prieteni buni in Roma, fosti colegi de trib, am castigat lumi cu ei. Crezi ca informatiile de la voi la nivel de conducere nu ajung si la mine ?
Dar ce rost are sa alimentez conflictul asta cand tu nu mai gandesti cum trebuie.
Am avut mai devreme o discutie ok cu ricautza si i-am explicat in mare ca vreau sa renunt la joc. Ceea ce a ajuns acum triburile.ro e...n-am cuvinte. Cu cei din WoC, cu OFF. mi se pare, ne-am vazut in centrul vechi acum 3 ani, ne stim cat de cat si ne-am citit ce ne poate mintea la fiecare. Respectul meu nu o sa il piarda niciodata chiar daca-mi sunt dusmani.
Dar tu si ceilalti de pe acolo va faceti de ras si mai ales pe ceilalti care joaca cu voi prin toate schemele astea care incercati sa le faceti :)
Va urez succes in razboiul asta, ce sa zic mai mult...n-am timp de multipost pe aici ca mi-e ingreunata viata de zi cu zi de ANAF si alte institutii publice :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hmmm. Îți arat mesaje de când ma respectai erai mare domn cu mine? :]]]]

Diferența e ca eu nu iau in seamă mereu mai tot ce spun oamenii. Iar ca tu crezi sau îți faci o idee pe informații nefondate nu e problema mea.

Da. Ajung la tine de știm noi Internele voastre înainte de a le lua voi.

Keep calm și joaca acolo. Ca și tu ești unul dintre cei care acuza fără probe din câte văd :d
 

DeletedUser48684

Hmmm. Îți arat mesaje de când ma respectai erai mare domn cu mine? :]]]]

Diferența e ca eu nu iau in seamă mereu mai tot ce spun oamenii. Iar ca tu crezi sau îți faci o idee pe informații nefondate nu e problema mea.

Da. Ajung la tine de știm noi Internele voastre înainte de a le lua voi.

Keep calm și joaca acolo. Ca și tu ești unul dintre cei care acuza fără probe din câte văd :d


suna de parca ar fi o declaratie data de o "dama de companie",din dreapta soselei,"si ala a fost...uite si ala,si tu...":))))))))))
 

DeletedUser48261

Hmmm. Îți arat mesaje de când ma respectai erai mare domn cu mine? :]]]]

Diferența e ca eu nu iau in seamă mereu mai tot ce spun oamenii. Iar ca tu crezi sau îți faci o idee pe informații nefondate nu e problema mea.

Da. Ajung la tine de știm noi Internele voastre înainte de a le lua voi.

Keep calm și joaca acolo. Ca și tu ești unul dintre cei care acuza fără probe din câte văd :d

Tu chiar nu mai constientizezi deloc ce spui pe aici...pe bune.
Este vreun jucator care nu il respect eu pana la proba contrarie de orice fel ?
Pai ca mine au ramas putini in jocul asta. Voi habar nu mai aveti de asa ceva. S-a dus jocul prin ceea ce faceti la un nivel urat. Va place...dar este inutil din pacate cateodata.
Nici nu ma intereseaza daca cumperi conturi, daca ti se cedeaza sate din partea alor nostri sau ca aveti informatii de la sifonarii de lux. Chiar nu...
Acum, la momentul acesta, cu informatii si comenzi partajate partial ce aveti cu anumiti jucatori si va puteti apara bine mersi, tot este inutil...tot nu aveti ce face, tot pierdeti.
Iti mai spun un lucru...ca inca sunt jucatori care au coloana si spun lucruri sincere si care nu au nevoie de sfaturi sau sa puna urechea la barfele din diferite triburi. Cred ca putem sa ne dam si noi seama ca va laudati cu niste rezultate impotriva unor jucatori slabi. Ma refer pe partea de atac. La aparare se poate apara oricine exemplar cu putina activitate si ceva experienta in spate.
Nu-ti mai dau apa la moara. Nu vreau sa mai postez. Mi-e rusine de rusinea ta si a inca catorva de acolo. Sincer iti spun toate astea.
Daca ai nr. meu...suna-ma sa iesim la o bere si iti explic si cum vin informatiile de la voi nonstop iar eu nu le bag in seama. Asta ca pentru final...
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
nu le mai zi nimic bro ca-s pe stergere baietii :))))))))))))))
de la ora 7:59:59 li s-a dus pulsul ... saracul sphinx ... creca-i pe defibrilator la ora asta =)
 

DeletedUser42487

Sphinxul e foarte bine, va multumeste pentru atentia acordata si pentru ca ati recunoscut valoarea :)
 

DeletedUser46152

Ne bucuram ca este foarte bine și tot ce pot spune e ca de fiecare data când atacam, ceilalți colegi de la voi sa fie în aceeași stare de "foarte bine" ca și sphinxul
 

DeletedUser48261

Fericita toata lumea :))
Ce mai razboi...nu-mi vine sa cred.
Ricautza, "La multi ani !"
Sa fi sanatoasa...saluta fetele, pe stapana si georgeta :*
Va tzuc tzuc !
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Mai baieti acum va scoateti colti cand ati imprejmuit inamicul va laudati cu realizarile voastre... cu 3/4 din harta doar atat ati putut? O sa terminati cu greu impotriva Romei si dupa o sa va sfasiati intre voi pentru ca va lipseste ceva... cuvantul dat sa ramana dat... sunteti niste vulpi sirete si reputatia voastra va precede. Ati dus de nas united sa intre in gentl si dupa ati fost de acord ca aliatii vostri RS sa continue atacurile asupra lor. Roma nu si-a incalcat niciodata cuvantul si cand a batut palma pentru ceva s-a tinut de acel lucru. Cuvantul Gentl si RS e 0/. Ambii vorbiti de un joc curat si aratati cu degetul spre Roma daca nu vi-as sti trecutul de pe alte lumi nu m-as baga sa comentez. Sincer la cat aveti din harta cu toate ca sunteti pe + organizatul vostru a fost jalnic la ce dominanta aveti ca alianta... sa nu mai zic ca organizatul acesta vine dupa un alt fail de acum cateva zile a tribului Gentl... V-as fi vazut pe voi astia de pe cai in situatia ROMEI ... erati deja cu contrurile in stergere si maro la chilotei... Degeaba multi si fara coloana vertebrala! Asa ca spor ... va bucurati ca hienele cu mult zgomot si degeaba
 

DeletedUser48627

Nu cred ca au fost oameni ai RS-ului pe aici care sa se laude cu organizatul ...
Ma insel oare?
 
Ultima editare de un moderator:

l-.-l

member
Scor reacție
0
Sphinxul e foarte bine, va multumeste pentru atentia acordata si pentru ca ati recunoscut valoarea :)


cine l-a laudat ? poate voi .. :))))))) sau mai rau .. ”recunoscut valoarea” ... wtf ?!?!? care valoare ? daca sunteti toti la fel de valorosi cu cca. -30 sate pe organizat ... va facem si statuie ..ce-ai ?! :D:D:D:D . =)

DICKSIE !!! sa-ti dam sussssssssssssssss si tareeeeeeeee !!!!! =)


@ricautza ... nu-s oltean, tine prazu” pt altii :p
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
cine l-a laudat ? poate voi .. :))))))) sau mai rau .. ”recunoscut valoarea” ... wtf ?!?!? care valoare ? daca sunteti toti la fel de valorosi cu cca. -30 sate pe organizat ... va facem si statuie ..ce-ai ?! :D:D:D:D . =)

DICKSIE !!! sa-ti dam sussssssssssssssss si tareeeeeeeee !!!!! =)


@ricautza ... nu-s oltean, tine prazu” pt altii :p
De mult nu mai văzusem așa petarda pe extern ;]
 
Sus