EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cine se aseamana se adună. O lume cinstit nu sunteti in stare sa duceti. :)

pai cum nu este cinstit sa castige cei mai buni ? era penibil sa castige ibidem + o mare rusine sa te bata un trib coordonat de qzorel

o stergere in masa onorabila este foarte cinstit la voi ighen ?


uite aici domnule martzipan

martzipan în data de 24.04. la ora 18:59
păi ar fi trebuit să mâncaţi pământul de sub sate cât ne-au ţinut alci şi talpă ocupaţi aici.

zona asta picat şi voi n-aţi reuşit să fiţi pe plus decât o singură zi. Cu două sate. Între timp noi am blocat graniţa de sus, WoC au terminat cu lupii şi vin spre zarok, iar noi ne pregătim de REVO.

aţi cam pierdut vremea. :)


cred ca te uitai in oglinda cand ai scris mesajul asta... iar cu woc vine spre zarok nu stiu ce sa zic dar daca era sa fiti inca o luna pe harta cred ca facea mai multi inamici invinsi decat are wocu si chiar era o lupta echilibrata woc vs zarok :)))

forta martzipan... el grande jucatore, poti incepe relocarea pe barbare in centru woc

https://ro63.triburile.ro/public_report/9b63c7f0fef3ea6d5847c19240bddc55


hai ca facem azi agresoru zilei pentru hannibal :X
 
Ultima editare:

DeletedUser47018

asta n-a fost nimic, mai urmeaza ;)


http://prntscr.com/je0ze2 cine esti tu ba ?? ca si mirciulica??..inamici invinsi cat noobi , a facut contu mare si acum se lauda si el cu 4 sate luate de la inamici?....
Nu am nici o nevoie, dar sunteti penibili rau..asa mari va crede-ti si cand colo voi doi inca sugeti la biberon
Nu am zic ca nu sunt in revo jucatori buni, dar tu petrica esti in echipa de rezerve stai calm:))


Si ursule, nu fi ipocrit, pentru un trib cu granita totala, inconjurat, ibidem chiar se descurca bine lasa gargara si aerele de mare jucator, ca nu ai demonstrat prea multe nici tu. Cel putin pe lumea asta esti undeva la nivelul marii!

Va pupa stefan :)) :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46530

ne pupai in fund intr-o vreme, stefane, acu ai inceput s-o faci din nou? :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
http://prntscr.com/je0ze2 cine esti tu ba ?? ca si mirciulica??..inamici invinsi cat noobi , a facut contu mare si acum se lauda si el cu 4 sate luate de la inamici?....
Nu am nici o nevoie, dar sunteti penibili rau..asa mari va crede-ti si cand colo voi doi inca sugeti la biberon
Nu am zic ca nu sunt in revo jucatori buni, dar tu petrica esti in echipa de rezerve stai calm:))


Si ursule, nu fi ipocrit, pentru un trib cu granita totala, inconjurat, ibidem chiar se descurca bine lasa gargara si aerele de mare jucator, ca nu ai demonstrat prea multe nici tu. Cel putin pe lumea asta esti undeva la nivelul marii!

Va pupa stefan :)) :*


ce sa fac boss daca voi nu aveti deff la cei din granita sa fac inamici invinsi ? ii vina mea ca toti plang dupa deff si nu le trimiteti ? uitate pe chat la trib sa vezi cum se urla :)) daca nu vezi iti las aici mesajele lor si cum le zicea elita sa nu mai ceara acolo ca exista forum ^^ voi aveti impresia ca sunteti 3-4 zei acolo iar restu ii considerati inutili cam asta sunteti .... in fine spor la stergere ori fugit in centru w0c pe barbare ...
 
Ultima editare:

DeletedUser47018

in fund sa va pupati voi intre voi ca la asta va pricepeti.

Ursule, nu era vorba sa faci in astea 3 sate inamici invinsi, ci in tot decursul lumii dar ..de ce imi bat gura cu unu ca tine?...a dracu pro playeri ce sunteti voi..

si vezi cu backstabberi astia..ca voi, cam aveti un trib intreg format din asa ceva :(
Vorbesti de sprijin dar in ex inafara de 7 oameni nu e nimeni sprijinit..iar vorbesti prostii ursule..ti-ai uitat medicamentele este?
Jucatorii din ibidem isi fac treaba destul de bine pe acea granita totala care o au, asa ca nu ii mai pupa in fund:)) cu toate astea, prin backstab si tot nu ne-ati impresionat la organizatul vostru petrica..
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
http://prntscr.com/je3z9m

Coordonate: 501|548
Puncte: 9.447
Jucător: James Keziah Delaney.
Trib: Ibidem Gaming

dar de astia ce zici ? :))) la voi plang aia ca nu aveti deff iar conducerea inobileaza satele full deff ca nah :))) stai linistit ca nu inamicii mei invinsi au importanta, in start este normal sa nu ai pierderi mari.. asta ii si scopul sa inobilezi in asa fel incat sa cresti constant si pierderi cat mai mici ca sa nu stacnezi iar la finalul lumii apare iar o chestie de genu

Realizări de victorie
top_player_kills_all.jpg

Maestru de luptă
Ai învins cei mai mulți dușmani în Lumea 59.


si ultima oara aici ati pierdut 17 sate iar din revo au atacat 2 jucatori din top 10 si per total cam 90 fulluri au fost dar ce sa faci ... daca domnul contra avea nobili pe el si nu a trimis deff :))) qzor trebuie sa apere barbarele de langa revo , elita elitelor nu strica deffu pe noobi etc etc ... deci la fiecare organizat faceti cum vrea seful vostru nu cum vreti voi si defful o sa il tinteti blocati mereu

frate contra, vezi ca esti tinta principala de data asta, atunci am dat fake dar acum dam si pe tine ca sa fie treaba ok ;) iar aia ce tot urla dupa deff stati calmi ca nu le facem nimic ... doar ii speriem cu niste spionaje
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
http://prntscr.com/je4wwv

poftim fratii mei din ibidem, va las tintele mele de la organizat .. nu are rost sa le postez toate dar va uitati in zona si vedeti ca vor avea si alte sate atacuri pe ele ... ca sa nu va tot plangeti ca jucam cu scripturi si alte cele ... acuma aveti ocazia sa blindati din timp toata zona si eu va arat ca oricum pierdeti sate ;)

hai spor la joc si daca nici acuma nu faceti treaba atunci chiar mi-am pierdut o saptamana degeaba pe lumea asta 63
 

DeletedUser47018

Personal mi se rupe ce imi zici tu de contra si q. Treaba mea de simplu jucator mi-am facut-o foarte bine, unde am facut eu split nu ati luat nimic. Fiecare trib are inactivi pe granita, dar asta se aseaza cu timpul.. lasa-ti gargara..si daca tot esti asa bun jucator, invata-l si pe petrica sa joace,,nu il mai tine-ti in echipa a2-a o viata frate..ca vrea si el sa joace in champios..
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Personal mi se rupe ce imi zici tu de contra si q. Treaba mea de simplu jucator mi-am facut-o foarte bine, unde am facut eu split nu ati luat nimic. Fiecare trib are inactivi pe granita, dar asta se aseaza cu timpul.. lasa-ti gargara..si daca tot esti asa bun jucator, invata-l si pe petrica sa joace,,nu il mai tine-ti in echipa a2-a o viata frate..ca vrea si el sa joace in champios..


nu ma intereseaza de spliturile tale ca astea le face orice jucator... valoarea ta individuala este egal cu 0 in fata unui trib unit, daca vrei sa te lauzi cu prostiile astea mergi pe speed ca acolo se joaca solo cat vrei... personal si mie mi se rupe de contra,qzorel si elita elitelor la fel si de tine... am avut adversari cu ceva lumi castigate in spate, am avut deteul cu platforma, etc si nu a fost mare branza si acuma vreti sa va numiti voi adversari sau woc ? conteaza cine ramane la final pe harta, ceea ce pentru voi este un necunoscut
 

DeletedUser47204

un fel de ponturi la innobilari live ?:))
unde e quzorel cu elita barbarelor ? nu am mai intrat de mult pe extern, dar ultima data erau pe val pe aici, doar ei se laudau intre ei
 

DeletedUser47018

am vazut ma ursulica cum ati maturat dt-ul pe 48 si 54 ...mamaa..praf i ati facut nebunilor :))))
nici nu mai stiau de ei, tot tu coordonai tot nu ? :)) tu esti o gluma de om .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus