Discutii libere L67 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu te ai decis sa fii coerent cu ceva pe lumea asta sau ce faci? Rusinea lumii 67 ai fost si esti, apoi? Postarile de mai sus le asteptam de 2 luni, ma intreb daca s reale sau la misto, daca s la misto inseamna ca ai probleme grave.
Draga Unnamed, eu sunt coerent mereu dar uneori poate prea greu pentru tine sa patrunzi cu mintea, dar insista. Eu rusine? In niciun caz, insa n-as vrea sa reiau.
Nu stiu ce nu ti-e clar, faptul ca DTistii sunt niste jucatori cel putin "dubiosi" multi dintre ei, nu schimba faptul ca Gentle eu un trib de nimicuri. Ati retras steguletele da?
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Draga Unnamed, eu sunt coerent mereu dar uneori poate prea greu pentru tine sa patrunzi cu mintea, dar insista. Eu rusine? In niciun caz, insa n-as vrea sa reiau.
Nu stiu ce nu ti-e clar, faptul ca DTistii sunt niste jucatori cel putin "dubiosi" multi dintre ei, nu schimba faptul ca Gentle eu un trib de nimicuri. Ati retras steguletele da?

Continuam ca tine. Steguletele le am retras. Tu, autosplit ai facut? Ah.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Te ai bazat pe mentorii tai cumva si ti-au tras teapa sau ai uitat cum se face autosplitul? Poveste ne. Una din doua e adevarat. Fii moderator cumsecade si zi adevarul.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Continuam ca tine. Steguletele le am retras. Tu, autosplit ai facut? Ah.
Ma bucur, ati invatat ceva din tutorialele mele. O sa continui ca vad ca va prieste. Eu autosplit n-am facut, dar nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca asta am intentionat.
Te ai bazat pe mentorii tai cumva si ti-au tras teapa sau ai uitat cum se face autosplitul? Poveste ne. Una din doua e adevarat. Fii moderator cumsecade si zi adevarul.
Unnamed, vad ca tot pomenesti de mentori. Ai mentor issues sau care-i treaba? Te iau la mentorat daca vrei pe lumea urmatoare.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu vorbeam de green, sefii/mentorii green, sefii tai sau fostii sefi? Cum sa i chem? Era ironica faza cu autosplitul, stiu ca habar n ai sa faci. Problema e ca maram nu ti a facut split acolo... Sau? Zi-ne tu.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu vorbeam de green, sefii/mentorii green, sefii tai sau fostii sefi? Cum sa i chem? Era ironic faza cu autosplitul, stiu ca habar n ai sa faci. Problema e ca maram nu ti a facut split acolo... Sau? Zi-ne tu.
Eu nu am sefi, spre deosebire de tine si nici n-am mazilit pe nimeni stii ce zic? Poti sa le spui colegi si/sau prieteni, pentru ca noi asta suntem. Tu cum ii "chemi" pe Gentlemani, hai sefii mei? Problema ta. Nu, problema a fost alta si anume ca nu m-am asteptat sa dea tot Gentle pe mine iar de dimineata am intrat prea tarziu. Tu, in teorie pare ca stii multe dar in realitate nimic nu ai a spune. Mult, prost si fara rost.
 

DeletedUser30525

Tu te ai decis sa fii coerent cu ceva pe lumea asta sau ce faci? Rusinea lumii 67 ai fost si esti, apoi? Postarile de mai sus le asteptam de 2 luni, ma intreb daca s reale sau la misto, daca s la misto inseamna ca ai probleme grave.

Vorbește cel care pe 60 nici măcar nu a apucat sa creasca
A dispărut deodată sătucul ala
Dar na istoria e diferita în funcție de fiecare cred
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Bravo ca recunosti in sfarsit cum a fost treaba(eu vreau sa te cred ca a fost asa). E prima chestie care n o judec pe acest joc, timpul. Jucam de ani de zile si stim ce rahat inseamna timpul. Tu trebuia sa fii mai explicit dinainte. Faza cu sefii ma faci s o repet pt ca nu mi lasati alta posibilitate avand in vedere chestiunile din trecut. Eu mereu am fost aici adeptul adevarului si tu esti primul din green care si merita primul trofeu minor de adevar.
Conceptul de sef din punct de vedere sociologic a decazut teoretic acum 120- 80 ani. Din punct de vedere a gamingului, cuvantul sef are alta semnificatie, pe care tu/voi o stiti bine. De ce insist pe asta? Pai voi mi-ati dat de inteles asta, ati dat de inteles asta.
 

DeletedUser29124

Bravo ca recunosti in sfarsit cum a fost treaba(eu vreau sa te cred ca a fost asa). E prima chestie care n o judec pe acest joc, timpul. Jucam de ani de zile si stim ce rahat inseamna timpul. Tu trebuia sa fii mai explicit dinainte. Faza cu sefii ma faci s o repet pt ca nu mi lasati alta posibilitate avand in vedere chestiunile din trecut. Eu mereu am fost aici adeptul adevarului si tu esti primul din green care si merita primul trofeu minor de adevar.
Conceptul de sef din punct de vedere sociologic a decazut teoretic acum 120- 80 ani. Din punct de vedere a gamingului, cuvantul sef are alta semnificatie, pe care tu/voi o stiti bine. De ce insist pe asta? Pai voi mi-ati dat de inteles asta, ati dat de inteles asta.

Stim...Voi sunteti cei cu "Bo$$" :)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Daca Centorag e Domnul Statistica, tu esti Domnul Xerox. SCamatescu impreuna cu "Cel fara nume" si impreuna cu Gentle a fost, e si va ramane in mintea voastra pe vecie cred. Obisnuiti-va sa traiti cu asta, sunteti incredibili.
 

DeletedUser46527

Si totusi ce mai face ? ca nu a mai iesit de mult pe extern ..nici pe joc nu il mai vad ... a inteles cat de penibil este ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Scamatescu e:

giphy.gif
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Sunteti intr o contradictie totala. Ne urati enorm dar numai de noi vorbiti. Ne urati dar ne urmariti peste tot. Ati facut un simplu joc de rahat virtual sa devina o parte din esenta vietii voastre.

Studiez asa ceva si in momentul de fata fac o ancheta sociologica de 2 luni despre argumente similare. Va zic clar ca exista o problema sociologica in grupul green ce poate fi extinsa in probleme psihologice la nivel de dependenta de gaming. Mai bine mergeti la somn. Un dialog cumsecade cu voi e imposibil.

Edit: sunt oricand disponibil sa vbesc despre ancheta obiectiva in chestiune. Acest joc poate ramane si deoparte cateodata.
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Sunteti intr o contradictie totala. Ne urati enorm dar numai de noi vorbiti. Ne urati dar ne urmariti peste tot. Ati facut un simplu joc de rahat virtual sa devina o parte din esenta vietii voastre.

Studiez asa ceva si in momentul de fata fac o ancheta sociologica de 2 luni despre argumente similare. Va zic clar ca exista o problema sociologica in grupul green ce poate fi extinsa in probleme psihologice la nivel de dependenta de gaming. Mai bine mergeti la somn. Un dialog cumsecade cu voi e imposibil.
Eu vad un singuratic care se cearta cu o echipa :)) Problema nu prea e in green, zic
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu vad un singuratic care se cearta cu o echipa :)) Problema nu prea e in green, zic

Exprim si alte pareri prin spusele mele, stii ca nu vor toti sa scrie aici chiar daca pe unele conferinte sunt de acord cu unele chestii.

Singuratic, totul e posibil, daca am familie si copii si tu ma consideri singuratic e problema ta. Incearca sa fii mai obiectiv.
 
Sus