Discutii libere SP18 !

DeletedUser49071

o fi uberul locul 1..dar e cam ilegal :)) stii cum e , umbla cu prostii:))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce o fi făcut dac ul , am înțeles că i-au pus ăștia lacat la intrare ( no fi plătit internetul,)
#manevre :cool:
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
numai cu manevre jucati ai de capu meu, slabilor sate cedate peste tot miar fi rusine sa ma uit in oglinda,
va mai si mandriti cu cat sunteti de smecheri mancavar argila de jucatori.
 

DeletedUser49325

numai cu manevre jucati ai de capu meu, slabilor sate cedate peste tot miar fi rusine sa ma uit in oglinda,
va mai si mandriti cu cat sunteti de smecheri mancavar argila de jucatori.

Se dau toti mari jucatori dar au uitat ca pe fiecare lume unde n-au recrutat tot tribul dusman au fost loviti mai ceva ca actritele din filme pentru adulti

Alde bafomet sta in genunchi in fata la toata harta sa le mai cedeze cineva cate-un sat, nu va e rusine bai shokatilor? Voi noapte de noapte mergeti la produs si dupa veniti sa va dati mari p-aici :oops:

Socatiilor sunteti praf
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Du-te cumpără niste conturi, mai prostește niște jucători sa vă cedeze sate, că sa sa casati și voi speciala :))
Penibililor
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Au 5 triburi si vorbesc de recrutari, ca se aliaza toata harta sa ne scoata cand intram.
Petrica toata harta stie ca atunci cand joci joci cu 50 de suporti dupa tine, zvonurile spun ca asa s-a facut si varu mare.
Da chiar varule, iti dam resurse, poate innobilezi singur tot taxi, te bagi? Si asa stai la statistica vs taxi aproape la fel de bine ca noi.
Petre am auzit ca esti fericit ca te-au primit taxi cu ei, in rest nu mai joaca nimeni cu tine:)) dovada de caracter.
#LaPsiholog!
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
eu am intrat singur fara echipa, si iti arat ca, cu toate manevrele tale nu castigati lumea,
aka dac ul care a venit la mine cu programe automate ,
asa sunteti toti manevre,
cat despre resurse si restul, am mai multe decat tine asa ca numi purta de grija si veziti de barbare :)
betivul ce mai face, am auzit ca inca plange beat intro groapa ca nu mai este pe harta, daca o dam cu internele :))
esti invidios ca eu am de unde lua si tie tii sau terminat satele, acum ceri mila la dusmani sati cedeze satele, atat poti :)( # barbare la putere)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Stiri de ultima ora,
candyshop joaca cu program automat ,
Oare unde se vor oprii cei din shock, cu ce ne vor mai shoca de data aceasta.
tin sa precizez ca au 2 jucatori din top10 banati permanent pentru manevre :)
sper sa castigati cupa rusinii, atat meritati, profesionistilor.
sunt un jucator antimanevre, si va doresc tot binele pe jocul aceasta,
sa ajungeti unde va este locul,
barbare
 

DeletedUser49235

nu pot decat sa ma minunez citind acest splendid forum :D
bv shock :) ne-ati socat mai ceva ca stirile de la ora 19:00 :p
 

DeletedUser49325

Au 5 triburi si vorbesc de recrutari, ca se aliaza toata harta sa ne scoata cand intram.
Petrica toata harta stie ca atunci cand joci joci cu 50 de suporti dupa tine, zvonurile spun ca asa s-a facut si varu mare.
Da chiar varule, iti dam resurse, poate innobilezi singur tot taxi, te bagi? Si asa stai la statistica vs taxi aproape la fel de bine ca noi.
Petre am auzit ca esti fericit ca te-au primit taxi cu ei, in rest nu mai joaca nimeni cu tine:)) dovada de caracter.
#LaPsiholog!

daca ai ceva de comentat supportul e deschis, probabil ai fost pe acolo sa te rogi sa ma baneze dar pana acum voi sunteti aia cu pedepse grele

supporti? eu? fugi d-aici ca mananci rahat

triburi de jucat? stai potol joc unde vreau
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
"O mamă şi fiica ei călătoreau cu un taxi. Fiica vede pe stradă nişte femei îmbrăcate provocator, stând pe marginea străzii şi uitându-se lung la fiecare maşina care trecea. “Mami” întreabă fiica “ce fac doamnele alea acolo?”. “Îşi aşteaptă soţii să se întoarcă de la muncă” răspunse diplomatic mama. “Hai cucoana, că’s pr******ate.” intervine taximetristul.
După câteva momente de linişte apăsătoare, fetiţa întreabă, “Mami, pr******atele au copii?” “Desigur, draga mea, de unde crezi ca au apărut taximetriştii?”"
 

DeletedUser48577

Shock sunt favoriți in câștigarea specialiei dar orice este posibil mai puțin instabilitatea tribului alias, doar nu o să crap în două :)) si sa ma împrăștii ca altii care s-au destrămat :))
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Parte 1:
Jucători: VaruFashion.
Parte 2:
Triburi: Taxi, Taxi 1, Taxi 2, Taxi 3, Taxi 4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 1
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,686
Tabăra 2: 7,401
Diferență: 96,285

chart



Parte 1:
Triburi: ShocK, Sh0cK
Parte 2:
Triburi: Taxi, Taxi 1, Taxi 2, Taxi 3, Taxi 4

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 22
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 288,895
Tabăra 2: 113,638
Diferență: 175,257

chart




Te ti bine
 
Sus