Discutii libere L100 !

Scor reacție
0
M-am gandit daca meriti sa iti raspund mai complex, nu meriti.

Ai stricat si relatia cu omul tau de baza, botez, atat zic.

PS: Pe 90 ati castigat, nu?

Pe 90 interesul meu a fost sa intru sa te alerg pe harta dupa provocarea pe care mi-ai aruncat'o pe forum.
Si rezultatul a fost ca ai fugit rapid, asa ca eu am onorat provocarea tu nu
 
Scor reacție
0
:)))))
Asta e limitarea IQ-ului tau.
Iti repet inca o data, cuvantul "gunoi" foloseste-l doar pt tine...te caracterizeaza . Din spatele monitorului esti zmeu, jignesti pe oricine fara a avea vreo cunostiinta despre ei. Ma opresc aici, nu ma pot cabora atat de jos ca sa ajung la nivelul tau...si ca sa iti raspund la toate aberatiile pe care le debitezi pe aici.
 
Scor reacție
0
:)))))
Asta e limitarea IQ-ului tau.
Iti repet inca o data, cuvantul "gunoi" foloseste-l doar pt tine...te caracterizeaza . Din spatele monitorului esti zmeu, jignesti pe oricine fara a avea vreo cunostiinta despre ei. Ma opresc aici, nu ma pot cabora atat de jos ca sa ajung la nivelul tau...si ca sa iti raspund la toate aberatiile pe care le debitezi pe aici.
Sunt zmeu si din fata si din spate, deci, 100 lei pe revolut pana la salariu?
PS: mai bine prost de gura ca mine decat sclavi disperati dupa trofee ce ar calca pe orice principii pana si pe un joc..ca voi.
 

dedei13

member
Scor reacție
0
Simt putina invidie ca nu ai fost si tu bagat in seama sau invitat la petrecere.
Tu l-ai învățat pe deidei sa intre la joaca și sa își bage tribul ca academie? Am auzit ca plânge Maul pe la colturi .

Pe jocul asta nu trebuie sa ajungi sa faci 2 lucruri:

•Sa vorbești mult si prost cum o faci tu @Watcher iz rMw .

•Sa nu ajungi sa fii Dicsie (care a fugit pe lumea 90 si joaca la puiu4 sub acoperire de rusine ).


O seara faina va doresc!
Adevarat , pe jocul asta trebuie sa iti tradezi prietenii si oamenii cu , care stai pe voce nopti intregi , asta e scopul , multumim ca ne-ai spus pentru ce sa jucam.

Din seria ce ati fost si ce ati ajuns , dk dupa 3 luni in vaslui...ST.

Inca aveti tupeul sa vorbiti despre onoare ,amuzant , pe 85 v-ati pierdut si demnitatea nu doar lumea.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Mah uacer , lumea știe că dacă inteligența te urmărește, tu ești mai rapid dar de ce ești așa de frustat pe o lume pe care ești la pp-uri și nu comentează alții din Roma , Legend sau din alte triburi de pe harta , să fie din cauza că joci pe bune pe această lume , poate pe alte conturi ?
 
Scor reacție
0
Mah uacer , lumea știe că dacă inteligența te urmărește, tu ești mai rapid dar de ce ești așa de frustat pe o lume pe care ești la pp-uri și nu comentează alții din Roma , Legend sau din alte triburi de pe harta , să fie din cauza că joci pe bune pe această lume , poate pe alte conturi ?
Da dragul meu, joc pe bune..si nu doar ca joc, am sa va bat si aici, abia sunteti obisnuiti. Nu sunt frustrat deloc, sunt pur si simplu dezamagit de voi ca ca respectam ca adversari, da ati ajuns ultimele lături de pe server..a spus bine dedeiu..pe 85 ati pierdut si lumea, v ati pierdut si demnitatea si tot. Mie nu mi e ma rusine sa pierd..pe unde am pierdut am incercat s o fac cu capu sus..voi calcati pe orice limita de bun simt si demnitate pe jocu asta doar sa va vedeti castigatori pe un joc..vezi comentariile tale de pe 92 cand ajunsesera hardy prin void;))) macar am avut taria de caracter sa ies si sa zic da ba, mi e rusine ca latura asta e la aliati..acu tu iesi ca sa ce? Va bat si aici, sa va desfiintez si mizeria asta de trib..dar promiti aici solemn in fata la toata lumea, ca daca pierdeti pe 100, pe urmatoarea lume nu va schimbati numele? Iti zic eu, nu ai cum, ca nici jucatori n o sa mai aveti
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Am insistat faṭa de mine sa ma aplec pentru un raspuns la acelasi nivel cu consistenta unor mesaje precedente. M-am simtit mic, sufocat de mizeriile din groapa in care aerul irespirabil imi ucidea la propriu si ultimii doi neuroni ramasi. It was is that moment...raspunsul natural: "Gunoie e pantecul nefericit care a eliberat embrionul caruia simtim tot mai multi sa-i schimbam consistenta impartasaniei din lingurita cu esenta vietii masculine."

Telentele astea din care cu trei cuvinte jignesc sute de oameni (care citesc sau nu forumul), pot fi depasite doar de un urmator singur pe tarla, care sa afirme ca, cu totii de pe lumea 100 suntem, ca-i globalizare.(deci, mai este doar o treapta pana la maximum de jigniri aduse din trei cuvinte).

Daca-ti realizezi sau nu masura, nu-i problema, o vei ajusta.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Sunt zmeu si din fata si din spate, deci, 100 lei pe revolut pana la salariu?
PS: mai bine prost de gura ca mine decat sclavi disperati dupa trofee ce ar calca pe orice principii pana si pe un joc..ca voi.
Ai tupeu sa vorbești de principii onoare, onestitate, tu asta care-si obliga jucătorii din trib care nu joaca cu pp-uri sa cedeze satele chiar daca au trupe corespunzătoare cu punctele și joaca decent?! Te rog, cauta-l pe pompy sau dicsie sa va luați de manuta.
Nu sunt perfect, cine ma supara si-a dorit sa nu ma cunoască, dar asa cu oameni faini sa le fac rău gratis... mie nu-mi este rusine cu mine.
 
Scor reacție
0
Ai tupeu sa vorbești de principii onoare, onestitate, tu asta care-si obliga jucătorii din trib care nu joaca cu pp-uri sa cedeze satele chiar daca au trupe corespunzătoare cu punctele și joaca decent?! Te rog, cauta-l pe pompy sau dicsie sa va luați de manuta.
Nu sunt perfect, cine ma supara si-a dorit sa nu ma cunoască, dar asa cu oameni faini sa le fac rău gratis... mie nu-mi este rusine cu mine.

Taci si tu putin, ca trebuie sa ne chinuim sa dam scroll peste ce scrii. intra sa faci figuratie la pauza, te rog
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Simt putina invidie ca nu ai fost si tu bagat in seama sau invitat la petrecere.
Tu l-ai învățat pe deidei sa intre la joaca și sa își bage tribul ca academie? Am auzit ca plânge Maul pe la colturi .

Pe jocul asta nu trebuie sa ajungi sa faci 2 lucruri:

•Sa vorbești mult si prost cum o faci tu @Watcher iz rMw .

•Sa nu ajungi sa fii Dicsie (care a fugit pe lumea 90 si joaca la puiu4 sub acoperire de rusine ).


O seara faina va doresc!

Pe jocul asta nu trebuie sa ajungi sa faci 3 lucruri:

•Sa vorbești mult si prost cum o faci tu @Watcher iz rMw .

•Sa nu ajungi sa fii Dicsie (care a fugit pe lumea 90 si joaca la puiu4 sub acoperire de rusine ).

Alianta cu James
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Nu e treaba mea, dat mi se pare amuzant că indirect, oameni din Roma l-au căutat pe Hardy pentru o alianță.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
@Tom Hardy trebuie sa intervii!!
apărați viitorii posibil donatori
cunosc si ei banca pe care astepti banii(faceau misto de tine acum putin timp)
:))
 
Sus