Discutii libere L100 !

Oblivion

member
Scor reacție
0
In caz ca erati curiosi:
De 1 luna jumate ma rog de conducerea Roma sa ma lase sa il internez pe un bu**giu care erea clar spion al inamicului (ST).
Inapti cum erau, le era frica ca cedeaza ala satele la inamic sau naiba stie si nu m-au lasat sa il internez.
Cum am prevazut eu de peste 1 luna si jumatate, LYcan a vandut contul (pe o suma mica) la inamic.
Normal ca inaptii din conducere au avut incredere intr-un nob vai de steaua lui si nu in mine care le-am tinut o parte mare din granita timp de 2 luni.
Eu si inca 2 colegi ne chinuim sa eliminam punctele rosii din nucleul nostru timp de 2 luni, cu greu reusim asta si apoi ne trezim ca o jig*** de jucator, protejat de conducere, vinde satele la ST si ne trezim in P*** noastra cu jumate din ST in nucleul nostru ????? pai mai dati-va in mor*** vostrii.
Jucati voi asa..

Pai daca conducerea protejeaza tradatorii si spionii, nu inteleg ce jucam aicea

Mai devreme le-am zis ca renunt si eu si inca 3 colegi care erau de aceeasi parere cu mine. Daca conducerea ROMA are mai mare incredre intr-un tradator decat in cei care ii tin granita cu inamicul de 2 luni, dc P** SA MAI JUCAM ?

Desi initial (vreo 3 ore) renuntamsem si lasasem sittere contuile in Roma, m-am razgandit si am zis sa le las baietilor din ST.

Pai daca voi, cei din Roma, ne-ati luat la PL si desi ne rugam de 2 luni sa il bagati pe ala la interne, pe voi va doare fic in varfu p**** de noi, pe noi dc sa nu ne doara in p de voi ??

Precizam ca am dat conturile gratis.

Bafta cu d astia ca lycan, ca de jcuatorii TOP care va tineu granita v-ati batut joc
 

Oblivion

member
Scor reacție
0
asa ca mai dati-va in **** mea si sper sa castige razboiul ST-ul, ca prea va bateti joc de proprii jucatori
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Ati ras toti de Leut, da uite ca a avut dreptate poetul.
Leule, acum cu un sat o sa-ti apara pe stats ca ai stat mai mult pe harta decat oblivion.
Ce e amuzant e ca au fost multe voci care au zis ca o sa fie tradarea asta. Ca doar asa joaca omul asta. Roma a mers pe cuvantul omului dar aparent si daca pui foita de aur pe un kkt, tot un kkt ramane
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Ati ras toti de Leut, da uite ca a avut dreptate poetul.
Leule, acum cu un sat o sa-ti apara pe stats ca ai stat mai mult pe harta decat oblivion.
Ce e amuzant e ca au fost multe voci care au zis ca o sa fie tradarea asta. Ca doar asa joaca omul asta. Roma a mers pe cuvantul omului dar aparent si daca pui foita de aur pe un kkt, tot un kkt ramane
În ultima perioadă am avut parte doar de indivizi și printese care m-au ars parsiveste. Dacă am vrut sa arat lumii adevărul, ce persoane sunt cu adevărat, tot eu am fost văzut ăla rău și proscris.
Mereu am fost onest, am demonstrat și cu maram în mesajele de mai sus chiar dacă suntem supărați demult, nu mi se pare corect cum se comporta unii la adresa ei.
La o adică poate sa ma urască toată lumea dacă Dumnezeu ma iubește căci îl simt în suflet și am inima împăcată.
Eu nu am răbdarea Lui dar, la fiecare va oferi ce merită mai devreme sau mai târziu.
Am trei defecte:
1. nu am rabdare pentru ceea ce consider ca nu merită.
2. Sunt extrem de sincer ceea ce nu prea îmi folosește ca oamenilor le place să fie mintiti frumos.
3 Reactionez ca un avocat al diavolului la cine scanez păcate și ca trebuie sa-l duc în INFERN.
Nu sunt pe placul lumii dar, nu toata lumea are gusturi bune, am cele mai bestiale defecte. :)

 
Ultima editare:
Scor reacție
0
In caz ca erati curiosi:
De 1 luna jumate ma rog de conducerea Roma sa ma lase sa il internez pe un bu**giu care erea clar spion al inamicului (ST).
Inapti cum erau, le era frica ca cedeaza ala satele la inamic sau naiba stie si nu m-au lasat sa il internez.
Cum am prevazut eu de peste 1 luna si jumatate, LYcan a vandut contul (pe o suma mica) la inamic.
Normal ca inaptii din conducere au avut incredere intr-un nob vai de steaua lui si nu in mine care le-am tinut o parte mare din granita timp de 2 luni.
Eu si inca 2 colegi ne chinuim sa eliminam punctele rosii din nucleul nostru timp de 2 luni, cu greu reusim asta si apoi ne trezim ca o jig*** de jucator, protejat de conducere, vinde satele la ST si ne trezim in P*** noastra cu jumate din ST in nucleul nostru ????? pai mai dati-va in mor*** vostrii.
Jucati voi asa..

Pai daca conducerea protejeaza tradatorii si spionii, nu inteleg ce jucam aicea

Mai devreme le-am zis ca renunt si eu si inca 3 colegi care erau de aceeasi parere cu mine. Daca conducerea ROMA are mai mare incredre intr-un tradator decat in cei care ii tin granita cu inamicul de 2 luni, dc P** SA MAI JUCAM ?

Desi initial (vreo 3 ore) renuntamsem si lasasem sittere contuile in Roma, m-am razgandit si am zis sa le las baietilor din ST.

Pai daca voi, cei din Roma, ne-ati luat la PL si desi ne rugam de 2 luni sa il bagati pe ala la interne, pe voi va doare fic in varfu p**** de noi, pe noi dc sa nu ne doara in p de voi ??

Precizam ca am dat conturile gratis.

Bafta cu d astia ca lycan, ca de jcuatorii TOP care va tineu granita v-ati batut joc
Nu era nimeni curios..cam toata lumea se astepta ca un gunoi ca tine (care pe toate lumile ai ajuns in acelasi stadiu) isi va urma cursul natural..pt ca stim cu totii ca dupa ce treci de 20 sate, nu mai poti sa le gestionezi si mna, e normal sa dispari:))..surpriza e doar pt unii mai creduli ce cred ca pot face orice scursura sau gunoi sa joace pana la final..cand ei nu pot pur si simplu sa faca asa ceva. In alta ordine de idei ai oferit o raza de soare amaratilor , ceea ce mai da o nota de culoare acestei lumi, mai ales c au inceput sa spuna si rugaciuni p aici:)))..din pacate nu or sa ajute si stim cu totii asta.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Imi cer scuze nu stiam ca oblivion e jegu de redemption, ca l-as fi insultat mai devreme.

Ai vandut contul, rupt in *** ce esti?
Ce gargara ieftina bagi, ca te-a suparat roma ca plm... de aia tradezi si tu fix deodata cu lycan? Fix dupa organizat, si pe bonus? Cam mare coincidenta, nu crezi? Cine-i prost sa te creada, mai ales cand tu ai tradarea in sange?

Esti suparat ca ii ia ST satele lui lycan intre satele tale, si ca sa te razbuni pe ei... le dai si pe ale tale?

Adica daca vine unu si-ti fura nevasta, ii zici asta e, fura-ma si pe mine?

Ce urmeaza, sa-ti schimbi iar numele? Tot schimbi dupa fiecare tradare? Mai multe ppuri dai pe schimbat de nume, jeg de om.

Ai aratat inca odata ca esti un jeg de om, sper de banii pe care i-ai primit pe cont sa-ti mananci ultima saorma.
 

azakaru

member
Scor reacție
0
Cred ca tradari pe harta or sa mai fie multe pe lumea asta :rolleyes: .

Saptamana trecuta Mike Zilla a dat sate la roma in mijlocul ST :(.

Macar sa aiba bun simt sa taca astia care fac gargara de asta ieftina.
Sa fii spion e una, sa tradezi e alta, sa vinzi contul e si mai rau... dar macar daca au 0 caracter astia, sa nu incerce sa traga si pe altii la nivelul lor. Pe MikeZilla nu l-am vazut sa faca aici gargara ieftina ce mult s-a chinuit el si ca si-a batut joc conducerea ST de el si de banii lui si sa vina cu minciuni cum au facut lycan si redemption (oblivion) despre roma. Si nici nu cred ca Mike Zilla a avut din trib atata ajutor cat au avut astia doi, sittere si def trimis, ca nu li s-a zis nu cand au cerut.

Apropo, adminilor, redemption ala se plangea ca a bagat 7000 ron in ppurile consumate pe lumea asta si l-a f***t Roma, se poate face o verificare de unde au venit pp-urile alea? Ca 100% nu de la inno. Sa vedem si noi totusi unde a bagat banii aia papagalu, ca parca tot el facea scandal acum ceva vreme ca da inno in judecata.

P.S. Sunt atat de satul de mizeriile astea cate s-au facut pe lumea 100 incat imi vine greata. Sigur, tot backstabul lui hardy fata de legend, altiatii lor, a fost cel mai nesimtit, impreuna cu minciunile aferente cum ca ar fi existat ceva alianta ascunsa intre legend si roma de care n-a stiut nici legend nici roma, dar parca de atunci s-au deschis portile sa curga toate mizeriile si jegurile pe lumea asta.

P.P.S. N-am mai jucat 2-3 ani tocmai scarbit fiind de mizeriile care se fac, dar imi vine sa cred ca a degenerat chiar atat de mult comunitatea asta cat am fost in pauza.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Cred ca tradari pe harta or sa mai fie multe pe lumea asta :rolleyes: .

Saptamana trecuta Mike Zilla a dat sate la roma in mijlocul ST :(.
Nu are legatura..tradari au fost si vor mai fi.. e ceva normal… eu chiar am zis ca ma asteptam de la el:)).. e vorba doar de motivele pe care le expune si faptu ca ura ST din tot sufletu:)))..si mai e faptu ca oricum nu face fata cu multe sate.
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
Tradarile sunt cheia, fiecare echipa vrea sa "fure" cat mai multi jucatori de la echipa adversa si sa primeasca sate cedate. Toata lumea vrea asta dar in acelasi timp toata lumea se plange de asta. Jocul trebuie tratat ca atare.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Imi cer scuze nu stiam ca oblivion e jegu de redemption, ca l-as fi insultat mai devreme.

Ai vandut contul, rupt in *** ce esti?
Ce gargara ieftina bagi, ca te-a suparat roma ca plm... de aia tradezi si tu fix deodata cu lycan? Fix dupa organizat, si pe bonus? Cam mare coincidenta, nu crezi? Cine-i prost sa te creada, mai ales cand tu ai tradarea in sange?

Esti suparat ca ii ia ST satele lui lycan intre satele tale, si ca sa te razbuni pe ei... le dai si pe ale tale?

Adica daca vine unu si-ti fura nevasta, ii zici asta e, fura-ma si pe mine?

Ce urmeaza, sa-ti schimbi iar numele? Tot schimbi dupa fiecare tradare? Mai multe ppuri dai pe schimbat de nume, jeg de om.

Ai aratat inca odata ca esti un jeg de om, sper de banii pe care i-ai primit pe cont sa-ti mananci ultima saorma.
Asta dacă nu trădează de cel puțin două ori pe o lume nu se simte bine.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
S-a aparat!...sa nu mai fiu acuzat că acest individ este prietenul meu. Nu am prieteni, nu am pe nimeni, soi rău :)
 
Ultima editare:
Sus