Discutii libere L100 !

GheoQ

member
Scor reacție
0
:)))) ce se agita astia din roma=))

cand se recruteaza/cedeaza/vand conturi in favoarea lor e liniste totala, toata lumea e multumita..nu mai vezi o frustrata din roma pe forum:)))..acum ca s-a intamplat in detrimentul lor..vai ce tradator, ce gunoi, ce caracter, etc.

maturizati-va si priviti lucrurile din toate perspectivele. Astfel de episoade se fac lume de lume, indiferent de triburi, nu va mai victimizati sau acuzati cand se intampla impotriva voastra.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
:)))) ce se agita astia din roma=))

cand se recruteaza/cedeaza/vand conturi in favoarea lor e liniste totala, toata lumea e multumita..nu mai vezi o frustrata din roma pe forum:)))..acum ca s-a intamplat in detrimentul lor..vai ce tradator, ce gunoi, ce caracter, etc.

maturizati-va si priviti lucrurile din toate perspectivele. Astfel de episoade se fac lume de lume, indiferent de triburi, nu va mai victimizati sau acuzati cand se intampla impotriva voastra.
Este cam suspectă treaba. Oblivion și amicii sai prea știau cand o sa fiu atacat de către S.T. și coincidenta ca, MiticaR baga 3 nobili și oblivion completa. Și acum le-a cedat satele. Ce chestie, conducătorul trebuie sa facă ca un neica nimeni că dacă nu își ia jucăriile si pleacă.
A zis bine cineva mai sus ca vrea furat și el.
:)
 

Deleted User - 743845308

Este cam suspectă treaba. Oblivion și amicii sai prea știau cand o sa fiu atacat de către S.T. și coincidenta ca, MiticaR baga 3 nobili și oblivion completa. Și acum le-a cedat satele. Ce chestie, conducătorul trebuie sa facă ca un neica nimeni că dacă nu își ia jucăriile si pleacă.
A zis bine cineva mai sus ca vrea furat și el.
:)
Acum esti si ANAList! :)) Calitati una si una in tine!
 

Deleted User - 743845308

O poza cat 1000 de cuvinte!
 

Atașamente

  • Imagine WhatsApp 2024-02-24 la 20.41.06_7d3e9168.jpg
    Imagine WhatsApp 2024-02-24 la 20.41.06_7d3e9168.jpg
    67,3 KB · Vizualizări: 100

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
O poza cat 1000 de cuvinte!
Vezi ca te pricepi? Leul este tare oricum l-ai privi :) Dar ce s-a intamplat cu gatul tău de s-a lungit? Fiind ierbivora probabil ai papat ciupercute si ai nimerit ca anaconda o ciuperca amazoniana și te-ai dezvoltat exagerat unde s-a localizat digestia. :)
 

azakaru

member
Scor reacție
0
:)))) ce se agita astia din roma=))

cand se recruteaza/cedeaza/vand conturi in favoarea lor e liniste totala, toata lumea e multumita..nu mai vezi o frustrata din roma pe forum:)))..acum ca s-a intamplat in detrimentul lor..vai ce tradator, ce gunoi, ce caracter, etc.

maturizati-va si priviti lucrurile din toate perspectivele. Astfel de episoade se fac lume de lume, indiferent de triburi, nu va mai victimizati sau acuzati cand se intampla impotriva voastra.

Daca nu ai cantitatea minima de inteligenta cat sa intelgi diferenta dintre un "om" care teoretic se uraste cu ST si se cearta cu voi si asa mai departe si totusi le da satele dupa ce tribul il blindeaza si-l ajuta cu orice are nevoie si apoi se caca pe tribul care l-a ajutat, si un spion random caruia ii ajung satele in tribul cu care a inceput de fapt ca intentie, asta spune mai mult despre nivelul tau (absolut jenant) de inteligenta decat despre roma cum crezi tu.

Nu ne plac oamenii lipsiti de caracter, si mie personal imi displac foarte mult si oamenii prosti, care nu-s in stare sa diferentieze doua situatii complet diferite si fac prezumptii si comentarii bazate pe lipsa lor de intelegere. Stai la locul tau.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
La voi au trecut cel putin 10 jucatori din Babuinii si 2 din AAO, dar nu ne-ai vazut sa ne plangem in asa hal ca voi pe aici.
Stati la locul vostru, o meritati.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
La voi au trecut cel putin 10 jucatori din Babuinii si 2 din AAO, dar nu ne-ai vazut sa ne plangem in asa hal ca voi pe aici.
Stati la locul vostru, o meritati.
Este firesc sa se simtă ceva la Roma dar, mai mult se simte în voi si va place. :)
 
Ultima editare:

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Eu am ce am cu gunoiul de redemption, nu cu cei 10 pe care i-ai visat tu. Nici nu stau sa te intreb de unde ai venit cu "cel putin 10" ca deviem .

Dupa cum vezi, dintre cei care au schimbat tabara asta e primul care s-a cacat pe ei sa vina cu minciuni cum face gunoiul asta de redemption pe forum si pe profil, sa faca pe victima, ca el e nedreptatit ca bla bla. Minciuni si cacaturi. Asta-i caracterul lui. Si cel mai penibil e ca nici nu-l ajuta cu absolut nimic minciunile astea, le zice doar ca asa e caracterul lui de jegos. O minciuna inutila e de 5 ori mai penibila decat una strategica. La fel ca si minciunile alea penibile din RAM ca a facut legend alianta ascunsa cu roma sa le dea backstab, cand de fapt ram avea de gand sa faca backstab lui legend, si sa faca pe victima.

Schimbi tabara, ok... si Romania a schimbat de oricate ori a avut ocazia... dar ce-s cu textele astea penibile?
 

azakaru

member
Scor reacție
0
La voi au trecut cel putin 10 jucatori din Babuinii si 2 din AAO, dar nu ne-ai vazut sa ne plangem in asa hal ca voi pe aici.
Stati la locul vostru, o meritati.

Si nici nu cred ca m-ai vazut pe mine plangandu-ma ce mizerii face ST vreodata, sau de alte conturi. Lucrurile difera foarte mult, invata sa distingi lucrurile, ca te certi pe idei care nu exista. N-am zis niciodata ca n-ar trebui sa schimbe nimeni tribul, dar voi sustine intotdeauna ca atunci cand cineva e om cu tine nu te caci pe el daca faci abuzuri de substante. Pana la urma voi i-ati facut manevra la oblivion, nu noi, si faptul ca el a decis sa va dea voua satele spune tot ce e nevoie despre lipsa lui de caracter.

Situatiile difera, unii sunt spioni altii sunt literalmente batjocoriti de conducere, stii tu, exemplele tale de oameni care au intrat pe o lume ca sa se bata cu un trib si apoi conducerea face backstab la aliati si fuzioneaza cu INAMICUL doar pentru ca-si dau seama ca nu stiu sa joace pe harta, doar pe manevre. Normal ca au plecat oameni din AAO, pentru treburile alea. NU poti compara situatiile, si imi pare rau ca vad mesaje de astea atat de lipsite de gandire, personal va consider[am] pe voi mult mai presus decat nivelul din AAO, nu stiu de ce incercati sa dati de inteles ca nu e cazul.

De la Babuini la fel, diplomatia aia si conducerea a fost o bataie de joc pentru membri, si cand oamenii care n-au inceput pe lume fix de dragul babuinilor au vazut ce se intampla, au facut alegerea de a se distanta de deciziile facute impotriva vointei lor. Ce a facut Oblivion a fost ca a inceput lumea cu Roma, a inceput lumea pentru a se bate cu ST, a primit tot ajutorul, sate blindate, sittere, de la Roma oricat a cerut, chiar si pentru fake-uri, si apoi a decis sa lase satele in ST. NU poti compara.
 
Scor reacție
0
La mine in privat ai zis ca esti femeie. Pai nu asa simti ca zbori/plutești? Tu ar trebui sa stii mai bine mai ales ca ai fost pe 92 in alias, zero barat pe acolo si destul de ștearsă sa te remarce leul. :)
Sclavete,ti-am dat mesaj sa dai satele la ST si ai fost atat de prost ca le-ai pierdut pe toate:)))
Si un ultim mesaj pentru romani:nu mai vomitati pe extern tot ce ati inghitit noaptea trecuta:))
 
Sus