Discutii libere L100 !

HYWYK

member
Scor reacție
0
Ba da de divino de ce nu zici nimic? Top 3 din ST e banat si tu vezi doar un cont..Nu vezi ca e banat juma de server ?
Serios acum, il vezi pe divino iesit pe extern jurandu-se ca n-a facut nimic?
Numai prostalaul ala a iesit stiind ca foloseste porcarii pe cont.
PS: cum era aia, toti din ST au platforme?
La ban ul asta s-a vazut care trib rupe scripturile ilegale :)
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
IMG_9671.jpeg



Ce repede au scos ăștia film … :))))))
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
Serios acum, il vezi pe divino iesit pe extern jurandu-se ca n-a facut nimic?
Numai prostalaul ala a iesit stiind ca foloseste porcarii pe cont.
PS: cum era aia, toti din ST au platforme?
La ban ul asta s-a vazut care trib rupe scripturile ilegale :)
Mai taci mă șoseta flaușat,
App ți ai schimbat șosetele ca mirose ?
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
Și revenim cu o știre de ultimă oră. Caz #PLATFORMA este virală în mediul online, a intervenit și DNA ul în acest caz, guvernul s-a auto-întrunit de urgență , revenim cu alte informații.
Sport: Jucători triburile vs Inno 0-1 la pauză după 48 de ore jucate încă de așteaptă decizia VAR.
Meteo: afară este frig și în casă îi cântă porci, crește porcul crește și gradele în țuică.
 
Scor reacție
0
Serios acum, il vezi pe divino iesit pe extern jurandu-se ca n-a facut nimic?
Numai prostalaul ala a iesit stiind ca foloseste porcarii pe cont.
PS: cum era aia, toti din ST au platforme?
La ban ul asta s-a vazut care trib rupe scripturile ilegale :)
Si vndhl a facut asta pe 85 cu multi tabu lui si toti va jurati ca nu are nimic. Omu e liber sa se apere si o face la inno respectiv la admini, e dreptu lui sa se apere…
 
Ultima editare:

puiu4

member
Scor reacție
0
Iar l-au abuzat adminii pe dicsie…
El saracul inca foloseste mouse cu bilă si l-au banat :( parca mai ieri se jura pe orice ca este curat ca lacrima lui Pinocchio
Iara vorbeste frustrarea? Nici nu stii de ce am fost banati si faci gura mare :)). Roade osu in continuare te rog, revenim imediat.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Si vndhl a facut asta pe 85 cu multi tabu lui si toti va jurati ca nu are nimic. Omu e liber sa se apere si o face la inno respectiv la admini, e dreptu lui sa se apere…
Îmi cer scuze,dar e ilegal sa deschizi mai multe tab-uri sau nu înțeleg unde tot bati ?
Legat de 100 , ramai suport orfan sau accepta toți ai tai pedepsele ? ... vad ca satele le golești .
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Iara vorbeste frustrarea? Nici nu stii de ce am fost banati si faci gura mare :)). Roade osu in continuare te rog, revenim imediat.
Legenda spune ca e de la filmarea lui Dicsie ... cele 6h de filmare a încărcat prea mult platforma si a explodat .
 
Scor reacție
0
Îmi cer scuze,dar e ilegal sa deschizi mai multe tab-uri sau nu înțeleg unde tot bati ?
Legat de 100 , ramai suport orfan sau accepta toți ai tai pedepsele ? ... vad ca satele le golești .
Asa ai ridicat si zidu in 300 ms, tot cu taburi. Adminii au considerat ca a fost ilegal atunci , exact ca laa puiu, ai avut dreptu sa te aperi. Legat de mine, da sunt un suport pe lumea asta, am fost la pp o luna si am ajuns sa am sate duble fata de tine. Acum vine vara si lumea mai trebuia sa dureze mult, iar eu nu mi permit sa pierd timpu pe joc..dupa
Cum ti am zis, nu toti suntem la pensie, scuza ma pt toate jignirile din trecut, credeam ca esti ca majoritatea de aici, 25-30..am aflat tarziu ca esti mai batranel si ar fi culmea sa stau sa ma cert cu cineva de varsta lu bunica miu pe net. Pare rau pt toate jignirile. Eu am alte chestii de facut si va pup.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Asa ai ridicat si zidu in 300 ms, tot cu taburi. Adminii au considerat ca a fost ilegal atunci , exact ca laa puiu, ai avut dreptu sa te aperi. Legat de mine, da sunt un suport pe lumea asta, am fost la pp o luna si am ajuns sa am sate duble fata de tine. Acum vine vara si lumea mai trebuia sa dureze mult, iar eu nu mi permit sa pierd timpu pe joc..dupa
Cum ti am zis, nu toti suntem la pensie, scuza ma pt toate jignirile din trecut, credeam ca esti ca majoritatea de aici, 25-30..am aflat tarziu ca esti mai batranel si ar fi culmea sa stau sa ma cert cu cineva de varsta lu bunica miu pe net. Pare rau pt toate jignirile. Eu am alte chestii de facut si va pup.
Tu ai timp sa stai cu el de vorba,omu e la pensie și e singura lui bucurie :))
Noi respectam fosilele #vandal premier
 

puiu4

member
Scor reacție
0
Va pup, ne vedem imediat domnilor, aveti grija la frustrari ca nu isi au sensu, pe chill, e doar un joculet, nu un loc unde iti descarci toate frustrarile/lipsurile din viata reala. Gata cu forumu ca e useless daca e asa trist :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Asa ai ridicat si zidu in 300 ms, tot cu taburi. Adminii au considerat ca a fost ilegal atunci , exact ca laa puiu, ai avut dreptu sa te aperi. Legat de mine, da sunt un suport pe lumea asta, am fost la pp o luna si am ajuns sa am sate duble fata de tine. Acum vine vara si lumea mai trebuia sa dureze mult, iar eu nu mi permit sa pierd timpu pe joc..dupa
Cum ti am zis, nu toti suntem la pensie, scuza ma pt toate jignirile din trecut, credeam ca esti ca majoritatea de aici, 25-30..am aflat tarziu ca esti mai batranel si ar fi culmea sa stau sa ma cert cu cineva de varsta lu bunica miu pe net. Pare rau pt toate jignirile. Eu am alte chestii de facut si va pup.
Ce zid , te referi la bug-ul ala când crești zidul în cele 3-4 minute când se blochează serverul la organizate dar îți apare ca l-ai fi crescut intre atacuri , în sub 1 sec ?
Problema veche de pe 85 la care nu are nimeni rezolvare cât timp serverele sunt cum sunt ... cu d'astea vii la mine ? ...Du-te tare .

Ai luat interne și dupa câteva zile, la ultimul vostru organizat, in mare parte pe AAO , mai mult v-ati făcut de ras cu câte sate ati luat în comparație cu organizatul nostru (ST+AAO) precedent ,pe voi și Legend , ai văzut ca scade foarte mult diferenta de sate între cele 2 alianțe ... atunci te-ai trezit ca vine vara ?
 
Sus