Discutii libere L100 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Salutare,

Nu prea ma bag eu in discutii de genul, dar ceea ce se intampla aici, a depasit cu mult limita penibilului. Imi place ca de fiecare data, sunt aceeasi oameni care ies cu gura mare. Eu nu cunosc lumi mai vechi, tradari etc. dar ceea ce faceti aici e PENIBIL.

Cu putin timp in urma, in urma banurilor, dicsie se lauda pe aici ca imediat ce "isi revine", da ST-ului cu harta in cap. Acum, dintr-o data "el a anuntat ca pleaca in aprilie". Pai cand faceai declaratii de razboi nu mai aveai acelasi plan de plecare in aprilie? Watcher si dedei erau si ei, la fel de razboinici, dar la fel ca dicsie au parasit barca printre primii inainte de termen, desi erati cei mai vocali pe aici, ca faceti si dregeti.

La fiecare ban, v-ati dat de ceasul mortii ca voi sunteti nevinovati si cand colo la ultimul ban, nu pre aveam pe cine sa atacam din Roma. Sa inteleg ca s-a terminat totul de frica altor ban-uri?

Eu zic sa va calmati cu totii si sa va ganditi mai bine la actiunile voastre si apoi sa aruncati cu noroi in altii. A fost o lume "controversata" pe care multi dintre voi ati "murdarit-o" cu caracterul si actiunile voastre.

Pacat ca unii dintre voi nu stiti sa pierdeti si mai mult de atat nu stiti sa va respectati adversarul si drept dovada, aroganta asta a vostra de superioritate v-a dat grav peste "cioc".

Felicitari tututor colegilor dar si adversarilor!
Tu cam confunzi persoanele, dar daca asta ai vreo placere, iti urez bafta.

Eu din cate stiu, singurul lucru pe care l-am spus si pentru care am ajuns cat de sus s-a putut la inno a fost pt un ban incorect, si asa a si fost, drept dovada nu s-a primit pedeapsa.

Ce a scris puiu pe forum, e problema lui. Dar vad ca tot voi sunteti aia frustrati in continuare
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Nu ii mai da-ti atentie ma la rapandula asta ca nu merita .
A iesit Enyx public si a felictitat adversatul . A facut-o in numele ROMEI . Un gest de onoare .
pixie asta nu e jucator ROMA nu ii mai da-ti atentie ca isi face timp de voi apoi .
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu ti-a contestat nimeni abilitatile de jucator, doar faptul ca iesi pe extern cu aere de superioritate, in special in faza incipienta a lumii.
Accepta infrangerea, lasa scuzele clasice si pe viitor iesi si tu pe extern dupa ce ai castigat. :)
Pt mine e mai penibil sa ies doar cand castig, fara suparare.

Contul puiu a fost mult timp rank 1 la agresor cu diferenta mare fata de rank 2, a fost rank 1 la aparator ( si sate luate de la el cucu, cat si la srijin ) doar un frustrat nu poate recunoaste ce s-a jucat acolo, si unii uita ca pe cont eram 2 oameni, nu doar eu, desi eu stateam cam 90% din timp pe pc

Eu nu am jucat de la inceput, ci doar dupa ce a luat puiu un ban de o saptamana, n-am avut nicio intentie sa joc de la inceput. Si daca mai joc o fac de pe contul meu, pentru ca felul in care puiu a abandonat contul, nu l agreez si nu a fost corect fata de multi altii care si-au pierdut noptile pe joc. Daca nu mai avea chef ori timp, putea sa cedeze de bunavoie, nu sa-l lase in deriva.
 
Scor reacție
0
Salutare,

Nu prea ma bag eu in discutii de genul, dar ceea ce se intampla aici, a depasit cu mult limita penibilului. Imi place ca de fiecare data, sunt aceeasi oameni care ies cu gura mare. Eu nu cunosc lumi mai vechi, tradari etc. dar ceea ce faceti aici e PENIBIL.

Cu putin timp in urma, in urma banurilor, dicsie se lauda pe aici ca imediat ce "isi revine", da ST-ului cu harta in cap. Acum, dintr-o data "el a anuntat ca pleaca in aprilie". Pai cand faceai declaratii de razboi nu mai aveai acelasi plan de plecare in aprilie? Watcher si dedei erau si ei, la fel de razboinici, dar la fel ca dicsie au parasit barca printre primii inainte de termen, desi erati cei mai vocali pe aici, ca faceti si dregeti.

La fiecare ban, v-ati dat de ceasul mortii ca voi sunteti nevinovati si cand colo la ultimul ban, nu pre aveam pe cine sa atacam din Roma. Sa inteleg ca s-a terminat totul de frica altor ban-uri?

Eu zic sa va calmati cu totii si sa va ganditi mai bine la actiunile voastre si apoi sa aruncati cu noroi in altii. A fost o lume "controversata" pe care multi dintre voi ati "murdarit-o" cu caracterul si actiunile voastre.

Pacat ca unii dintre voi nu stiti sa pierdeti si mai mult de atat nu stiti sa va respectati adversarul si drept dovada, aroganta asta a vostra de superioritate v-a dat grav peste "cioc".

Felicitari tututor colegilor dar si adversarilor!

Nu imi amintesc sa fi fost vreun razboinic p aici sa zic pe vreundeva eu ca o sa se castige lumea asta..daca am facut asta, eu unu imi cer scuze. Le am zis si celor din Roma la inceput ca eu dau prima sansa ST , intrand doar cu gandu sa fac pp..Au fost cativa ce au insistat sa joc si am ramas doar din anumite motive, mai ales ca erau si sanse bunicele de castig, insa m am desumflat deatul de repede cand am vazut strategia de atac ce se focusa doar pe sud si mai ales aroganta si grandomania lu dedei pe burta goala. Ramane greseala ca am ramas sa joc, insa oamenii din roma sunt in proportie de 90% super ok, tot raul spre bine intr un fel.

Legat de ce zice sosozor, normal ca ii ia apararea lu dedei, ca doar a primit interne si sate moca de la el, in rest pe harta.. eu barem am stat o luna la pp:))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu imi amintesc sa fi fost vreun razboinic p aici sa zic pe vreundeva eu ca o sa se castige lumea asta..daca am facut asta, eu unu imi cer scuze. Le am zis si celor din Roma la inceput ca eu dau prima sansa ST , intrand doar cu gandu sa fac pp..Au fost cativa ce au insistat sa joc si am ramas doar din anumite motive, mai ales ca erau si sanse bunicele de castig, insa m am desumflat deatul de repede cand am vazut strategia de atac ce se focusa doar pe sud si mai ales aroganta si grandomania lu dedei pe burta goala. Ramane greseala ca am ramas sa joc, insa oamenii din roma sunt in proportie de 90% super ok, tot raul spre bine intr un fel.

Legat de ce zice sosozor, normal ca ii ia apararea lu dedei, ca doar a primit interne si sate moca de la el, in rest pe harta.. eu barem am stat o luna la pp:))
Asa cum am zis mai sus, faptul ca nu s-a atacat ST consider si eu ca a fost o greseala. Si daca ma ocupam de atac, asta era primul lucru pe care-l faceam, cand find avea 300-400 sate in spatele ST ului. Am ajuns chiar la ceva certuri si unii din conducere, dar am acceptat orice decizie, chiar am atacat de la 70-100 ore AAO

In rest, eu consider ca vendetele personale cred ca e mai ok sa le pastram pt noi. Cred ca Roma te-a respectat cat ai jucat ca si om
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Eu cand joc, o fac. Si cat am fost pe cont, ST de la puiu a luat fix cucu.

In rest, nu e nimic de zis, per total ST a fost mult mai activ fata de Roma. Eu dadeam 1000 atacuri pe ghost cyupylan de le demolam satele grav dar altii abia ajungeau la 50-100. Daca tu crezi ca basinile astea au vreun efect, esti cam slab de minte.

Pe jocul asta oriunde am jucat, fie roma fie mnk fie orice alt trib, mi-am facut datoria si am fost mereu in top. Deci mna, iti urez succes cu frustrarile tale
Bai omule nu te cunosc dar aberezi prea mult....ce cacat dadeai tu 1000 de atacuri ca iti dadea braziliera...mai lasa toate cacaturile astea ca nu le haleste nimeni. Nu e nicio problema, ne adunam si facem o cerere la Rakanishu sa-ti creeze o lume doar pentru tine sa fii cel mai bun, sa te bati cu barbarele ca pe lumea 100.

PS: Legenda spune ca inca filmezi cum bagi atacurile alea 1000 pe toata harta :D

Felicitari tuturor care au jucat pe harta pe lumea 100 !
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Bai omule nu te cunosc dar aberezi prea mult....ce cacat dadeai tu 1000 de atacuri ca iti dadea braziliera...mai lasa toate cacaturile astea ca nu le haleste nimeni. Nu e nicio problema, ne adunam si facem o cerere la Rakanishu sa-ti creeze o lume doar pentru tine sa fii cel mai bun, sa te bati cu barbarele ca pe lumea 100.

PS: Legenda spune ca inca filmezi cum bagi atacurile alea 1000 pe toata harta :D

Felicitari tuturor care au jucat pe harta pe lumea 100 !
Daca tu nu esti in stare cu un sablon sa bagi 1000 atacuri, unde te duci pe harta si dai click plus enter, esti un mare slab.

Inca am print uri cu comenzile de demolare pe cyupilan ghost etc. intreaba ti colegii si nu mai manca cacat pe aici, ca eu vorbesm de cand iti demolam colegii, desteptule, ai deschis gura si ai scos 4 cacaturi

E penibil cum incerci tu sa spui pe aici cacaturile astea, cand ai tai colegi stiu bine cate atacuri aveau de la mine zilnic cand ne am pus pe demolari

Legenda spune ca esti un mare frustrat
 

BoDo-.-

member
Scor reacție
0
Daca tu nu esti in stare cu un sablon sa bagi 1000 atacuri, unde te duci pe harta si dai click plus enter, esti un mare slab.

Inca am print uri cu comenzile de demolare pe cyupilan ghost etc. intreaba ti colegii si nu mai manca cacat pe aici, ca eu vorbesm de cand iti demolam colegii, desteptule, ai deschis gura si ai scos 4 cacaturi

E penibil cum incerci tu sa spui pe aici cacaturile astea, cand ai tai colegi stiu bine cate atacuri aveau de la mine zilnic cand ne am pus pe demolari

Legenda spune ca esti un mare frustrat
Ma refeream la 1000 de atacuri la secunda :D ciao ! Ca fiecare isi pune un sablon si da pe toata harta la orice ora ! Nu mai deschide gura pe aici aiurea ca contu Dicsie a fost sat inexistent pe lumea 100.
 
Scor reacție
0
bai picsii, mai du-te dreac, gata...esti cel mai tare din parcare, acum dispari dreac odata de pe aici si lasa-ne sa ne felicitam adversarii pt prestatia lor pe L100.
Felicitari Roma !
p.s: nu si pt picsii.
 

sosoz0r

member
Scor reacție
0
Legat de ce zice sosozor, normal ca ii ia apararea lu dedei, ca doar a primit interne si sate moca de la el, in rest pe harta.. eu barem am stat o luna la pp:))
Nu iau apararea nimanui, nici interne de la dedei. Am luat sate de la coplayeru' meu, si ulterior sate de la dedei, date de conducere, nu de dedei.

Oricine ar fii fost in discutie, tineam sa evidentiez penibilitatea comentariilor tale, ca un atac asupra caracterului tau josnic, nu ca o forma de aparare. Cu totii facem greseli in viata si ne traim zilele cum stim noi mai bine sau mai rau. Asta nu are deloc legatura cu jocul. Intelege asta si poate devii si tu om cu spinare.
Comentariile fata de greselile IN JOC sunt la ordinea zilei, unii stiu sa castige frumos, unii sa piarda frumos, altii nu, etc. Aia e.

LE: Adevarat, pe harta nu am performat la un nivel inalt, inca sunt in incepator si recunosc. Asta e a 4-a lume la activ. Am avut un inceput greu unde am jucat contra mea ajutandu-l pe Lycan si pe Oblivion ca ulterior sa faca ce au facut (nu e o scuza, e doar dificultatea in care m-au pus). Nu am avut o pozitie favorabila si kudos jucatorilor din ST de langa mine, ati jucat frumos si m-ati tinut in priza pe granita. Felicitari si sper sa ne mai intalnim pe alte lumi.
 
Ultima editare:

ksoricel

member
Scor reacție
0
Tu cam confunzi persoanele, dar daca asta ai vreo placere, iti urez bafta.

Eu din cate stiu, singurul lucru pe care l-am spus si pentru care am ajuns cat de sus s-a putut la inno a fost pt un ban incorect, si asa a si fost, drept dovada nu s-a primit pedeapsa.

Ce a scris puiu pe forum, e problema lui. Dar vad ca tot voi sunteti aia frustrati in continuare

Tu nici macar nu meriti sa fii scos din mocirla. Ramai in aroganta si mocirla ta.

Daca ai fi asa bun si special cum te consideri tu si mare jucator, tin sa te anunt ca acest joc se numeste TRIBURILE, nu Dicsie.ro, iar daca, conducerea Romei a luat o decizie vis-a-vis de atac, eu zic sa o respecti ca pe decizia lor, poate s-au castigat alte lumi. Dar repet, pentru tine, totul este despre tine nu despre trib.

Felicitari conducerii Roma pentru joc si pentru faptul ca a reusit sa te suporte pana acum. Daca tu, printr-o greseala, ai ajunge vreodata sa joci cu Stou si Simona.s, iti garantez ca nu apuci sa iesi din protectia de incepator cu astfel de arogante :)

Repet, cauta postarile tale pe aici, nu ele lui puiu si ai sa vezi cum dadeai tu cu harta in cap ST-ului si ce declaratii de razboi faceai. Si in declaratiile alea a fost un "sitter"?

Pacat, ca din cauza celor ca tine, e distrusa munca unora care chiar au tinut mana pe mouse si nici nu mai stiu ce e ala somn si totusi nu apar pe aici, ca tine, cu atatea arogante.
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pt mine e mai penibil sa ies doar cand castig, fara suparare.

Contul puiu a fost mult timp rank 1 la agresor cu diferenta mare fata de rank 2, a fost rank 1 la aparator ( si sate luate de la el cucu, cat si la srijin ) doar un frustrat nu poate recunoaste ce s-a jucat acolo, si unii uita ca pe cont eram 2 oameni, nu doar eu, desi eu stateam cam 90% din timp pe pc

Eu nu am jucat de la inceput, ci doar dupa ce a luat puiu un ban de o saptamana, n-am avut nicio intentie sa joc de la inceput. Si daca mai joc o fac de pe contul meu, pentru ca felul in care puiu a abandonat contul, nu l agreez si nu a fost corect fata de multi altii care si-au pierdut noptile pe joc. Daca nu mai avea chef ori timp, putea sa cedeze de bunavoie, nu sa-l lase in deriva.
Bai zeule ,bai lesinatule , contul puiu a fost rang 1 la agresor pentru ca a investit foarte multe pp-uri in barbare ,le crestea in aceeasi zi la 7k si facea foarte mult atac pe cont . Asta nu e skill e doar pay to win , asa ca nu te mai lauda draq cu ce facea TITULARUL CONTULUI . Tu doar dadeai click pe brazilianca si aia facea totul la organizate .

Dispari in negura ca magura in ceata , fii un Dicsie pana la capat !!!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Bai zeule ,bai lesinatule , contul puiu a fost rang 1 la agresor pentru ca a investit foarte multe pp-uri in barbare ,le crestea in aceeasi zi la 7k si facea foarte mult atac pe cont . Asta nu e skill e doar pay to win , asa ca nu te mai lauda draq cu ce facea TITULARUL CONTULUI . Tu doar dadeai click pe brazilianca si aia facea totul la organizate .

Dispari in negura ca magura in ceata , fii un Dicsie pana la capat !!!
Si rank 1 la sprijin tot cu atac, aha. Esti un mare frustrat si acuzi ca un lesinat ca platforma ca rahat doar pt ca tu nu poti ataca asa cum ai primit atacuri. Calmeaza-ti hormonii ca n-ai luat sat gard in gard cu mine, nu iti mai da aere de player cu 16 ani experienta dar care plange la atacuri manuale
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Felicitari ST pentru l100!
Din punctul meu de vedere s-a luat centura la categoria grea, sau titlu de cel mai bun trib de pe ro.

Pana la o eventuala revansa din partea Roma nu cred ca vor mai fi argumente valide care sa nege acest lucru.
 

stou

member
Scor reacție
0
Ba picsie jucatorul lu peste cu asta te lauzi tu cu demolari si ca nu ai pierdut sate ? Vezi ca contul puiu a pierdut sate si cu tine pe cont , a ma scuzi era randul proprietarului si sau pierdut in alea 10 % din timp cand nu erai tu ma scuzi pe mine
Ai demolat asa si ce mare realizare ai reusit ? Sa lasat vreo unu ? Ati luat sate ? A nu ma scuzi tot pe mine .
Ai dat 1000 de atacuri meama ce realizare am jucatori ce le dadeadeau fiind si cu satele demolate
Ce faci iti acuzi tribul de inactivitate ? Dar nu e acelasi trib care te a facut pe tine jucator a nu ma scuzi tu i ai facut pe ei jucatori
Dute bossule in vagauna in care intrasei dupa 90 ca acolo iti e locul .
Promit ca daca esti cuminte o sa te invat sa te uiti la.o harta si sa citesti cateva statistici .
Repet, felicit jucatori Roma ce au jucat pe harta .
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Daca tot a inceput sezonul de care tot vorbeste si nu mai are timp , lasati - l in plm sa mearga la capsuni . Nu ii mai da-ti atentie .
 

stou

member
Scor reacție
0
Felicitari ST pentru l100!
Din punctul meu de vedere s-a luat centura la categoria grea, sau titlu de cel mai bun trib de pe ro.

Pana la o eventuala revansa din partea Roma nu cred ca vor mai fi argumente valide care sa nege acest lucru.

Nu exista asa ceva noi am jucat unele lumi le am castigat altele pierdut nu exista cel mai bun trib pot bate pe oricine la fel cum pot sa iau bataie de la oricine orice lume are aspectele ei si trebuie luata ca atare
Pe lumea 100 am fost mai buni cum pe altele am fost mai slabi.
In consecintza nu dorim si nici nu suntem cei mai buni .Cine se considera asa e doar bolnav de narcisism si e o boala grea credeti ma :))) Aviz amatorilor de mai sus :))))
 
Sus