Discutii libere L100 !

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
Dicsie in comparatie cu tine baietii au jucat pe harta :)) te-au lasat pe tine sa stai pe forum si sa iti stea braziliana pe cont. Te-a dovedit Divino lumea asta. Nașpa pentru tine ce să zic. Vezi ca au mai ieșit niște barbare nu intri să le crești puțin?
 

b3sT

member
Scor reacție
0
Felicitări tuturor celor implicați pe L100.
Maturizare rapidă unora.


Are cineva un încărcător de Motorola?
 

Vikon

member
Scor reacție
0
gg wp, a fost un joc frumos, mai puțin strategia cu demolările :)

Felicitări tuturor pentru performanțe, colegilor, aliaților și adversarilor.

Felicitări și Leului Albastru că m-a scos la început. Nu am dorit eu atunci să-l iau peste picior, doar am pus o întrebare care putea fi tratată drept glumă, dar asta e, când omul e nefericit și neîncrezător ia totul drept un atac personal. Îți doresc să fii fericit și nu te mai lua de toți pe forumuri sau alte grupuri ;)

Stou are dreptate, faza cu cel mai bun ține de narcisism dese ori. Doar că dacă nu erau să fie frustrări personale și dorințe de a demonstra ceva altora atunci nu ar mai sta oamenii chiar atât de mult timp pe acest joc. Farmecul lui e mai mult în jocul de echipă, colaborare, comunicare, însă când se transformă în ură și lipsă de respect cauzează prea multe emoții negative unui număr mai mare de oameni.

Felicitări Watcher, să-ți crească sănătos și fericit copilul. Sper să-i acorzi atenția cuvenită și frustrările de pe acest joc să nu influențeze starea ta emoțională atunci când vei fi cu el/ea. Căci dacă nu era să ai frustrări atunci nu era să stai atât de mult pe acest forum, mesajele spun totul...

P.S:
photo_5231185315610352366_x.jpg
 
Scor reacție
0
gg wp, a fost un joc frumos, mai puțin strategia cu demolările :)

Felicitări tuturor pentru performanțe, colegilor, aliaților și adversarilor.

Felicitări și Leului Albastru că m-a scos la început. Nu am dorit eu atunci să-l iau peste picior, doar am pus o întrebare care putea fi tratată drept glumă, dar asta e, când omul e nefericit și neîncrezător ia totul drept un atac personal. Îți doresc să fii fericit și nu te mai lua de toți pe forumuri sau alte grupuri ;)

Stou are dreptate, faza cu cel mai bun ține de narcisism dese ori. Doar că dacă nu erau să fie frustrări personale și dorințe de a demonstra ceva altora atunci nu ar mai sta oamenii chiar atât de mult timp pe acest joc. Farmecul lui e mai mult în jocul de echipă, colaborare, comunicare, însă când se transformă în ură și lipsă de respect cauzează prea multe emoții negative unui număr mai mare de oameni.

Felicitări Watcher, să-ți crească sănătos și fericit copilul. Sper să-i acorzi atenția cuvenită și frustrările de pe acest joc să nu influențeze starea ta emoțională atunci când vei fi cu el/ea. Căci dacă nu era să ai frustrări atunci nu era să stai atât de mult pe acest forum, mesajele spun totul...

P.S:
Vezi atașament 6299
Sunt doar prost, la capitolu frustrari stau chiar foarte bine(nu am). Cateodata ma minunez si eu ca stau sa scriu p aici:)), insa cand mai vad cate un mincinos gen dedei, o mai iau razna, aici imi fac culpa. In rest sa fiti iubiti si mergeti la munca sa n ajungeti ca dedei sa plecati din tara sa mai fiti si someri p acolo:))))

Mi am mai dat si eu cu parerea la ce a fost pe harta si putina caterinca pe extern, pt ca am si zis is prost si scriu p aici. Felicitari castigatorilor inca o data.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Sunt doar prost, la capitolu frustrari stau chiar foarte bine(nu am). Cateodata ma minunez si eu ca stau sa scriu p aici:)), insa cand mai vad cate un mincinos gen dedei, o mai iau razna, aici imi fac culpa. In rest sa fiti iubiti si mergeti la munca sa n ajungeti ca dedei sa plecati din tara sa mai fiti si someri p acolo:))))

Mi am mai dat si eu cu parerea la ce a fost pe harta si putina caterinca pe extern, pt ca am si zis is prost si scriu p aici. Felicitari castigatorilor inca o data.

Iti modifici statistica cu vndhl? (apropo de ce ziceai tu ca l-ai batut pe unde l-ai prins si ca tu unde joci nu pierzi - imi e sila sa caut postarile)
Sau nici aici nu ai jucat serios?
 
Scor reacție
0
Iti modifici statistica cu vndhl? (apropo de ce ziceai tu ca l-ai batut pe unde l-ai prins si ca tu unde joci nu pierzi - imi e sila sa caut postarile)
Sau nici aici nu ai jucat serios?
Are 400173627- 1 . Tinand cont ca m am apucat sa joc cand altii aveau deja 50 sate, puate sa puna lumea asta x2 chiar . Eu ti am mai zis tie ca n am frustrari mai ales pe jocu asta, dar legat de tine, si a trimis cainele sa latre? Stai cuminte azorel, am vrut sa joc serios dupa ce o luna si ceva de facut pp(cred c am inceput lumea undeva pe 12 februarie), insa strategia tribului nu a coincis cu strategia mea, fiecare trib a atacat veriga pe care o considera mai slaba, razboiul Roma-ST a foat de fapt Roma-AAO si ST-Legend.Din pct meu de vedere la lumea asta mai era de jucat, insa nu stiu ce s a intamplat de s a renuntat la ea, insa mie unu chiar putin imi pasa de cine a castigat. Am felicitat castigatorii si legat de statisticile pe care le faci tu, considera ca e 10384772717-0 si succes
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Lumea-i noua, prostu-i vechi, vorba aia...
Ti-am si zis ca imi e sila sa ti caut postarile, ma asteptam sa te prind in momentul ala de luciditate pe care sper ca-l ai, macar 1 data pe zi.


Zici ca esti Chihuahua, latri mult si degeaba.
Noroc ca nu postezi cu albastru ca nu as mai face diferenta dintre tine si leutu, atat de obositor ai devenit.


O mica selectie, gasita in cateva minute de cautare:


1713797817449.png






1713797839680.png



1713797860997.png

1713797876529.png
 
Scor reacție
0
Lumea-i noua, prostu-i vechi, vorba aia...
Ti-am si zis ca imi e sila sa ti caut postarile, ma asteptam sa te prind in momentul ala de luciditate pe care sper ca-l ai, macar 1 data pe zi.


Zici ca esti Chihuahua, latri mult si degeaba.
Noroc ca nu postezi cu albastru ca nu as mai face diferenta dintre tine si leutu, atat de obositor ai devenit.


O mica selectie, gasita in cateva minute de cautare:


Vezi atașament 6302





Vezi atașament 6303


Vezi atașament 6304
Vezi atașament 6305
Si de unde din printurile alea reiese c am zis eu c am jucat aici sau ca bat aici sau etc, ca nu inteleg. In fine oricum cu tine nu se poate discuta deci abandonez discutia :)))
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Ia vezi mascarici ce ziceai aici :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ti-am zis, nu stau sa ti caut postarile ca esti prea penal

1713799090551.png
 
Ultima editare:

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
FELICITARI RAKANISU .... LE AI SCOS BRAZILIENELE SI AU CEDAT !!!! :)))))))
(acum sunt in cautare de ceva americanesti ... pana incepe urmatoarea lume roma e in cautare de noi "jucari")
 

Bizzara

member
Scor reacție
0
FELICITARI RAKANISU .... LE AI SCOS BRAZILIENELE SI AU CEDAT !!!! :)))))))
(acum sunt in cautare de ceva americanesti ... pana incepe urmatoarea lume roma e in cautare de noi "jucari")

A fost cea mai penibila faza vazute in toate jocurile online. Si aici ma refer la grup, nu la adminii ro, ca nu a tinut de ei. Sa dai banwave international dupa care sa vi cu mesaj ca pe viitor nu se vor bana jucatorii pt aceste scripturi ci ca vor fi sterse si penalizati autorii.
Macar o lasau asa cu, banul, pedeapsa, si aia e, fara sa mai zica asta.
 

kreizy

member
Scor reacție
0
Nu a fost dubios deloc cum un jucator care nu m-a atacat niciodata, a lansat cateva atacuri 'rapide' cu 30 min inainte de banwave...sigur nu avea sa stie de undeva ca urmeaza sa fie banat in curand. Probabil a zis Neti dimineata la horoscop, altfel nu imi explic. Sau abia acum 30 min a descifrat ghicitoarea lui Busu de saptamana trecuta.
 
Sus