Discutii libere L100 !

stou

member
Scor reacție
0
Ba oameni buni dar nu va inteleg. Dati cu scripturi 24/7 si evident cu 5-10 atacuri in 100ms si tot voi va permiteti sa ziceti de scripturile pe care le folosesc vezi doamne altii? Ce facem aici, parada ipocriziei ?

N-aveti pic de obraz? Unu ia ban ca foloseste scripturi care nu fac nimic ilegal (balansare de exemplu, sau alte lucruri care nu-s automatizate si nici nu au legatura cu jocul altor jucatori) dar nu-s aprobate explicit pe .ro si ia ban ca pe alea le poate prinde sistemul, altul foloseste scripturi clar interzise, evidente, si le abuzeaza la maxim, si dupa ce primu ia ban tot al doilea are glas? Propaganda ca propaganda menilior, dar unde e ma rusinea?

Ba baiatule nu are nimeni pretentie sa zica ca e usa de biserica problemele sunt 2 :

1 Noi luam 50% daca avem noroc 30 % cazuri rare cand mergem pe la moaste voi cat ati avut ca pedepse ?
Ca nu e nimeni curat 100% si cine pretinde asta e un mincinos notoriu ! daca nu sunt scripturi sunt altele si altele si asa mai departe

2 Ani de zile s a urlat pe forum ca noi avem platforma si de aia castigam sau jucam chiar mai sus Ahmed insista cu platformele la plural (prietene daca aveam asa multe platforme amaratii astia pe care ii enumerezi aici mai stateau ca saraci pe vivok ? si sa nu comparam ce lansator aveati pe aia braziliana frumos cu carnetel de notite alea alea frumos ca baietii pe opulentza vorba lu Cyupi ca nu degeaba ati dat 50 euro pe el:)) cu vivokul sa fim seriosi !
60 ati fost la numar ? si tot mai putin ati lansat ca amaratii astia cu vivok care na chin taburi multiple lag trebuiau sa fie la calculator ca na e pe sarakie :)))

3 Nici sa nu scoti capul din vizuina cu prostia asta :
Unu ia ban ca foloseste scripturi care nu fac nimic ilegal (balansare de exemplu, sau alte lucruri care nu-s automatizate si nici nu au legatura cu jocul altor jucatori) dar nu-s aprobate explicit pe .ro si ia ban ca pe alea le poate prinde sistemul, altul foloseste scripturi clar interzise, evidente, si le abuzeaza la maxim, si dupa ce primu ia ban tot al doilea are glas? Propaganda ca propaganda menilior, dar unde e ma rusinea?
Stai jos ca pentru ce ai scris aici ai 2

Baieti, dupa ce ati rupt recrutarile in 2 si inainte sa recrutati iar jumate de legend v-ati plans de recrutarile roma.

Acum cu dovezi cu punct si virgula ce scripturi ati folosit si cand, va plangeti de scripturile roma.

Ce v-am zis atunci va repet si acum, nu mai fiti ipocriti, e jenant si oricum nu castigati nimic, mai ales dupa ce lumea e a voastra

Serios nu ma inebuni ia arata mi care s-a plans de la noi de recrutarile voastre ? Facute de acuma 2 luni de zile ? va mai si mandreati pe aici pe forum

Da ce crezi prietene, ca Roma e AAO sa blindeze conducerea pentru fakeuri si sa-si bata joc de membrii tribului si sa-i lase fara def de granita?

Am luat un jucator in trib, jucam cu el... Triburile e joc de echipa, se joaca in echipa, nu in conducere.

Cu 4 nobili plasati pe sniper va mutam deful de pe jumatate de continent.
Ia uite ce mandru erai de recrutarea ta care tot o tradare a fost bv noi suntem fara bun simt nu :))?

Ce conteaza cine a stat pe cont ? S-a vazut ca ROMA are DEFF destul. SI inca s locu 2 la aparator.

Cum zice si @azakaru ROMA nu e AAO ! Sa faca alianta cu LEGEND, dupa sa le de-a backstab ca ei fac FUZIUNE cu HOOLS, dupa alianta cu ST pentru 10 locuri in tribu final =)))

Asta nu e tot de al vostru :))) Roma nu e AAO sa se alieze cu Legend sau cum ca nu inteleg ce zice baiatul asta aici !

Bun simt tu dar al tau personal unde a fost aici :

In sfarsit o alianta demna de renumele pe server, tribul Cabana-Tzepeș prinde contur. In sfarsit v ati acceptat soarta de lături pe server, stou si hardy mana de mana , dupa un singur organizat, totul pentru trofeul cu L100:)))))…In caz ca pierdeti, ramane varianta de rezerva “ne au batut adminii”.. Lăturilor.

Bun simt zici ?:

N am nici o treaba cu dedei si tribu lui academie si nici cu maul si nici nu ma intereseaza prea tare despre ei..normal ca sunt suparat ca n am fost invitat la petrecere, la pofta cu care musti din mic..:(..Vorbesti de unu si de altu, da n ai o lume castigata pe bune..ati ajuns ca unul din triburile bune de pe server sa va luati de mana cu hardy sa mancati o paine toti…vorbesc eu mult si prost da am lumi castigate pe merit acolo la profil, nu cu triburi sparte in doua si acuma mai nou orice pentru un trofeu, chiar si alianta cu hardy..sunteti un trib de gunoaie si acuma v ati pus stampila pe frunte sa stie tot serveru..pe harta n o sa aratati niciodata ceva iesit din comun..la primu organizat v ati dus la hardy pt alianta gunoaielor..

Bun simt nu aveti voi ma si rusine voua ca ati permis si tolerat asa ceva ca a fost colegul vostru .
Nimeni niciodata nu va jignit ca entitate si nici nu am tolerat vreodata asa ceva LA MINE IN TRIB . Maxim se cearta 2 sau te iei te persoana cu care discuti nu tot tribul advers si jigniri ce ies din sfera jocului.
Pe aceasta cale zic doar celui ce a scris aceste mizerii gunoi si laturi gasesti in fiecare seara in pat cand te duci la culcare de iti plac asa de mult !
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
M-am bucurat cand am vazut 3 pagini noi de comentarii, credeam ca-s pline de m3m3uri

Lumea asta au facut organizat adminii pe noi si au luat mai multe sate ca ST si AAO la un loc
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
greseala voastra ca ati recrutat boss altfel nu se faceau recrutari nici la noi. aia e nu ati vrut sa jucati cu membri de la inceput si s-a ajuns aici. bine faceati daca ii innobilati macar stiati ca aveati oamenii vostrii pe granita. lumea viitoare acuma na aia e.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Da ce crezi prietene, ca Roma e AAO sa blindeze conducerea pentru fakeuri si sa-si bata joc de membrii tribului si sa-i lase fara def de granita?

Am luat un jucator in trib, jucam cu el... Triburile e joc de echipa, se joaca in echipa, nu in conducere.

Cu 4 nobili plasati pe sniper va mutam deful de pe jumatate de continent.


Nu stiu cum e ROMA, dar uite ce gasesc eu acum, cand scot capu si mai innobilez cate un sat:

1713931674291.png



Cred ca poti verifica unde este innobilat satul si unde si la cine era deful.

Stai cuminte si relaxeaza-te. Daca conducerea ROMA a iesit sa declare ceva, nu te baga acolo unde nu-ti fierbe oala.

Succes.
 
Scor reacție
0
Ba baiatule nu are nimeni pretentie sa zica ca e usa de biserica problemele sunt 2 :

1 Noi luam 50% daca avem noroc 30 % cazuri rare cand mergem pe la moaste voi cat ati avut ca pedepse ?
Ca nu e nimeni curat 100% si cine pretinde asta e un mincinos notoriu ! daca nu sunt scripturi sunt altele si altele si asa mai departe

2 Ani de zile s a urlat pe forum ca noi avem platforma si de aia castigam sau jucam chiar mai sus Ahmed insista cu platformele la plural (prietene daca aveam asa multe platforme amaratii astia pe care ii enumerezi aici mai stateau ca saraci pe vivok ? si sa nu comparam ce lansator aveati pe aia braziliana frumos cu carnetel de notite alea alea frumos ca baietii pe opulentza vorba lu Cyupi ca nu degeaba ati dat 50 euro pe el:)) cu vivokul sa fim seriosi !
60 ati fost la numar ? si tot mai putin ati lansat ca amaratii astia cu vivok care na chin taburi multiple lag trebuiau sa fie la calculator ca na e pe sarakie :)))

3 Nici sa nu scoti capul din vizuina cu prostia asta :
Unu ia ban ca foloseste scripturi care nu fac nimic ilegal (balansare de exemplu, sau alte lucruri care nu-s automatizate si nici nu au legatura cu jocul altor jucatori) dar nu-s aprobate explicit pe .ro si ia ban ca pe alea le poate prinde sistemul, altul foloseste scripturi clar interzise, evidente, si le abuzeaza la maxim, si dupa ce primu ia ban tot al doilea are glas? Propaganda ca propaganda menilior, dar unde e ma rusinea?
Stai jos ca pentru ce ai scris aici ai 2



Serios nu ma inebuni ia arata mi care s-a plans de la noi de recrutarile voastre ? Facute de acuma 2 luni de zile ? va mai si mandreati pe aici pe forum


Ia uite ce mandru erai de recrutarea ta care tot o tradare a fost bv noi suntem fara bun simt nu :))?



Asta nu e tot de al vostru :))) Roma nu e AAO sa se alieze cu Legend sau cum ca nu inteleg ce zice baiatul asta aici !

Bun simt tu dar al tau personal unde a fost aici :

Bun simt zici ?:



Bun simt nu aveti voi ma si rusine voua ca ati permis si tolerat asa ceva ca a fost colegul vostru .
Nimeni niciodata nu va jignit ca entitate si nici nu am tolerat vreodata asa ceva LA MINE IN TRIB . Maxim se cearta 2 sau te iei te persoana cu care discuti nu tot tribul advers si jigniri ce ies din sfera jocului.
Pe aceasta cale zic doar celui ce a scris aceste mizerii gunoi si laturi gasesti in fiecare seara in pat cand te duci la culcare de iti plac asa de mult !
Scuze da nu cunosc limba asta de incerci tu s o vorbesti
 

Domnul Lance

member
Scor reacție
0
Ma amuza mereu discutiile de peste zi :)))))))

Auzi la ala mai sus ,,toti avem scripturi, dar voi aveti mai bune". un fel de ,,a furat, dar a si dat"...
Astea-s ca vorbele de pe CS 1.6 din copilarie ,,toti folosim .cfg, dar tu ai d-alea nasole in el".

Ma-ntreb ce ar fi jocul asta fara nici macar un script folosit, indiferent cat de inofensiv e si fara miile de euro bagate in puncte premium la orice activitate.
Ar matura liceenii astia cu timp liber cu voi.

Se cearta oameni de 40j de ani pentru un joc ramas in 2010... sper sa nu faceti si liveuri pe TikTok in care va amenitati.
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
ultimele 2 organizate inainte de iesire v-a luat st 600 de sate. mai baga o fisa

Vezi ca iti bate lantu. ;)

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
596
Tabăra 2: 503
Diferență: 93
Statistici puse de colegul tau pe celalalt topic de razboi.

Sau tu zici ca ati luat 600 si ati pastrat 93? Wow ce motiv de lauda. o_O
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vezi ca iti bate lantu. ;)

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
596
Tabăra 2: 503
Diferență: 93
Statistici puse de colegul tau pe celalalt topic de razboi.

Sau tu zici ca ati luat 600 si ati pastrat 93? Wow ce motiv de lauda. o_O
iar citesti printre randuri si postezi ce iti convine ? .... daca tot ai citit topicul de razboi ,citeste mai departe si vezi statisticile urmatoare . Ceea ce zici tu cu 93 sate e statistica de acum 3 saptamani ;)

Timeframe: 29/03/2024 22:33:07la05/04/2024 13:27:27

Colegul Redi s-a referit la statisticile de pe ultimele 2 organizate :
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,201
Tabăra 2: 528
Diferență: 673

Timeframe: 05/04/2024 13:27:27la19/04/2024 12:38:44

sau voi pe acolo vorbiti atat de mult latino--portughezo-braziliana de nu mai intelegeti limba româna ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Avand in vedere ca la al doilea val de banari ( in mare ) sunt aceeasi jucatori, decizia InnoGames impreuna cu noi, este de a transforma toate blocarile de la valul acesta in atacabil definitiv. Nu vor mai exista discutii, concesii sau alte povesti, indiferent daca e vorba de sitteri sau mai stiu eu ce minuni. Daca prima oara am fost destul de toleranti cu aceste scripturi ( braziliene cum ziceti voi pe aici ), de aceasta data discutiile se incheie.
Repet, vorbesc strict de cei banati a doua oara pentru acelasi lucru.
 
Sus