Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@blackdude... rupeee :) de-odata nu am inteles ce zice apoi cand am vazut ca e din moldova si inca ce nume are (nume cu sens ascuns :rolleyes:), dar cam neliterar vorbeste :eek:
 

DeletedUser4533

tribul de Elita NOI,

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 00:41
Ce ti-am facut ma de ma ataci? Nu mai bine batem palma si ne aliem? Eu is in cautare de aliati personali...

helldrake în data de 05.09. la ora 00:44
sunt doar curios sa vad cum se dezvolta "vecinii" mei,
stai linistit ca nu am intentii rele ;)

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 00:45
Cum zici tu, oricum armata am scos-o din sat...n-ai ce vedea iti spun eu cat de dezvoltat e...opreste atacul te rog, ma face sa ma simt aiurea...

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 01:17
Multumit...nu stiu ce ganduri ai...te-as fi putut spiona si eu dar n-are nci-un rost, deocamdata vreau sa-mi fac aliati...vrei sa fim aliati...eu is un om de incredere pe care poti conta...astept raspuns...O noapte placuta si vise frumoase!

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 01:20
Bine, mai vorbim maine...mai gandeste-te la alianta...oki? Numai bine!

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 11:56
Ma da de ce tot continui sa ma spionezi? Park trebuia sa discutam despre o alianta...

helldrake în data de 05.09. la ora 13:56
ma intrebi de ce te atac si tu ataci membrii tribului meu?

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 13:59
Cum zici tu..pot orpi atacul daca promiti ca incetezi si facem un PNA...

helldrake în data de 05.09. la ora 14:00
nu, facem razboi dupa cum i-ai promis lui moraru

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 14:01
Isi pierde trupele aiurea zii sa se opreasca...daca nu chiar facem raboi..

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 14:02
Daca va opriti ma opresc si eu daca nu facem razboi...PNA sau razboi...alegeti!

helldrake în data de 05.09. la ora 14:03
AM ZIS RAZBOI!
iti anunt si tribul acum

Ah da si dupa ce i-am zis cateva date despre mine - nu ca as fi eu "the best"
am primit raspuns

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 14:53
Aha, fain...serios bravo..nu trebuie sa uitam sa fim si politicosi..iarta-ma ca m-am comportat ca un copil de 2 ani...
 

DeletedUser

@ tali: am si eu o discutie cu respectiva:D

here we go, desi nu e amuzant

buna a spus:
roxxanika în data de 03.08. la ora 21:31
suntem la inceput si as vrea sa facem o alianta personala, sa pastram legatura, sa mai comunicam din timp in timp si sa facem timpu petrecut in triburi mai placut, sper ca nu deranjez cu mesajul meu si sa mai **
pupik
[player]roxxanika[/player]

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 21:36
As fi incantata. Spune-mi te rog ce include aceasta alianta personala.

roxxanika în data de 03.08. la ora 21:40
in primul rand ma bucur sa vad ca esti fata ca si mine, si in al doilea rand in privinta acestei aliante personale as vrea sa ne cunoastem mai bine si sa ne ajutam in viitor, in sensul ca poti apela la mine cand ai nevoie de ajutor, poate chiar un sfat, nu vad de ce trebuie sa nu ne cunoastem in acest joc, chiar daca nu facem parte din acelasi trib, deci as vrea sa pastram legatura si vedem noi daca apar probleme in viitor cum ne putem ajuta
pupik si astept o parere

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 21:42
Suna bine chestia asta cu alianta personala. Eu chiar nu stiu cum merge jocu asta. E prima data cand joc:) si mi-ar prinde bine niste sfaturi.

Orice ajutor e bine venit;)

pupici

roxxanika în data de 03.08. la ora 21:44
ma bucur sa aud ca te pot ajuta, daca vrei sa ** mai rapid id meu de mess e roxxanika1

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 21:45
Imi pare rau dar nu folosesc yahoo mess, doar ICQ.

roxxanika în data de 03.08. la ora 21:51
nu prea stiu ce e ICQ :D
acum u trebuie sa te axezi sa cresti minele de argila si de lemn ca sa ai cu ce sa lucrezi si ar fii bine sa cresti si cazarma ca sa poti sa iti faci cativa soldatei sa iei resurse din sate de barbari, eu cresc cladirea principala sa pot construi mai repede, as putea sa iti trimit cateva fisiere text cu niste sfaturi de dezvoltare, dar nu stiu cum, daca ai vreo intrebare iti raspund cu placere, cati ani ai?

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 21:55
Adevarul e ca nu m-am gandit sa ridic minele, am crezut ca daca ridic ferma cresc automat si minele:| Se pare ca nu e asa, iar acum n-am resurse:(

Am 12 ani. Tu?

roxxanika în data de 03.08. la ora 22:01
22 de ani, minele sunt cam cele mai importante in faza asta de joc, fara ele nu poti sa te dezvolti, cam cand ajungi cu ele pe la nivel 15-16 o sa poti sa crezti si restul de cladiri gen grajd, fierarie si altele, acum creste minele si magazia si cladirea pricipala, peste cateva zile sa cresti si cazarma, uite-te in forumul tribului tau si s-ar putea sa gasesti un ghid de dezvoltare, la mine in trib am si te va ajuta daca nu o sa incerc sa iti trimit eu cateva idei
daca mai ai nelamuriri sunt aici, dar ma duc cu catelusul meu pana afara ca are nevoie :D, ma intorc in 15 minute

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 22:06
Tribul meu nu are forum. Sau nu-l gasesc eu:(( Of, e asa de greu jocul asta:(( Cred ca o sa ma las.
Mie nu-mi apare grajdul sa-l construiesc. Unde il gasesc? Sau o fi vreo greseala cu satul meu de mie nu-mi apare?:-s Graijdul cu ce ajuta? Sper ca-mi ofera posibilitatea sa cumpar ponei. Intotdeauna mi-am dorit un ponei:)

roxxanika în data de 03.08. la ora 22:10
pt grajd iti trebuie Cazarmă (Nivelul 5)Fierărie (Nivelul 5)Clădirea principală (Nivelul 10), daca te duci pe cladirea principala o sa vezi in colt dreapta ca scrie acolo ajutori pentru cladici si daca apesi pe el o sa iti apara o fereastra si umbla si u pe acolo si citeste cam tot si o sa iti faci o idee despre joc, si forumul il gasesti daca te duci pe trib in partea dreapta sus de tot pe cuvantul trib, apoi te uiti in fereastra care iti apare si o sa gasesti printre altele si forumul tribului, incearca si sa imi zici daca ai gasit
pupik

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 22:12
n-am gasit nimic din ce mi-ai spus. cred ca e totusi o problema cu satul meu:((

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 22:12
poti sa-mi arati cum arata la tine?

roxxanika în data de 03.08. la ora 22:14
nu cred ca am cum

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 22:16
ufff
merci oricum

roxxanika în data de 03.08. la ora 22:18
uite, cum te uiti la fereastra cu jocul pe bara de sus gasesti cuvintele logout forum ajutor setari premium lista de pozitionare trib rapoarte mesaje prieteni, u te duci si apesi pe cuvantul ajutor si dupa o sa iti apara o fereastra si u sa citesti ce scrie pe acolo

ISeeVoices în data de 03.08. la ora 22:20
nu-mi apare:((

roxxanika în data de 03.08. la ora 22:24
poate nu ai activata functia de allaw pop-up la browserul pe care il folosesti si daia nu iti apare fereastra noua cand apesi pe un link, **** ce sa iti mai zic, imi pare rau, poate nu iti explic eu bine :((
 

DeletedUser7708

Numele satului ăstuia: Sh3fU EdDyE

Nu postez numele lor că abia am venit din vacanţă şi iar îmi iau. Vor primi nume nou în seara asta că le cuceresc colegii.
 

DeletedUser4533

nu stiam unde sa postez :

Ady Hunter în data de 05.09. la ora 13:29 Citat
Cei care sunt in preajama tribului jet-x sunt rugati sa inceapa sa-i atace, devin incetul cu incetul o amenintare...cei dispusi vor afisa aici rapoartele...Va multumesc!
Ady Hunter
Puncte: 27.439
Rang: 363
Inamici învinşi: 59.858 (518.)
Trib: NOI

Însuşiri
Porecla: Ticalosi
Prescurtare: NOI
Numărul de membrii: 200
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 863.730
Punctaj total: 2.095.208
Punctaj mediu: 10.476
Rang: 12

Însuşiri
Porecla: NiSeRuPe
Prescurtare: Jet-X
Numărul de membrii: 5
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 65.718
Punctaj total: 65.718
Punctaj mediu: 13.143
Rang: 190

Adica 5 jucatori sunt o amenintare pentru 200? ce trib puternic mai sunteti voi :)
va felicit
 

DeletedUser

Doamne ce mesaje am citit aici :confused:
Pentru mesajele in care limba romana are mult de suferit, precum cele ce contin : "eshty" , "ka" , "kiar" etc. ar trebui facut un Topic special : "Mesaje de dor si jale"(fata de limba romana), iar de pe data de 15 Septembrie ar trebi facut un topic intitulat : "Meditatii la LIMBA si LITERATURA ROMANA". :eek:

Later Edit
Pentru a fi Ontopic :D


Cu stima a spus:
Rome Reunited în data de 04.09. la ora 21:13
Salut,

Te rog sa interpretezi aceasta incercare a mea de a ma apropia de tine, asa cum se cuvine. Nu as vrea sa te simti intr-un fel jignt de faptul ca te-am abordat.

Iti sciu acest mesaj , in ideea de a crea o relatie de viitor, intre noi 2. Te apreciez ca si jucator, imi dau seama ca esti un player adevarat, care stie cu se mananca acest joc.
Dupa cum probabil ca sti, Noobs si cu noi, dam de ceva vreme in tribul tau, si nu ne vom opri pana nu se va dizolva. Joc acest joc de multa vreme si am invatat un lucru: daca gasesti un jucatotr bun, care aloca timp acestui joc si care isi da interesul pentru acest joc, este pacat sa il cuceresti si sa il trimiti la marginea harti. Tu esti un jucator pe care eu prefer sa il am in trib , decat in afara tribului. Nu vreau sa o interpretezi ca eu marele si tare ma dau rotund si te amenint ca te cucerim ,..etc...nicidecum..cucerirea ta, daca se va ajunge acolo, va fi o lupta grea de purtat.....pe care eu, PERSOANAL, vreau sa o evit.


Nu am sa vin cu propunerea de a fugi din tribul tau si sa intri la noi, vreau ca acest lucru sa vina din initiativa ta, odata, daca va fi cazul si daca vei dori sa te alaturi unui trib mic alcatuit doar din "Pro'z ":)

Inca o data felicitari pentru jocul tau, si distractie faina la joc.

Antagon în data de 04.09. la ora 21:21
Salut,

Am inteles incercarea ta de a te apropia de mine, dar nu am inteles altceva :)


Side 1: [ally].BURN.[/ally]
Side 2: [ally]M.T.[/ally] [ally]noobs[/ally]
Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0



Mama ei de Circulara :D
Bafta si spor la joc si tie :D


Distractie placuta.

Rome Reunited în data de 04.09. la ora 21:30
Pf....ca m-ai prins!:p

Acum, chiar ca mi-ai captat atentia.

Iti doresc o seara placuta,si multa distractie.

Sper ca m-am apropiat suficint de tine, cat sa ramanem in contact :))

Daca vei avea nevoie de suport din partea tribului meu, te rog nu ezita sa apelezi la mine.

Antagon în data de 04.09. la ora 21:31
Pai parca imi temrinati tribul !? :-s :))
Va dati cu "Dusmanu" !? :)))))

Draguta faza :D
Sunt curios cati au picat in plasa :)):D

Rome Reunited în data de 05.09. la ora 09:15
am sa revin cu nr de succese pe care l-am avut..


o zi usoara

Rome Reunited în data de 06.09. la ora 18:46
cam 3 din 10 au muscat momeala.

cu siguranta esti sg care a sesizat acvest lucru si care nu s-a simtit in nici un fel flatat de cuvintele mele.

Weekend placut iti doresc.

Antagon în data de 06.09. la ora 18:48
Oricum foarte originala ideea :))

Succes. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar ce vi se pare man asa deosebit..razboiul psihologic e prea fin?..amatori :))
 

DeletedUser2104

of doamne...

Triburile este un joc extrem de complex.

Nu e doar un joc de lupta. Cu vorba buna am cucerit multe sate fara sa am pierderi. Cu vorba buna am dezmembrat destule triburi. Prin vorba buna, am furat fff mult membrii din alte triburi, destabilizand astfel tribul adversar.

In triburile trebuie sa apelezi la mai multe chestii pentru a ajunge undeva...nu uitati :puterea de a purta o discutie civilizata, puterea de a ** respectuos sunt calitati pe care un bun jucator de triburile, trebuie sa le posede.

Da, mass recruiting !!! Insa cei carora le-am trimis mesajul sunt doar jucatori care intradevar merita atentia mea.
 

DeletedUser

Triburile este un joc extrem de complex.

Nu e doar un joc de lupta. Cu vorba buna am cucerit multe sate fara sa am pierderi. Cu vorba buna am dezmembrat destule triburi. Prin vorba buna, am furat fff mult membrii din alte triburi, destabilizand astfel tribul adversar.

In triburile trebuie sa apelezi la mai multe chestii pentru a ajunge undeva...nu uitati :puterea de a purta o discutie civilizata, puterea de a ** respectuos sunt calitati pe care un bun jucator de triburile, trebuie sa le posede.

Da, mass recruiting !!! Insa cei carora le-am trimis mesajul sunt doar jucatori care intradevar merita atentia mea.

Da, ai perfecta dreptate... iar mesajul mi se parut foarte destept facut :D serios :D Dar tot as fi vrut sa citesc cateva mesaje primite inapoi de la jucatori care se umflau in pene dupa :D:))
 

DeletedUser7708

Lion lord astăzi la ora 23:06
Salut ba cf ,ami dai voie sa te inobilez pe tine si pe tot tribul tau?? va inobilez catapulte si pun si berbecu pe voi sa va ia in coarne si cu sulitari va trag in teapa ca vlad tepes si pun toporasi sa va faca salam si guta ,si daca ma suparati va dau un ambush peste ochi din spate!!!! si vin cu o armata de nai auzit si nu ai numarat

9.999.999.999.999.999 de cavalerie grea si vam spart .

Hahaha si va mai rup si cu nave de razboi trimit bomba peste voi nu nucleara si puturoasa.

Sa ai o zi naspa.
de la mine pentru voi un razboi placut. :))))))))))

------------------------------
După ce i-am răspuns:
------------------------------
Lion lord astăzi la ora 03:10
aha mersi de nimic buna asta hai ca fata de camaradul tau esti mai glumet ala e noob asa.sincer

Hai ca nu prea a fost jignitor mesajul tau care mi lai trimis inapoi ,deci ati doresc cat mai multe sate si puncte .

un joc foarte placut incontinuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

... a spus:
Vali21vali în data de 07.09. la ora 16:49
ba da esti *****

h3rIfL3 în data de 07.09. la ora 16:56
dc ma?:|

Vali21vali în data de 07.09. la ora 17:02
pai de ce mai atacat si miai luat satul?! nu esti din focsani cumva?

h3rIfL3 în data de 07.09. la ora 17:34
ba da

Vali21vali în data de 07.09. la ora 18:04
si nu ai vreo 2 zeci si ceva ?

h3rIfL3 în data de 07.09. la ora 18:49
ba da

h3rIfL3 în data de 07.09. la ora 23:03
vi dupa mine? =))))))


ouch :))) ce oameni dom`le..ce oameni..:eek:

Cuvintele obscene abtine-te sa le postezi, altfel vei primi avertisment. Postul iti apartine, deci raspunzi de ceeaq ce postezi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Te rog sa interpretezi aceasta incercare a mea de a ma apropia de tine, asa cum se cuvine. Nu as vrea sa te simti intr-un fel jignit de faptul ca te-am abordat.

Iti scriu acest mesaj , in ideea de a crea o relatie de viitor, intre noi 2.
sex.gif
Te apreciez ca si jucator, imi dau seama ca esti un player adevarat, care stie cu ce se mananca acest joc.
Dupa cum probabil ca stii, Noobs si cu noi, dam de ceva vreme in tribul tau [fara virgula] si nu ne vom opri pana nu se va dizolva. Joc acest joc de multa vreme si am invatat un lucru: daca gasesti un jucator bun, care aloca timp acestui joc si care isi da interesul pentru acest joc, este pacat sa il cuceresti si sa il trimiti la marginea harti. Tu esti un jucator pe care eu prefer sa il am in trib , decat in afara tribului. Nu vreau sa o interpretezi ca eu marele si tarele ma dau rotund si te amenint ca te cucerim ,..etc...nicidecum..cucerirea ta, daca se va ajunge acolo, va fi o lupta greu de purtat.....pe care eu, PERSONAL, vreau sa o evit.


Nu am sa vin cu propunerea de a fugi din tribul tau si sa intri la noi, vreau ca acest lucru sa vina din initiativa ta, odata, daca va fi cazul si daca vei dori sa te alaturi unui trib mic alcatuit doar din "Pro'z "[Prozac?]

Inca o data felicitari pentru jocul tau, si distractie faina la joc.

Foarte tare! Si ai avut succes, ai recrutat vreunul cu textul asta? Oricum cred ca baiatu' a apreciat evitarea sacaietoare a cuvantului "joc/jucator" si inlocuirea lui cu "player"
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus