Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"Amice" ,daca recrutand masiv tie ti se pare ca "ai facut" un trib ,atunci esti mai incet la minte decat pari .
;)
"Amice" eu in locul tau as intreba mai intai cum sta treaba cu Undecided.
Eu si cu demolatorul15 am vrut sa facem un trib amandoi in gluma .{numai noi doi membrii} si apoi au venit prieteni de-ai lui in trib si toti care au fost in TRX {prieteni de-ai mei } au venit dupa mine.Nu cum zici tu ca am recrutat masiv:))..
 

DeletedUser

Daca intrebi jumatate din tribul Undecided daca imi sunt prieteni sau daca ma cunosc iti spun ca 87% iti vor da un raspuns afirmativ
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Sigur ca da...plus cateva conturi multiple...bla bla...vrei sa enumearam pe cei care au fost banati de la voi din trib ?:confused:
 

DeletedUser7708

Domnişoara Rakanishu, injuriile primite încalcă regulamentul sau aţi putea să ni le prezentaţi şi nouă?
 

DeletedUser

Conturi multiple zici?:)) surioara am avut antecedente cu asa ceva .si am fost pedepsit {doua sate pe lumea 3} si nu mai vreau sa fac din nou prostia asta cu mai multe conturi.
 

DeletedUser

Nu stiu daca am voie sa ii spun numele ,dar albertus m-a "controlat" si a descoperit ca aveam 2 conturi + a fratelui meu care nu joc pe el si a zis ca sunt sub atentia lui .Si vad ca pana acum nu am primit niciun mesaj cu privire la Conturi multiple
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu stiu daca am voie sa ii spun numele ,dar albertus m-a "controlat" si a descoperit ca aveam 2 conturi + a fratelui meu care nu joc pe el si a zis ca sunt sub atentia lui .Si vad ca pana acum nu am primit niciun mesaj cu privire la Conturi multiple

A facut cineva referire la tine ca ai avea conturi multiple? Deosebeste o afirmatie generala de o acuza directa...sau e prea greu :confused:
 

DeletedUser

Pff ai zis ca in Undecided sunt si au fost conturi multiple ca urmare si eu am nu?
 

DeletedUser

Sa le public aici ar fi prea urat, daca vrei iti dau mesajele "on game"

Ok recunosc ca i-am jignit pe cei din Clocitorile dar nu am dat nume de ex F>>A>>>K>>E

Dar ar trebui sa ii fie rusine lui fake deoarece a incalcat grav regulamentul solicitandu-i o taxa de intrare in Clocitorile jucatorului torturer
 

DeletedUser7708

Pff ai zis ca in Undecided sunt si au fost conturi multiple ca urmare si eu am nu?

A facut cineva referire la tine ca ai avea conturi multiple? Deosebeste o afirmatie generala de o acuza directa...sau e prea greu :confused:

Eu zic să îi urmezi sfatul şi să îţi măsori cuvintele.
Iar lui fake, long life, însă nimeni nu l-a obligat pe respectivul să se ducă la clocitori, fiecare trib are politica lui şi e liber să pună ce condiţii vrea la recrutări.
 

DeletedUser

torturer a anuntat adminii dar nu s-a luat nicio masura impotriva acestui lucru .sau cel putin nu stiu eu .O zi buna


p.s ma duc la fotbal
 

DeletedUser7708

torturer a anuntat adminii dar nu s-a luat nicio masura impotriva acestui lucru .sau cel putin nu stiu eu .O zi buna


p.s ma duc la fotbal

Cererile materiale în joc nu sunt interzise, ci doar comercializarea conturilor în realitate, pe bani sau obiecte. Fă diferenţa te rog.
Fratica i-a cerut bani pentru intrare .

Ai dovezi sau aruncăm cu noroi pentru a impresiona?
ps.Niciun om normal nu ar da bani ca să intre întrun trib, ăsta a fost probabil un răspuns diplomatic "nu" la întrebarea "mă luaţi şi pe mine în trib???????? vă rog frumoooooosssssss!!!!!!!"
 

DeletedUser

auzi a spus:
White Arow în data de 10.09. la ora 19:41
auzi vrei sa colaboram intr-o organizatie mortala? sa scoatem din joc unele triburi? cum ar fi -SW- si Adria? sau altele,u cu punctele tale poti obtine drept de conducere oricunde,iar eu cu planurile mele te voi ajuta sa spargi toate triburile. colaboram?

blackdude în data de 10.09. la ora 19:51
vreau mai multe detalii,bineinteles ca sunt interesat

White Arow în data de 10.09. la ora 19:53
interesant,poi,u cu punctele tale te poti infiltra in triburi si sa ceri drept de conducere,si seara cand toti dorm i concediezi pe toti din trib,si asa se vor duce triburile care se cred superioare celorlalte,si nici nu vor sti ce ia lovit,si o sa formam o organizatie din mai multi membri in secret vom lucra,si in rest ne vedem de triburile noastre ca si cum nu sar fi intamplat nimic,ar fi cva nou in triburile:D

blackdude în data de 10.09. la ora 19:55
si in ce trib ai vrea sa ma infiltrez?

White Arow în data de 10.09. la ora 19:57
momentan,eu ma voi ocupa sa rezolv sa obti drept de conducere in trib,u asigurate ca poti obtine invitatie in tribul tau de acum oricand,voi incerca sa te bag prima data in tribul -SW- daca reusesc diseara vei fi in trib si vei avea drept de conducator,tot ce va trebui sa faci este sa i concediezi pe toti membri din trib,adik nah incepi de la primu si pana la cate ajungi,ca dupa nu se mai reorganizaaza ei,si dupa iesi din tribul -SW_ si daca te acuza cineva zici ca tia furat cineva contul:)

blackdude în data de 10.09. la ora 20:57
nu stiu ce sa zic,mie ce imi iese de la "spargerea" asta?

White Arow în data de 10.09. la ora 20:57
uite,planul si munca mea de a distruge -sw- a esuat,de 4 zile scot membri din triburi si i bag inaltele ca ambuscada sa nu creaada lumea ca vreau sa fac cva,dar unul ma turnat,akm am reusit iara sa i fac sa cred ca defapt era doar o acoperire, vom distruge adria,ma poti vorbi tu mario1 si incearca sai spui ca vi la el in trib daca iti da drept de conducere

White Arow în data de 10.09. la ora 20:59
poi,o sa vezi ca o sa te simti mai bine,e un lucru interesant,si defapt noi suntem aia buni,uni intemeietori se cred prea dumnezei si fac ce vor,trebuie pusi la punct, semnul nostru sa se stie ca noi am fost cand concediem pe toti afara lasam ultimul om acolo si punem in dreptul lui titlul joker


cum ar suna: dude,spargatorul de triburi:cool:
parinti,nu mai lasati copiii sub 15ani sa vizioneze filme cu jafuri,crime si xxx:D
 

DeletedUser

Ma duc la fotbal si cand vin iti spun cat i-a cerut ca joc fotbal cu torturer
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@ problema cu fake si taxa aceea...

Iata extras din regulament :

Este permis, şantajul unui jucător în schimb de materii prime.

Sa dam din gura este usor, mai greu cu faptele :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus