CIR vs H.B.

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început

DeletedUser

pentru voi intotdeauna cand pierdeti e...."doar distractie.."
hai,fugi pe L7 ca aici umplii forumul degeaba...

Andrei Gheoghe...sti,nu???......La Revedere.


inca nu fug :D :)) ..astept sa ma atacati voi..mai ales astept nobilii tai..marele Ralf36 :)) so high!!!
 

DeletedUser18063

mai,nu ajung pana la tine....altfel as-i veni personal,mai ales la unii dintre voi,care vorbiti in nestiinta de cauza....dar de aia are omul doua maini,sa se foloseasca de ele,nu?
MArtyneel
 

DeletedUser

Pt MArtyneel sa nu se mai laude cu victoriile personale cand tribul lui a pierdut 153 de sate in favoarea noastra

Draga mea Elena...acum presupun ca ai vrea sa sprijin eu tot tribul..nu m-am referit ca ma laud eu cu victoriile personale..ca sunt victoriile tribului ca nu mi-ati luat sate..dar 153 de sate ar cam trebui sa fie o nimica toata la diferenta de forta dintre triburile noastre..este ceva de genu cum a fost Diablo =D-B= contra Maiden pe L7 stii foarte bine la ce ma refer ;) ..oricum sunt mandru ca lupt cu capu sus si daca pierd si ajung la margine nu o sa am regrete.m-am distrat foarte mult cu voi :))

Mda eu nu as pune semnul egal intre Maiden L7 si L~of~T L14...tin sa cred ca L~of~T are mai multi jucatori de valoare(desigur mult mai putini decat diablo pe L7...aici ii numar pe degetele de la o mana) decat maiden...
Nesansa lui L~of~T pe L14 este ca nu au reusit pana la acest moment sa se dezvolte suficient pentru a putea face ceva sau a domina L14 cum au facut cu L7.Dar este logic ca nu are cum sa iti iasa cartile la fel de bine pe ambele lumi...
153 de sate este ceva din moment ce mai avem razboaie si cu alte triburi.Daca aveam numai razboiul cu voi altfel stateau lucrurile...


PS:V-as ruga sa lasam jignirile si dusmaniile la o parte,nu le vad rostul intr-un joc.Cine are ceva de demonstrat are la dispozitie topoare,cavalerie usoara,arcasi calareti,berbeci,catapulte,nobili sau ce trupe mai vreti voi
 

DeletedUser

mai,nu ajung pana la tine....altfel as-i veni personal,mai ales la unii dintre voi,care vorbiti in nestiinta de cauza....dar de aia are omul doua maini,sa se foloseasca de ele,nu?
MArtyneel


probabil :D daca tu zici...cred ca ai uitat perioada in care acest MArtyneel te-a ajutat cu sate sa treci prin continente si a oprit anumiti jucatori din a te ataca..ce induiosator ma rugai sa le spun sa nu te mai atace..pacat ca am sters mesajele :)) ..o sa tin cont de sfatul tau Elena si o sa ma concentrez doar asupra jocului...ai dreptate la treaba cu dominatu L7 si dominatu L14..au fost niste diplomatii gresite de la inceput..nu am vrut sa ma bag eu in diplomatia tribului..mi-am vazut de jocul meu pentru ca am primit un cont de care sa am grija si pe care sa nu-l fac de ras..cred ca mi-am realizat obiectivul..a se vedea (rang 34 ca aparator)..aproape pe propriile forte...iar daca domnul ralf36 termina improscarea asta cu noroi...ca altceva nu stie sa faca..doar la asta e bun :) o sa ma abtin si eu de la alte comentarii ...spor la joc in continuare si la innobilat sa castige ce-i mai buni :) nu cei mai multi si mari
 

DeletedUser18063

Sincer chiar te rog sa cauti...dar chiar te rog...
Si cand mai joci triburile nu ma fuma....,ti se urca la cap...
Ai uitat?iti aduc eu aminte.Lam ajutat cu un sat(ala care mi lai dat tu,findca primul a fost shimb la schimb.dar daca ai uitat si pe asta ti lam dat inapoi) pe Best4Him,si cum pe vremea aia Diablo nu avea Diplomatie cu voi,pentru el team rugat sa ** sa nu il atace...,]pacat ca nu mai e pe joc findca il intrebam
Iar daca nu ai tinere de mine intreaba si ti se va raspunde...
Sau tu ti minte doar ce vre tu si iti place sa rastalmacesti....Sa nu uiti ca tu ai incepu cu improscarea de noroi...
Veziti de treaba ta si nimeni tu te intreaba de sanatate.....
 

DeletedUser

Sincer chiar te rog sa cauti...dar chiar te rog...
Si cand mai joci triburile nu ma fuma....,ti se urca la cap...
Ai uitat?iti aduc eu aminte.Lam ajutat cu un sat(ala care mi lai dat tu,findca primul a fost shimb la schimb.dar daca ai uitat si pe asta ti lam dat inapoi) pe Best4Him,si cum pe vremea aia Diablo nu avea Diplomatie cu voi,pentru el team rugat sa ** sa nu il atace...,]pacat ca nu mai e pe joc findca il intrebam
Iar daca nu ai tinere de mine intreaba si ti se va raspunde...
Sau tu ti minte doar ce vre tu si iti place sa rastalmacesti....Sa nu uiti ca tu ai incepu cu improscarea de noroi...
Veziti de treaba ta si nimeni tu te intreaba de sanatate.....

:)) ce schimb pe schimb ai facut tu cu mn ???oate nu mai tin eu minte..de batranetile astea....asa e..cand ii faci bine omului iti da cu paru in cap...esti vorba cuiva pe care il respect foarte mult Jenibil nenea ralfi ..haidi pa si ti astept sa ma ataci :D :))
 

DeletedUser18063

:)) ce schimb pe schimb ai facut tu cu mn ???oate nu mai tin eu minte..de batranetile astea....asa e..cand ii faci bine omului iti da cu paru in cap...esti vorba cuiva pe care il respect foarte mult Jenibil nenea ralfi ..haidi pa si ti astept sa ma ataci :D :))

Lecitina,baiete,lecitina te mai salveaza...
 

DeletedUser

Lecitina,baiete,lecitina te mai salveaza...

asta e...suntem oameni..poate imi cumperi tu ca la mn e criza..nu mai am nici bani de premium :D :) :( ..oricum.parerea mea despre tine ramane 0 barat....sunt curios pe cine mai tradezi pe L14 :D ...bine ca momentan merge bine CIR-ul ..da cand veti da de greu..se pune intrebarea :-? :))
 

DeletedUser18063

eu nu mai imi bat capul....el le stie pe a le lui(prost le stie) si nu ai cum sa i le scoti din cap....
Dar asta e....i se trage de la cel care la invatat cuvantul jenibil...mai mult nu ii mai zic...
Plus ca si el ca si altii merge doar pe supozitii...daca ar sti adevarul asa cum este ar tacea din gura.
Oricum,sa aibe bafta si sa isi vada de treburile care lau afectat pe el....
 

DeletedUser

http://ro.twstats.com/ro7/index.php?page=player&mode=conquers&id=66838&pn=32&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Hai sa va ajut...a fost candva,demult pe 21 februarie 2009,intr-o geroasa noapte de iarna,cand baietii stateau la gura sobei si beau un vin fiert si faceau schimb de sate :D


din ce arati tu acolo draga mea Elena uite-te la cucerirea satului sa vezi ca i-am dat chiar 2 sate si el nu mi-a dat nimic la schimb ;) nu va mai aruncati in declaratii daca nu verificati tot..sunt curios sa-mi spuneti cum se numea satul care mi la dat el mie :))

http://ro.twstats.com/ro7/index.php?page=village&mode=conquers&id=91422
 

DeletedUser20252

Ba Ioane(Marty pentru nestiutori)...da tu esti nebun tare de te mai iei in gura cu lumea de pe aici,vezi ca ai treaba cu noltisor pe lumea 7 si cu retardeii de pe langa noi de pe lumea 17,pe astia lasa-i in pacea lor sa se joace linistiti.


Si ca sa fiu on-topic,hai elena,andrei,ion si oana...voi stiti cum sa va impartiti triburile ca nu vi le cunosc prea bine :D
 

DeletedUser

voinicii din RIP nu mai *** nimica ? sau cam speriat umpik am impresia :D
 

DeletedUser

Vorbe vorbe si iar vorbe

M-am speriat de imi vine sa ma arunc de la etajul (ziceti voi un etaj) ca sincer imi plac inaltimile, cand am vorbit cu leutumicrevine la inceputul lumii, si cand l-am laudat ca stie joaca dar trebuie sa fii 24/24 on ca sa poata sa stapaneasca atatea academii voi erati , in ce trib dragii mei?
Singurul care merita tot respectul si lauda este leutulmicrevine, pentru ca areusit sa corupa nsite jucatori buni din triburile adverse sa vina la el si sa lupte cot la cot cu el, sa nu uitati cine ati fost, unde ati fost si cine v-au fost dusmani.
Eu jucatorilor care se dau de partea dusmanului mai puternic ii numesc TRADATORI, voi cum ii numiti?
 

DeletedUser20436

lasa bercea ca pana la urma la fiecare le vine randul,vina nu e a lui batissta ca ia ofertat vina e a lor ca au acceptat ,si pe mine ma ofertat:)) si ma-m gandit la acei tradatori cand am refuzat ,ca apoi ei,sa accepte fara scrupule oferta CIR ,ca niste oameni fara caracter [frica ia indemnat]
 

DeletedUser

Inainte de a judeca pe cineva ca fiind tradator trebuie sa te pui si in pielea lui ,sa vezi cum este.Gandeste-te ca in matrix erau max 5-6 jucatori care jucau intradevar.Ceilalti somau.Acei 5-6 se zbateau sa pastreze satele...sprijin nu primeau,se luptau practic cu morile de vant pentru ca erau singuri impotriva tuturor.Cunosc un jucator,nu vreau sa dau nume care tot timpul statea sitter la cateunul care era atacat,nu dormea nopti...
Daca nu faceau fuziunea asta nu stiu cat timp o mai duceau si daca li s-a ivit ocazia sa intre la noi normal ca au acceptat.
Eu nu sunt adepta vorbelor: "lupt pana la ultimul sat",decat in situatia in care tribului din care fac parte ii pasa de mine dar din moment ce tribul nu ma ajuta in mod sistematic...zic si eu: "la naiba,e doar un joc,am pierdut atata vreme ,nopti nedormite,bani pe cont premium,pentru ce sa pierd satele castigate si aparate mai mult din fortele proprii?"
 

DeletedUser

lasa bercea ca pana la urma la fiecare le vine randul,vina nu e a lui batissta ca ia ofertat vina e a lor ca au acceptat ,si pe mine ma ofertat:)) si ma-m gandit la acei tradatori cand am refuzat ,ca apoi ei,sa accepte fara scrupule oferta CIR ,ca niste oameni fara caracter [frica ia indemnat]

o sa ajungi tu sa mergi in alt trib si atunci o satzi postez ce ai scris sa vezi ca si tu o sa ajungi pe altundeva :p.

iar cu Matrix e evidenta situatzia.....iam invins pe cale dreapta si leam distrus jucatorii unu dupa altu....de ce jucatorii ce au vrut sa mai joace pe aceasta lume si sau chinuit pana acuma sa aibe aceeasi soarta?

apropo clodo mai joaca ? raportu asta a lui ma frapat pur si simplu...

Agresor: batissta
Sat: jokerul rau (309|583) K53

Număr: 0 0 4946 0 98 2309 794 0 296 49 0 0
Pierderi: 0 0 4946 0 0 2309 794 0 296 49 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase

Apărător: clodo
Sat: jokerul rau (297|593) K52

Număr: 7710 13661 3444 4976 1 451 1495 134 268 0 0 0
Pierderi: 7158 12682 3197 4619 1 419 1388 124 249 0 0 0
 

DeletedUser20436

elena tu stii doar varianta lor ,nu si varianta noastra,varianta noastra e un pic diferita,cand eu ** cu batissta ,ei au auzit ceva de un pna facut cu ei,si citeste ce e scris la profilul meu,facusem cu voi pna de 48 de ore si ei au sarit sa acuze ca suntem fara onoare ca ei vor lupta impotriva tuturor,citeste mesajul ala.....inainte sa judeci pe cineva afla ambele variante

da batissta ,clodo joaca ,ce crezi ia-i luat satul cu biserica si normal ca are astfel de rapoarte,dupa ce a pierdut acel sat..si in legatura ca eu o sa merg in alt trib aici inca nu ai inteles ceva din discutiile cu mine pe mess,eu nu voi merge in alt trib sa imi scap pielea ,e un joc si cand simt ca nu se mai poate ti-am zis ce o sa fac...si de asemenea niciodata nu va scrie CIR unde e scris RIP...asta niciodata
 

DeletedUser

buna seara :)
daca il ataca pe clodo colegul canezu ,scapa mai ieftin:))
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.9% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: canezu
Sat: [09] canezu (351|696) K63

Număr: 0 2536 0 1651 0 0 0 1955 0 0 0 0
Pierderi: 0 2536 0 1651 0 0 0 1955 0 0 0 0

Apărător: baltazar the dog
Sat: start (329|681) K63

Număr: - -0 - 927 0 0 5147 0 118 0 0
Pierderi: 305 298 0 265 12 0 0 65 0 1 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase
 
Sus