CIR vs H.B.

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început

DeletedUser

ca aparator:

1 Cavalerii Imperiului Roman 73,14 Mio. ( va multumim pentru contributzie)
 

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes:
Players: portile iadului

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-B CIR-AC CIR-C CIR-E CIR-X
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9,642
Diferență: 9,614

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 177,750
Tabăra 2: 52,003,445
Diferență: 51,825,695

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,445
Tabăra 2: 6,268
Diferență: 74,177

image.php




No Comment :D
 

DeletedUser20436

Side 1:
Tribes:
Players: portile iadului

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-B CIR-AC CIR-C CIR-E CIR-X
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 9,642
Diferență: 9,614

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 177,750
Tabăra 2: 52,003,445
Diferență: 51,825,695

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,445
Tabăra 2: 6,268
Diferență: 74,177

image.php




No Comment :D

nu e prea frumos sa te lauzi pe extern...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: distrugatoru 23

Side 2:
Tribes: C-I-R CIR-B CIR-AC CIR-C CIR-E CIR-X
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 10,112
Diferență: 10,043

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 2
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 371,935
Tabăra 2: 55,203,806
Diferență: 54,831,871

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75,176
Tabăra 2: 19,007
Diferență: 56,169

image.php


Daca tot e de laudat hai sa ne laudam... :)) dupa 100 de full-uri nici macar un sat ... :( ce urat...ati luat si voi 2 sate cand nu eram eu pe cont..sa nu mai postez rapoartele de atac asupra mea ca e posibil sa muriti de ras :)) ..cam atat am avut de spus..cand ne-o fi mai bine..asa sa ne fie...ca acum :))
 

DeletedUser

Pt MArtyneel sa nu se mai laude cu victoriile personale cand tribul lui a pierdut 153 de sate in favoarea noastra


Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-AC CIR-B CIR-C CIR-E CIR-X
Players:

Side 2:
Tribes: L~of~T L~of~G
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,140
Tabăra 2: 2,399
Diferență: 7,741

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 312
Tabăra 2: 159
Diferență: 153

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,383,756
Tabăra 2: 11,890,714
Diferență: 43,493,042

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,351,630
Tabăra 2: 1,324,342
Diferență: 1,027,288

image.php
 

DeletedUser

Sudden Death va multumeste pentru onoarea pe care i-ati facut-o de al aduce rang 1 la inamici invinsi ca aparator...
Si cu toate astea tot are avans de sate luate de la voi



Side 1:
Tribes:
Players: Sudden Death

Side 2:
Tribes: L~of~T L~of~G
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 108
Tabăra 2: 2,399
Diferență: 2,291

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 12
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 634,052
Tabăra 2: 11,890,714
Diferență: 11,256,662

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 195,783
Tabăra 2: 128,640
Diferență: 67,143

image.php
 

DeletedUser

Pt MArtyneel sa nu se mai laude cu victoriile personale cand tribul lui a pierdut 153 de sate in favoarea noastra

Draga mea Elena...acum presupun ca ai vrea sa sprijin eu tot tribul..nu m-am referit ca ma laud eu cu victoriile personale..ca sunt victoriile tribului ca nu mi-ati luat sate..dar 153 de sate ar cam trebui sa fie o nimica toata la diferenta de forta dintre triburile noastre..este ceva de genu cum a fost Diablo =D-B= contra Maiden pe L7 stii foarte bine la ce ma refer ;) ..oricum sunt mandru ca lupt cu capu sus si daca pierd si ajung la margine nu o sa am regrete.m-am distrat foarte mult cu voi :))
 

DeletedUser

si voi ati rupt azi vreo 45 de sate full de atac si nici zidu la 19 nu mi latzi coborat....daoncolo de treaba =))
 

DeletedUser18063

Pt MArtyneel sa nu se mai laude cu victoriile personale cand tribul lui a pierdut 153 de sate in favoarea noastra

Draga mea Elena...acum presupun ca ai vrea sa sprijin eu tot tribul..nu m-am referit ca ma laud eu cu victoriile personale..ca sunt victoriile tribului ca nu mi-ati luat sate..dar 153 de sate ar cam trebui sa fie o nimica toata la diferenta de forta dintre triburile noastre..este ceva de genu cum a fost Diablo =D-B= contra Maiden pe L7 stii foarte bine la ce ma refer ;) ..oricum sunt mandru ca lupt cu capu sus si daca pierd si ajung la margine nu o sa am regrete.m-am distrat foarte mult cu voi :))


nu stim la ce te referi.....,lumineaza-ne tu....sa vedem.
 

DeletedUser

nu stim la ce te referi.....,lumineaza-ne tu....sa vedem.

tu n-ai cum sa stii..n-ai avut destul sange in vene sa mai ,,traiesti" pana la razboiu asta dus de Diablo...cu lasii ca tine nu am ce discuta....esti fara valoare pentru mine domnule Ralf36 ..un mare 0(zero) barat ...am avut un respect pentru tine..acum tot ce pot sa simt fata de un individ de calibru tau este mila :) ...Elena stie foarte bine ce soarta a avut maiden...nu treb sa-ti explic tie ceva ce nu vei intelege niciodata..mai bine taci si nu-mi mai comenta mie postarile ca ma faci sa nu mai scriu pe forum extern deloc....spor la jocul tau lipsit de onoare si bun simt!!!!
 

DeletedUser18063

tu n-ai cum sa stii..n-ai avut destul sange in vene sa mai ,,traiesti" pana la razboiu asta dus de Diablo...cu lasii ca tine nu am ce discuta....esti fara valoare pentru mine domnule Ralf36 ..un mare 0(zero) barat ...am avut un respect pentru tine..acum tot ce pot sa simt fata de un individ de calibru tau este mila :) ...Elena stie foarte bine ce soarta a avut maiden...nu treb sa-ti explic tie ceva ce nu vei intelege niciodata..mai bine taci si nu-mi mai comenta mie postarile ca ma faci sa nu mai scriu pe forum extern deloc....spor la jocul tau lipsit de onoare si bun simt!!!!


pai ce crezi ca ma impiedica sa iti comentez posturile domule oportunist???
Si tu,chiar TU,nu ai nici un drept sa ma cataloghezi pe mine....iar daca eu sunt 0(zero) barat ...tu cum te cataloghezi??Nu tot asa??NU tot un las??Ar trebui in primul rand sa iti fie mila de tine si dupa(daca iti mai ramane) sa iti fie mila si de altii....
 

DeletedUser

pai ce crezi ca ma impiedica sa iti comentez posturile domule oportunist???
Si tu,chiar TU,nu ai nici un drept sa ma cataloghezi pe mine....iar daca eu sunt 0(zero) barat ...tu cum te cataloghezi??Nu tot asa??NU tot un las??Ar trebui in primul rand sa iti fie mila de tine si dupa(daca iti mai ramane) sa iti fie mila si de altii....

dragul meu..explica-mi si mie de ce sunt las si oportunist???eu ti-am explicat tie exact caracterul tau si lipsa de bun simt de care ai dat dovada pe L7 ..nu cred ca pe lumea asta ti-ai schimbat caracterul..ceea ce o dovedeste si postul de mai sus...m-ai facut las si oportunist domnule ralf36....argumentele???eu le am si le cunosc 3 sferturi de L7 :)) ...


Quote:
Jucător MArtyneel

MArtyneel
Puncte: 1.336
Rang: 4114
Inamici învinşi: 7.344 (5617.)
Trib: W~o~W
:)) dami o bere de lapte sunt satul


tu ce vrei ma? :))) daca tu iei satu ala eu ma fac popa :)) ...inca nu joc pe acolo..da cine joaca pe cont o face mult mai bine ca voi stati linistiti



si voi ati rupt azi vreo 45 de sate full de atac si nici zidu la 19 nu mi latzi coborat....daoncolo de treaba =))

una e 45 de sate alta e 100...parerea mea...si vorbesti tu care tipai ca disperatu dupa sprijin cand te ataca Matrix si inca aveai alianta cu L~of~T ??? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

imi place cand va roade invidia....e bine....
Cu altceva inafara de L7 va mai puteti lauda???
Ati avut noroc pe o lume...pe una,aveti grija sa o pastrati....ca pe alta nu va vad in stare.
Ramai cu ceilalti 3 sfert pe L7,acolo e lumea voastra...
Si nu stiu ce drept ai tu sa vorbesti de caracterul meu.....mai ai de invatat,...
Asa ca....zboara puiule,zboara...
 

DeletedUser

imi place cand va roade invidia....e bine....
Cu altceva inafara de L7 va mai puteti lauda???
Ati avut noroc pe o lume...pe una,aveti grija sa o pastrati....ca pe alta nu va vad in stare.
Ramai cu ceilalti 3 sfert pe L7,acolo e lumea voastra...
Si nu stiu ce drept ai tu sa vorbesti de caracterul meu.....mai ai de invatat,...
Asa ca....zboara puiule,zboara...


am tot dreptul avand in vedere ca te-ai dat prieten si te-ai dovedit a fi : ***** ma abtin sa zic ce ;) ...pe l14 e doar distractie..m-am distrat destul cu voi daca e sa pierd satele sa stii ca n-am regrete..stiu ca am ras si m-am distrat la maxim cu un trib de jucatori de ,,elita" cu mici exceptii (guatemaleza) care ramane o fata de nota 10 ..restu sunteti fara valoare..va astept atacurile alea penibile in continuare :)) si spor la innobilat..sa castige ce-i mai buni ;) ..adica noi :))
 

DeletedUser18063

am tot dreptul avand in vedere ca te-ai dat prieten si te-ai dovedit a fi : ***** ma abtin sa zic ce ;) ...pe l14 e doar distractie..m-am distrat destul cu voi daca e sa pierd satele sa stii ca n-am regrete..stiu ca am ras si m-am distrat la maxim cu un trib de jucatori de ,,elita" cu mici exceptii (guatemaleza) care ramane o fata de nota 10 ..restu sunteti fara valoare..va astept atacurile alea penibile in continuare :)) si spor la innobilat..sa castige ce-i mai buni ;) ..adica noi :))


pentru voi intotdeauna cand pierdeti e...."doar distractie.."
hai,fugi pe L7 ca aici umplii forumul degeaba...

Andrei Gheoghe...sti,nu???......La Revedere.
 
Sus