DIABLO F. vs H.K. F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hristos a-nviat nedhulica

Mda, am inteles ca e prima sarbatoare pe care-o sarbatoriti de cand sa deschis Lumea 7.
Al dracului si strengaru asta, va lasat liberi exact in momentele astea nasoale pentru voi :(
Baieti, nu uitati de fteam cu sarbatorile astea poate-ati uitat sa deblocati contu si-o sa va treziti cu el sters :D

Si mda, logic ca dormi 16 ore daca faci chefuri o data la 1 an cu ocazii speciale cand va lasa strengaru liberi :))))
Pe vremea TSL-ului nu te laudai cu asa ceva :( :cool:

Bai astia din h.kka ziceti ca dati si voi stergere cont acum in momentele astea de preludiu? :(
In sfarsit sa gasit ac si de gojocul vostru, oare o sa scrieti la profilul tribului ''Defeated by Diablo !!!'' =)))
diablo.gif


Nedhulica, poate acum c-au trecut sarbatorile imi organizezi si mie un atac dinala cum stii tu cu 10.000 fuluri din care ful cu 400 catapulte asa cum pregatiti voi pe-acolo de la-nceput :D

popcorn.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dusmane ciocu mic si joc de glezne ca n-ai tu fata de atac d-ala. :) ti-am mai zis eu ;)
 

DeletedUser14288

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 20
Diferență: 12

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 296,312
Tabăra 2: 207,678
Diferență: 88,634

image.php


:D
Bravo Diablo!
 

DeletedUser

Ceva dezamagitor pentru h.kka :(

Side 1:
Tribes: M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 18
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 659,721
Tabăra 2: 159,747
Diferență: 499,974

image.php




Side 1:
Tribes: M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 125
Tabăra 2: 50
Diferență: 75

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,206,886
Tabăra 2: 455,878
Diferență: 751,008

image.php




Side 1:
Tribes: M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 336
Tabăra 2: 226
Diferență: 110

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,237,427
Tabăra 2: 2,131,686
Diferență: 1,105,741

image.php


WaaaA????
Ce pozitie adoptati? capra? :D
sunteti ingenunchiati in fata M.I.R.-ului, in fata diabolicilor sa nu mai zicem cum faceti plecaciuni
diablo.gif
 

DeletedUser

Ati reusit si voi sa faceti o miscare organizata si acum repede sa va laudati. :D
Oricum va zic eu ca statistica aia e pacaleala de 1 aprilie.
 

DeletedUser

Tu cine esti mah?
Ce organizare, aici nu exista organizare :)))
Voi va tot chinuiti cu organizari, si luati 200 sate... pe cand astia din M.I.R. nu organizeaza nimic, si tot sunt in castig de cauza :))))
Tinetio tot asa cu organizari dinastea, poate baga neddhulica ceva si pe mine :cool:

Pacaleala de 1 aprilie? ala cred ca esti tu :)))
Te pacalesti singur :rolleyes:
 

DeletedUser

in urma cu ceva timp .. marele nostradamos si cititor de stele,cunoscut pe L7 sub numele de "strain de triburi" spunea niste vorbe .. timpu trece, sita cerne .. dar din ce vad eu, a cernut, a cernut si a tot cernut pana nu mai are cine sa joace in HK :) .. si uite cum se vede akm ca tactica lor prin care au castigat razboaiele si anume, recrutarea in masa, n-a dat roade..iar akm un trib numeric egal isi cam face de cap prin curtea marelui trib HK :)
 

DeletedUser

Nu doar diablo, ci si tribul M.I.R. care e aproape de 4 ori mai mic de cat h.kka :)
Ei se ocupa de organizari pe inactivii M.i.R.-ului, si de diablo uita =)))
Mari strategi, razboaiele leau castigat in urmatoarele conditii.
1. Aveau un singur razboi cu trib de 2 ori mai mic ca ei.
2. Trisatul era pe primul plan in curtea h.kka-ului. (exemplu cazul actual fteam...)
3. Noroc cu micutzul gayjar.

In rest, eu zic ca este un trib varzaaaaaaa, au castigat miseleste razboaiele de pana acum, si cand a venit razboiul pe masura, motivul ''Ah, neam plictisit deja, vam dat lectii 1 an jumate, deja nu mai avem chef'' sau ceva de genu, strengare, mai bine zii adevaru ca nu mai ai cu cine sa joci :)))
 

DeletedUser14288

Dani nu te astepta la un raspuns ... desi e doar o constatare a ta ... strainu' inca rupe innobileaza distruge ... TSL.ul :D


Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 18
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 291,881
Tabăra 2: 194,901
Diferență: 96,980

image.php


Bravo Diablo :D
Si totusi ma intreb daca Diablo era dublu decat h.k. ce se intampla?

Si hai sa vedem inca ceva frumos ... diferenta aia mare ce o avea h.k. prin atacurile lor tipice (mizerabile) se micsoreaza ...

Side 1:
Tribes: DIABLO DDB
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Timeframe: 26/02/2010 00:00:00la07/04/2010 11:15:58


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,227
Tabăra 2: 1,393
Diferență: 166

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,125,423
Tabăra 2: 14,253,629
Diferență: 2,128,206

image.php



poi bine mai h.k. asta va e valoarea? :D
Daca va lovea Diablo cum ati facut voi , erati franjuri acum ... nu ca n.ati fi! :D
 

DeletedUser

te bucuri de reusita altora ucigasule dar in sinea ta iti crapa inima ca TSL n-ar fi reusit in vecii vecilor sa puna H.K. in dificultate :)
 

DeletedUser29025

din contra, tsl chiar a pus hkakau in dificultate !
ia mai vezi statisticile alea in care era tsl pe plus, sau cand era scorul aproape egal
si sa tinem cont ca TSL era de vreo 3 ori mai mare decat hk ...upsss mai mic am vrut sa zic ;)
 

DeletedUser

Dusmane, ciocu mic si joc de glezne, h.kka a fost in dificultate de cand a inceput razboiul, pentru simplul fapt ca nu erau capabili sa-i scoata la margine timp de 1 an de zile.
Cand pierdea open mind sau opteron un sat era sarbatoare in h.kka dar ce stii tu de chestile astea, atunci tu erai cu inelele tale destramate :-j

h.k. a fost mereu in dificultate, doar ca avea mai multi mincinosi decat alte triburi, si de aia fraiereau jucatorii... cum a incercat neddhulica cu mine de alt fel :cool:
 

DeletedUser14288

te bucuri de reusita altora ucigasule dar in sinea ta iti crapa inima ca TSL n-ar fi reusit in vecii vecilor sa puna H.K. in dificultate :)

Da, da aceleasi replici gabi ... :D
Daca nu are h.k in dificultata o luna dura maxim razboiul cu TSL, gandeste.te bine ce spui ...
noi ne.am aparat mutand aparare, h.k. avea aparare full aproape pe toata granita ( spunea cineva mai sus ca doar sefii sunt full, restul vai de ei -> BINE SPUS)! h.k a fost mai mare, nu mai bun decat TSL , si DA ma bucur pentru ca se vede adevarata valoare a h.k. aici ... ai inteles ceva? :D
 

DeletedUser

bre tu ai fost fraier de la inceput si ti-am mai zis-o ;) . acum ca esti in avantaj din toate punctele de vedere e doar noroc pur, iti spun eu ;) dar oricum peste tot se umbla cu smecherii si cu imbarligaturi si cu vrajeli, asta n-o poti nega. orice trib face d-astea ca sa isi vada sacii in caruta ;) in aproape 2 ani de zile de cand o ard pe aici am vazut multe sa stii :)
 

DeletedUser

Da, da aceleasi replici gabi ... :D
Daca nu are h.k in dificultata o luna dura maxim razboiul cu TSL, gandeste.te bine ce spui ...
noi ne.am aparat mutand aparare, h.k. avea aparare full aproape pe toata granita ( spunea cineva mai sus ca doar sefii sunt full, restul vai de ei -> BINE SPUS)! h.k a fost mai mare, nu mai bun decat TSL , si DA ma bucur pentru ca se vede adevarata valoare a h.k. aici ... ai inteles ceva? :D

am inteles domnu ucigas ce vrei sa insinuezi doar ca nu ai dreptate . Nici TSL nu era un trib doar de 20 milioane, deci nu poti spune ca erati mici fata de H.K. Pe voi v-a omorat diplomatul vostru , sincer :)) si aerele de vedete ce si le dadeau mai marii din conducerea TSL. am vazut cu ochii mei nenumarate mesaje ale membrilor tsl in care se plangeau de figurile voastre :)

Cat despre valoarea din prezent a H.K. ... mai bine deschideam subiectul activitatii actuale din H.K. , valoare oricum exista doar ca nu prea mai are cine sa o evidentieze :))
 

DeletedUser

mwhaha dusmane, si oare de ce a scazut activitatea?
Mda, cica vine vara bla bla bla, dar totusi sa nu uiti faptul ca tot h.kka e demoralizat de faptul ca diablo ii casapeste :D
Eu cred ca asta e motivul pentru care-a scazut activitatea-n h.kka, pentru ca strengaru din cate-l stiu nu prea avea sarbatori... vacanta si alea alea, dar na' acum ca nu mai are ce sa faca, isi permite si el sa bage motive dinastea :)))))
La fel si nedhulica :D
 

DeletedUser

mwhaha dusmane, si oare de ce a scazut activitatea?
Mda, cica vine vara bla bla bla, dar totusi sa nu uiti faptul ca tot h.kka e demoralizat de faptul ca diablo ii casapeste :D
Eu cred ca asta e motivul pentru care-a scazut activitatea-n h.kka, pentru ca strengaru din cate-l stiu nu prea avea sarbatori... vacanta si alea alea, dar na' acum ca nu mai are ce sa faca, isi permite si el sa bage motive dinastea :)))))
La fel si nedhulica :D

bre acum n-am de unde sa stiu eu motivele personale ale fiecaruia si nici nu ma intereseaza :) e de ajuns sa le stiu pe ale mele :))

5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

conducatorul tribului diablo cunoaste situatia mai bine decat toti neavizatii care isi dau cu parerea pe aici... si din aceasta cauza nu mai comenteaza nimic

ludovic ai zis ca iti stergi contul in aprilie.... aprilie 2012? :)


Vreau sa va multumesc tuturor cu care am impartit acesti doi ani de joc, atat din HK cat si din triburile adverse.
Fiecare din voi a insemnat ceva pentru mine.... Va multumesc ca mi-ati fost prieteni sau adversari.... Fiecare v-ati avut locul in inima mea...

Iar acum va voi pastra in amintirile mele.


Ce ar fi fost aceasta lume 7 fara voi....? Buni rai, sufletisti, vulgari, ironici.... toti ati format o micro-familie unde ne-am impartit cu totii bune si rele....



Va multumesc pentru zilele frumoase, cu respect al vostru Catalin (Lupul Alb / Neddhu )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus