Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

zanzi,cu tuica te mituim pe tine daca e pana acolo.si asa pinguin imbatat nu am mai vazut.malina nu cred ca ar primi asa mita.dar din cate stiu eu u prieten nu il da uitari asa asa cu una cu doua.la asta ma refeream cu arbitrul.:p
 

DeletedUser

Statistica razboiului:

Side 1: Ratuste
Side 2: Gascani

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart



p.s.
dar din cate stiu eu u prieten nu il da uitari asa asa cu una cu doua.la asta ma refeream cu arbitrul.:p
Ai dreptate, nu imi uit prietenii ...
Pacat ca nu esti unul din combatanti :( erai primul ce primea cartonas rosu :D
 

DeletedUser

inseamna ca ratustele au castigat razboiul ca gascanul nu avea mai mult de 3 subordonati :D
 

DeletedUser3192

astazi tocmai am facut fata celei mai macabre glume de cand joc triburile :(
 

DeletedUser15358

``mondyalu09 astăzi la ora 15:17
mondyalu09 a suferit acum cateva zile un accident grav de masina, a intrat in coma profunda si la 2 zile de la accident a decedat.``

Asta e gluma, bai ratatilor ? Cu scuze dinastea veniti ca sa scapati de atacuri ?
Copii cretini ce sunteti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu numai ca sunt cretini.Dar sunt si nebuni, odata ce se vad morti in situatii plangatoare.Si sa nu uitam ca asemenea exemplare ne reprezinta Romania si in exterior.Din cate stiu urmeaza sa plece si in Afganistan.Cel putin nu piere unul normal.Bine ca s-a scos stagiul militar.O gluma jalnica....sincer nu stiu ce mai poti astepta de la un astfel de om.
 

DeletedUser

naercis ai ajuns sa iti critici semeni ?? ai uitat ca faci parte din aceasi categorie q ei ??

Semenii? Pai vezi, Mitujim, mondyalu09, nicu30, si lista continua, nu sunt semenii mei. Tot timpul m-am diferentiat de ei, tot timpul am incercat sa fac ceva pentru trib nu pentru mine personal, si de ceva timp suntem chiar dusmani (de parca am fi fost vreodata aliati, ei nemaistiind cum sa scape de mine, pana i-am ajutat eu:)) )... Asa ca:"Cine esti tu sa ma critici pe mine?" Sincer nu imi amintesc de tine. Poate imi trimiti un mesaj privat! Si apropo, tu cu cine te asemeni? Sau numele tau zice tot "SPAM?" si doar atat. Daca ti se pare normal sa te dai mort ca sa scapi de atacuri inseamna ca esti la fel de bolnav.
 

DeletedUser32877

daca mai jucam pe 10 ii ajutam eu sa scape definitiv de tn :|
pt tine is spam? si atat
 

DeletedUser15358

daca mai jucam pe 10 ii ajutam eu sa scape definitiv de tn :|
pt tine is spam? si atat

Tu esti nesemnificativ pentru l10 atat cu nick-ul asta cat si cu cel adevarat. Faptul ca te folosesti de un alt nick ca sa iti versi frustrarile pe forum dovedeste umilinta pe care ai suportato cu nick-ul adevarat.
 

DeletedUser32877

u iar simpti nevoia sa te bagi in seama q mn ?? nu am suferit nici 1 umilinta pt cultura ta generala ci am cedat contu alcuiva ca devenise pliktisitor sa iau sate de la RF fara sa opuna nici pic de rezistenta
 
Sus