Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser13799

Acest topic işi propune să reduca off topicul de pe celelalte topicuri şi să purtati aici discuţii legate de P&P L10. Diferenţa majora este dată de faptul ca aici se va putea discuta mai liber, unele din regulile de la punctul 2 nu se vor aplica (2.2.,2.3.,2.4.,2.11.)

Aveţi un loc unde puteţi vorbi mai liber vă rog sa il folositi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a-ti vazut mesajul de pe hartile de la map.k-io ???

io zic ca e pacaleala de 1 aprilie
 

DeletedUser

a-ti vazut mesajul de pe hartile de la map.k-io ???

io zic ca e pacaleala de 1 aprilie

vine odata cu scumpirea premium-ului...deci...se poate spune(:confused::confused::confused:) ca Inno a crescut preturile...:(


dar.... "also required to pay royalties of $0.10 for every time an image is viewed on the website " ...???????daca faci un calcul lunar....nu prea ii da bine :D:confused::confused:
 

DeletedUser

pai asta este motivul pentru care spun ca e o pacaleala...

pentru ca daca se plateste 1$ pe zi la k-io pentru asi acoperi omul costurile acest 1$ pe zi nu acopera cheltuielile de jutecata si mai mult nu acopera vizualizarile de 0.10$/vizualizare in conditiile in care numai io ma uit la hartilea ala de 5-10 ori pe zi...

plus - cine va plati 1$ ca sa se uita la hartile alea cand isi poate genera si el harti asemanatoare daca vrea....

plus ca mai sunt si alte site-uri asemanatoare - nu e singurul
 

DeletedUser7039

In locul tau as plange daca m-as uita la harti, da' vad ca tu te distrezi, nebunaticule :D
 

DeletedUser

Uite ceva interesant....:eek::eek::eek::eek::eek:
Democratia asta....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:



uxini
În vacanþã

Adaugă data: 22.04.2007
Locaţie: inca in Romania
#1 30.03.2010, 18:21:33 Sus
Buna ziua,

Luand in considerare ultimile evenimente din acest joc, conducererile triburilor de pe lumea 1 au hotarat sa puna in practica un protest spontan. Despre ce este vorba:

Pe o perioada nedeternimata pe fiecare server.ro sa inceteze toate razboaiele si nici un jucator sa nu mai cumpere puncte premium. Nu vom ataca, innobila, trimite mesaje, bate taleri, etc. Pentru asta avem nevoie de acordul tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi si de pe lumea asta.

"Cred ca avem o noua lupta de dus, una impotriva serverelor care nu functioneaza cu toate ca noi platim!"

In speranta ca putem trece peste orgoliile personale, din joc, astept confirmarea tuturor conducatorilor/intemeietorilor de triburi de pe aceasta lume pentru a putea pune in functiune acest sistem!


Protestul continua!
 

DeletedUser

In locul tau as plange daca m-as uita la harti, da' vad ca tu te distrezi, nebunaticule :D

eu?la mine te referi?
rhadookoo-le,sa planga cei care au facut fuziuena,eu nu m-am opus deloc,sa faca ce vor,de ce m-as opune,atat timp cat apeland la voi am oferit sansa sa se aleaga continuarea jocului.
Eu am depasit orgoliile din joc,am tinut tot timpul la trib si la colegi,si acum ma gandesc la binele lor.

Un fost aminc,=Master HaDes= mi-a zis sa nu mai postez pe extern ca ii fac de ras,si il fac si pe el de ras.:)
Singura mea motivatie de a mai jucat pe L10,e sa il vad disparut de pe harta inaintea mea.I-am zis-o in fata,trebuia sa plece de mult singur,sau fortat.:D

Eu sunt multumit,mi-am achitat toate indatoririle fata de trib si colegi,multi dintre ei imi vor ramane prieteni,intradevar virtuali,unii si in real life,dar sunt multumit pentru ceea ce am facut in joc,pentru efortul depus,si pentru recunostinta adusa de colegi ca multumire.Sunt impacat.Am luptat impotriva dusmanului,chiar daca de multe ori am facut-o singur,sau ajutat doar de unii colegi.

Din pacate cei care nu au gandit la colegi,ei ar trebui sa priveasca harta si sa planga,dar pana rosul aprins nu va ajunge langa ei nu o vor face,iar cand va ajunge vor da stergere de frica,nu vor avea niciodata multumirea fata de sine realizata in acest joc.

Stima mea tuturor.
Sarbatori fericite.
 

DeletedUser

naercis
Esti patetic la faza asta :D:D:p:p:p
Cand totul se sfarseste...arunci in stanga si dreapta cu acuzatii...
Din cate stiu, si tu ai avut posibilitatea sa faci ceva...de ce nu ai facut-o?:p
Ai dat inapoi si ai preferat sa lasi pe altii sa faca, tu ai dat dovada de frica... :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

naercis
Esti patetic la faza asta :D:D:p:p:p
Cand totul se sfarseste...arunci in stanga si dreapta cu acuzatii...
Din cate stiu, si tu ai avut posibilitatea sa faci ceva...de ce nu ai facut-o?:p
Ai dat inapoi si ai preferat sa lasi pe altii sa faca, tu ai dat dovada de frica... :p

Prietene,:) , de la ce m-am dat eu inapoi?Eu nu am dat niciodata un pas inapoi.:) Poate imi poti argumenta.
De facut?consider ca am facut tot ce se putea,inclusiv neimplicarea mea in fuziunea voastra,dupa 1 an de joc in care am facut totul doar pentru trib,si nimic pentru mine personal,sunt nivele diferite de intelegere a jocului,si de perceptie a lui.:)
Nu acuz pe nimeni,nici in stanga,nici in dreapta,cu Hades am ceva personal de impartit,si imi voi onora promisiunea,dar de acuzat nu acuz pe nimeni.:)

Informeaza-te.;)
 

DeletedUser

problema: ignoranta si neimplicare totala - innactivitate crasa
solutia - innobilati intern sau cei activi isi pot da delete la cont sa nu isi prelungeasca agonia si sa munceasca in van ca sa ii innobileze dusmanii...
 

DeletedUser

solutia - innobilati intern sau cei activi isi pot da delete la cont sa nu isi prelungeasca agonia si sa munceasca in van ca sa ii innobileze dusmanii...

eventual sa lase satele goale, inainte de a da delete la cont, sa le redenumeasca pentru doritori, etc. crezi ca dusmani sunt de o singura parte a baricadei, sau unii sunt doar dusmani si ceilalti doar victime? dusmanii daca vor sa-si adauge la palmares sate luate, sa munceasca pentru ele. agonia cred ca ar fi reciproca, nu crezi? grija ta pentru agonia dusmanilor este de-a dreptul induiosatoare in naivitatea ei, chiar daca, aparent, exprima o realitate.
:)
e inutil sa lasi impresia ca greutati are doar o singura tabara iar cealalta merge doar pe roze, cu panzele in vant, etc. sa fim seriosi. aveti si voi niste probleme interne de ti se face rau. si nu e cazul sa incepeti o vanatoare de vrajitoare. e suficient sa analizezi si sa intelegi bine ce spune tw-stats-ul.
:D
 
Sus