Spam Lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser

eu am ajuns senior member abia intr-un an jumate aproape nu peste noapte cum tineti voi nubilor mortis sa ajungeti
 

DeletedUser

eu am ajuns senior member abia intr-un an jumate aproape nu peste noapte cum tineti voi nubilor mortis sa ajungeti

si mai spun odata....tema se sterge...inclusiv postarile...intelegi...ceva?!:rolleyes:


07.04.2010 - 24.06.2009= 1 an jumate... unde esti florineeee?!:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25136

vai de capu meu unde se ascundea maestrul in triburile :O:O:O
dupa colt face p aia mica
 

DeletedUser25136

asa rau ajungem si noi dany daca devenim senior member ?
k daca e asa eu incep sa imi sterg postarile :(
 

DeletedUser25136

junior cand eram eu maestru tu de jucai cu acadeaua:)):D:D:D

da stiu am vazut filmu "joc pe L10 de 3 ani numai k primii 2 i-am jucat singur k ink nu se deschisese lumea "
daca iar incepi sa vezi buti ..intoarce capu k iar te uiti in oglinda ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

salutare all...vreau sa ajung si eu senior member repede asa ca hai sa facem spam :D:D:D
 

DeletedUser

altu care vrea sa devina senior member peste noapte ?
v-ati molipsit de la recrutatii din =1= cred

Poda,sa inteleg ca ai tu neaparat cu =1=,sau il regreti?si asa nu au recrutat ei prea multi din cei care vizitau externul.
Lasa-i ca sunt necajiti.Au vrut sa dea impresia ca vor sa lupte cu IMMO dar defapt au urmarit desfintarea =1= si nici fara influente nu le-a prea iesit.
 

DeletedUser

Poda,sa inteleg ca ai tu neaparat cu =1=,sau il regreti?si asa nu au recrutat ei prea multi din cei care vizitau externul.
Lasa-i ca sunt necajiti.Au vrut sa dea impresia ca vor sa lupte cu IMMO dar defapt au urmarit desfintarea =1= si nici fara influente nu le-a prea iesit.

ai perfecta dreptate! :))))))
inca mai astepti invitatie de la noobs?:p
 

DeletedUser

naercis sincer n-am nimic cu =1=
acum doar rad de noobismul din GE
 
Sus