Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32974

E inca prea devreme pentru a face astfel de pariuri :)

Nici nu s-a terminat protectia.

Sa mai treaca 1 sapt-2 pana incep sa mai cada din triburi/jucatorii,atunci poate poate se mai poate zice ceva.
Dar pana atunci mai e ceva timp.

In rest noi sa fim sanatosi sa putem juca triburile,daca nu luam tel cu int pe el la spital sau dam sitter :))
 

DeletedUser

Apocalipsa pe 23 parca a rezistat aproape 1 luna si erau cam aceeasi jucatori. Oare vor rezista mai mult ?

dacă te uiţi mai atent, vezi că mai sunt încă jucători care activează pe 23 ;)
tribu numai există, dar jucatorii încă mai "este" :eek:
 

DeletedUser

Daca ar fi sa aleg eu un trib...hhmmmmmmm :-?
Atunci as vrea ca Steaua sa i-a campionatu :D
 

DeletedUser30856

Sh-ul desigur va domina cat va juca...oricum, slabe triburi pe lumea asta...si din ce in ce mai rau o sa fie.
 

DeletedUser

Deci in primul rand, salutari cristi:)) te-ai apucat din nou:))?
Traiasca =0 :))
 

DeletedUser11365

salut:)..am intrat de curiozitate sa vad ce triburi avem pe l27 ..de jucat nu ma joc..
 

DeletedUser11867

Sh-ul desigur va domina cat va juca...oricum, slabe triburi pe lumea asta...si din ce in ce mai rau o sa fie.
SH cred ca va fi printre primele care se vor desfiinta...daca e ala intins in sir indian....
cat despre valoarea triburilor sunt 4-5 triburi in care sunt jucatori care au jucat pe lumi pana in 10...unde sa jucat triiburile nu mario...
 

DeletedUser15142

nu te bagi co-player? pe penny. ?

Din pacate, n-am timp nici de un sat, dapai de un viitor cont de drum lung, o sa joc putin pe lumea asta, pentru ca timpul nu-mi permite...


Vad ca si pe 26 si 24 ai ceva mare pe cont-ul ala...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus