RP vs PDB

DeletedUser

Ba da voi chiar ca sunteti pagani
Si de Mos Nicolaie sa ataci pffff
Sunteti niste disperati
Nu m-ar mira sa atacati si de Craciun si Anul nou
 

DeletedUser41161

doar atat vrei de Craciun?
mai pune-ti o dorinta:)
nikule hai sa-i indeplinim dorinta lui vrmx
trebuie sa stea si el linistit de Craciun/Anul nou:))
 

DeletedUser40826

Daca atacam dimineata nu e bine, daca atacam la 8 zile nu e bine, daca atacam de "Mos Niculae"(noua duma) nu e bine, cand avem noi voie sa atacam ca sa nu va si deranjam pro-player-ilor?

Sunteti penibili, mai ales tu emy, octav vad ca sa retras de aici dupa ce l-a julit masterone.

Per ansamblu sunteti doar crescatori de sate, ici colo cate unu care mai face split, in rest faceti gura pe extern la fel cum tin aia mana intinsa pe strazile din Paris.

Aveti pic de onoare si coloana si nu mai comentati aiurea, dovediti pe joc de ce sunteti in stare nu pe extern, ca tot voi va faceti de ras, asta asa ca un sfat "prietenesc".

Apropo, de Craciun RP-ul va un numar limitat de invitatii, asta sa va mai indulcim sarbatorile :).

Pace si prosperitate
 

DeletedUser41161

Sunteti penibili, mai ales tu emy, octav vad ca sa retras de aici dupa ce l-a julit masterone.
buriza respect pt ce faci pe triburile.ro
dar nu accept sa ma jignesti
si eu pot sa te jignesc foarte usor:)
cat despre cersitul pe strazile din Paris,tu stii mai bine
am impresia ca ai fost pe acolo
l-a julit masterone?se mai intampla

succes


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37151

te supara adevaru, ma lache?

ps:sa vedem cum mai stam si cu statisticile:

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 11
Diferență: 102

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Emy cel viteaz.. te ameninta , te injura, se lauda ce jucator e si dupaia iti spune vrei sa fim prietenii :) ce penal ..
 

DeletedUser41161

Emy cel viteaz.. te ameninta , te injura, se lauda ce jucator e si dupaia iti spune vrei sa fim prietenii :) ce penal ..

amenint?injur?ma laud?sa fim prieteni?
tu visezi ma
nu am mai auzit de tine.dar in fine
te cred si pe tine:))
prima si ultima data cand iti raspund sc0rn


ce sa faci cu PDB bre....exact ca omerta sunt si ei ))
ce treaba ai tu cu pdb nu inteleg
nu compara omerta cu PDB:)

ps:sc0rn ia-l pe chidon de mana si mergeti la Paris:))
 

DeletedUser

Atata iti zic ..invata sa trimiti nobili poate o sa-ti dai seama cine sunt .
spor .
 

DeletedUser26763

emy tata veziti de treaba ta ca tot acolo ajungi ;( (margine) ai si tu rabdare si numai fa atatea valuri :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bravo voua mah....ce pot spune...nu am bagat nici macar o lance in sate desi puteam sa bag cate 50,000 pe fiecare dar nu mi-am batut capul pt ca eu nu prea activez in K36....felicitarile mele sunt pt wakizashi cat despre hedon si masterone dati si voi dupa ce e omu la pamant sunteti maximi:))
 

DeletedUser37151

pai tu ce vrei? sa asteptam pana te refaci ca sa te atacam iar? sa te lasam in pace 2-3 saptamani sa stai linistit?
 

DeletedUser26020

bravo voua mah....ce pot spune...nu am bagat nici macar o lance in sate desi puteam sa bag cate 50,000 pe fiecare dar nu mi-am batut capul pt ca eu nu prea activez in K36....felicitarile mele sunt pt wakizashi cat despre hedon si masterone dati si voi dupa ce e omu la pamant sunteti maximi:))

Asta-i chiar bună ..
Headon, masterone, sunteţi praf mă, atacaţi şi voi omu când e la pământ, vă anunţă el când e pregătit, nu atacaţi aşa mişeleşte când " e la pământ " ..

Oktaviane, cred că ai spus gluma zilei :D.
 
Sus