RP vs PDB

DeletedUser41161

Parte 1:
Jucători: emy132, oktavian102
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 1,914
Diferență: 1,842

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 16
Diferență: 29

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 700,549
Tabăra 2: 18,648,039
Diferență: 17,947,490

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 422,469
Tabăra 2: 151,321
Diferență: 271,148

chart


...
 

DeletedUser26763

n-am nimic de discutat cu tine daca vii sa zici lucruri urate despre unguru
seara buna
 

DeletedUser41161

nu zic nimic despre alex[(are si el un prenume) unguru]
dar prea v-ati luat-o in cap
v-am mai zis
daca vreti sa fiti respectati,respectati si voi la randul vostru
 

DeletedUser40826

Respect pentru ce? un organizat la 5 luni si 300 de posturi cand luati 10 sate?

Voi va faceti singuri de ras prin caterinca proasta aici mai mereu. Respectul se castiga pe harta nu pe extern.

Si da, felicitari pentru organizat, era si timpul sa jucati si voi triburi nu farmville.
 

DeletedUser41372

Buriza-do Kyanon Respect pentru ce? un organizat la 5 luni si 300 de posturi cand luati 10 sate?

Voi va faceti singuri de ras prin caterinca proasta aici mai mereu. Respectul se castiga pe harta nu pe extern.

Si da, felicitari pentru organizat, era si timpul sa jucati si voi triburi nu farmville.



corect
 

DeletedUser

:)))
ha ha cred ca esti mai incompetent ca mine :))
cind ai luat tu sate de la mine ?
 

DeletedUser

Buriza-do Kyanon Respect pentru ce? un organizat la 5 luni si 300 de posturi cand luati 10 sate?

Voi va faceti singuri de ras prin caterinca proasta aici mai mereu. Respectul se castiga pe harta nu pe extern.

Si da, felicitari pentru organizat, era si timpul sa jucati si voi triburi nu farmville.



corect

ai caca la supapa mah?
 

DeletedUser

Uita-te pe twstats crescatorule de sate si mare navetist

wow super 2sate:)):eek:

Parte 1:
Jucători: nikushor21
Parte 2:
Jucători: Buriza-do Kyanon

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 19,795
Diferență: 19,795

chart
 

DeletedUser

Rp am auzit ca iar furati :)))
E adevarat ?

ce-am mai furat manca'ti'as?ia baga tu povestea vietii tale cum tu esti furat pe fata de acest trib ordinar firar el de trib de bulangi in timp ce nu poti face nimic(ca deh,daca puteai "furai" si tu).baga ca tare m-ai facut curios mancati'as

@oktavian..despre tine nu comentez...tu si daca pierzi ultimu sat o sa zici ca nu te-a interesat zona si eventual lasi sitter cuiva sa se ocupe de cont.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40826

"Mike" ti-ai luat numele dupa slapii aia de guma din piata?

ai caca la supapa mah?

1. "Mah" ii zici lu' ala care te-a alaptat seropozitivule
2. Nu stiam ca aveti net la adapostul de noapte nevoiasule

Tu sa nu mai vorbesti de noi decat atunci cand iti dam voie bufonule, esti atat de slab incat te bate si managerul de cont.
 

DeletedUser

de unde iei expresiile astea de pe cartoon-network?...
ii zic mah cui vreau eu...probleme?...vezi de treaba ta acolo si nu mai pierde sate in K35 ca un noob.... ti-a luat muuni satele la misto asa acolo

am net si in buncar ca imi permit nu ca tine cap de sfecla
 

DeletedUser40826

Sla**** satele alea au fost luate de la voi nu au fost sate ale mele, momentan am 300 de sate luate de la voi si vezi seropozitivule ca erau in 36 nu in 35, confunzi k-urile cum confunzi femeile cu barbatii acolo la tine la adapost :). Din cerseala se traieste bine ma gandesc ca iti permiti.
 

DeletedUser

daca as avea noroc de bani cum as avea de drogati dastia care viseaza ca tine m-as imbogati si m-as duce ca Diaconesc sa candidez la presedentie sa impusc labermani ca tine...

jeth mah si vezi de treaba ta acolo...te caci atat pe tine ca esti mare si tare...eu macar glumesc in limita bunului simt pana sunt luat peste picior!... nu fac atatea figuri de buftea peste tot...petarde de oameni mai mari ca tine zammolxe si masterone nu a pomenit romania din 89 incoace...deja incepi sa puti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40826

:))

Seropozitivule ai un limbaj foarte rau si bag de seama ca mai mult de scoala profesionala nu ai si aia terminata pe mila. Daca iti mai scriu vrio 3 mesaje no sa mai ai ce scrie ca deja ti-ai folosit toate cuvintele tristule.

Ai 3 pe care i-ai mentionat is idoli tai in materie de triburi rromanule. Nu te-a luat nimeni peste picior te-ai luat singur. Ai vazut ca mai sunteti 650 de mii dupa ultimul recensamant?
 
Sus