RP vs PDB

DeletedUser

profesionala?:)) tu imi zici mie dimineata ce visezi noaptea...
du-te la un concurs de glume poate iti da si tie de mila premiul de consolare:))
 

DeletedUser

asta era replica gen "sah" akm nu?:))

imi zici mie k am fkt profesionala cand tu esti mai incult fata de cum prevede legea?...e ceva si asta...


1.pacat ca nu sunt tigan
2.pacat din nou ca sunt mai multi ca tine...nu are rost sa iti mai zic cum esti ca tu consideri ca e compliment dupa:))
 

DeletedUser

wow ce opera de arta ai facut=)))

crek si tu esti satul de glumele tale expirate ca vaca de coceni desenatule cu stanga :))
 

DeletedUser


nu ma asteptam la mai mult din partea ta,probabil ce ai facut toata viata ii indrumi si pe altii.nu mersi,nu ascult de oameni care nici generala cred ca n-au terminat-o.discutia mea cu tine se opreste aici,n-are rost sa-mi pierd timpul cu copii de la gradinita.

Parte 1:
Jucători: masterone
Parte 2:
Jucători: oktavian102

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109,242
Tabăra 2: 0
Diferență: 109,242

chart


atat am zis(0 vine de la neputinta ta,domnule "nu-mi pasa de zona aia")

te lauzi cu 1-2 sate de la rp...bravo,esti baiat mare,


Parte 1:
Jucători: masterone, Buriza-do Kyanon, Zammolxe
Parte 2:
Triburi: PDB, BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,479
Tabăra 2: 204
Diferență: 1,275

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,540,718
Tabăra 2: 1,976,166
Diferență: 12,564,552

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

daca as avea noroc de bani cum as avea de drogati dastia care viseaza ca tine m-as imbogati si m-as duce ca Diaconesc sa candidez la presedentie sa impusc labermani ca tine...

jeth mah si vezi de treaba ta acolo...te caci atat pe tine ca esti mare si tare...eu macar glumesc in limita bunului simt pana sunt luat peste picior!... nu fac atatea figuri de buftea peste tot...petarde de oameni mai mari ca tine zammolxe si masterone nu a pomenit romania din 89 incoace...deja incepi sa puti

ia uite ma,nici sa dorm nu mai pot ca sunt luat la **** pe extern :(
 

DeletedUser41161

sunt disperati
daca nu castiga lumea se sinucid astia:)
sunt cativa jucatori in rp cu picioarele pe pamant
restul sunt cu capul in nori:))
 

DeletedUser40826

Io nu inteleg o chestie, daca cumva va pune cineva vrio statistica o dati in dume ba ca va furam ba ca nu sunteti on ba mai stiu eu ce prosti totusi noi cand am fost pe minus ne-am vazut de harta iar atunci cand ati fost pe val ne-am vazut de treaba.

Totusi e un joc si ca in orice joc iti doresti sa castigi, cum orice soldat isi doreste sa castige cand merge la "razboi".

De ce mereu sunteti ingamfati si increzuti desi nu aveti nici un motiv care sa va sustina "superioritatea"?

Dar probabil asta e o boala romaneasca si nu o gasim doar pe joc ci si in viata reala. Indivizi ca si "pacat ca nu sunt tigan" ar trebui marginalizati pentru ca de la ei vi se trag multe si in general ni se trag, cazul Mailat, Bercea etc.

Invatati sa pierdeti pentru ca doar asa o sa puteti castiga si incercati sa fiti mai ponderati in declaratii chiar ar fi frumos sa putem purta un dialog aici ca intre niste oameni normali nu ca si intr-un birt.

Iar cat il priveste pe ala cu gura mare ii promit ca o sa ne revansam si o sa ii aratam ca statisticile nu mint si gura mare pe forum nu te face jucator.

Distractie :cool:
 

DeletedUser41161

alex,nu am vorbit cu tine:))
+ ca mi-ai trimis si tu pm-ul
eu din respect nu te-am blocat
 

DeletedUser

Io nu inteleg o chestie, daca cumva va pune cineva vrio statistica o dati in dume ba ca va furam ba ca nu sunteti on ba mai stiu eu ce prosti totusi noi cand am fost pe minus ne-am vazut de harta iar atunci cand ati fost pe val ne-am vazut de treaba.

Totusi e un joc si ca in orice joc iti doresti sa castigi, cum orice soldat isi doreste sa castige cand merge la "razboi".

De ce mereu sunteti ingamfati si increzuti desi nu aveti nici un motiv care sa va sustina "superioritatea"?

Dar probabil asta e o boala romaneasca si nu o gasim doar pe joc ci si in viata reala. Indivizi ca si "pacat ca nu sunt tigan" ar trebui marginalizati pentru ca de la ei vi se trag multe si in general ni se trag, cazul Mailat, Bercea etc.

Invatati sa pierdeti pentru ca doar asa o sa puteti castiga si incercati sa fiti mai ponderati in declaratii chiar ar fi frumos sa putem purta un dialog aici ca intre niste oameni normali nu ca si intr-un birt.

Iar cat il priveste pe ala cu gura mare ii promit ca o sa ne revansam si o sa ii aratam ca statisticile nu mint si gura mare pe forum nu te face jucator.

Distractie :cool:


Ai dreptate din mai multe puncte de vedere

Daca am facut o gluma repede ai sarit de *** in sus :)))
Hai sa avem bafta cu toti ca e cam frig pe afara
 

DeletedUser

Adevarul e ca suntem ciufuti degeaba,Buriza, asa ciudat cum il stiu are dreptate..
Orice atac origanizat care il fac scutura conturile atacate de cateva zeci de sate.
Avantajul e ca rp a reusit sa scoata de la naftalina toti ciumpalacii sa atace..aia fac diferenta..noobi de tot felul ei ataca..mai dezorientati mai pe bonus dar ataca si capac vin astia mai mari si se duc in top la inamici.
Acest lucru nu se intampla in alte triburi . 1-0 RP
Pot spune ca anumite golanii facute de rp pot fi iertate avand in vedere ca nu oamenii cinstiti le-au facut(mai ales ca alaturi de ei ca dusmani ma inteleg foarte bine)..ce cativa tipi cu impresii de artisi din razbunare etc. 2-0 RP

Pe RP ii prinzi in offside doar 1 data..ca urmare atacurilor care le-am dat pe diversi jucatori si la prima serie de atacuri i-am ciufulit bine..cand m-am dus a doua oara eram 99% din rapoarte insangerate 3-0 RP

Ati inceput sa bagati statistici intai trib-trib..pe vremea cand erau in avantaj..dupa ce statistica aia nu mai e buna am trecut la trib vs. jucator iar acum jucator vs jucator ca sa se mai scoata capul la lumina de rusine 4-0 RP

RP a urmarit o strategie pe termen lung care acum da roade..nu ca celalalte 2 triburi "pretendente" 5-0 RP

Asta-i adevarul
Bravo RP!

5-0
RP tiki taka BURN+PDB
 

DeletedUser37659

Adevarul e ca suntem ciufuti degeaba,Buriza, asa ciudat cum il stiu are dreptate..
Orice atac origanizat care il fac scutura conturile atacate de cateva zeci de sate.
Avantajul e ca rp a reusit sa scoata de la naftalina toti ciumpalacii sa atace..aia fac diferenta..noobi de tot felul ei ataca..mai dezorientati mai pe bonus dar ataca si capac vin astia mai mari si se duc in top la inamici.
Acest lucru nu se intampla in alte triburi . 1-0 RP
Pot spune ca anumite golanii facute de rp pot fi iertate avand in vedere ca nu oamenii cinstiti le-au facut(mai ales ca alaturi de ei ca dusmani ma inteleg foarte bine)..ce cativa tipi cu impresii de artisi din razbunare etc. 2-0 RP

Pe RP ii prinzi in offside doar 1 data..ca urmare atacurilor care le-am dat pe diversi jucatori si la prima serie de atacuri i-am ciufulit bine..cand m-am dus a doua oara eram 99% din rapoarte insangerate 3-0 RP

Ati inceput sa bagati statistici intai trib-trib..pe vremea cand erau in avantaj..dupa ce statistica aia nu mai e buna am trecut la trib vs. jucator iar acum jucator vs jucator ca sa se mai scoata capul la lumina de rusine 4-0 RP

RP a urmarit o strategie pe termen lung care acum da roade..nu ca celalalte 2 triburi "pretendente" 5-0 RP

Asta-i adevarul
Bravo RP!

5-0
RP tiki taka BURN+PDB

aici nu e cazu sa generalizezi. nu toti am crescut in top la ODA asa. poate ca la unii s-a practicat metoda asta,dar unii dintre noi am crescut pe propriile forte. :)
 

DeletedUser

RP unde ati gasit pufoshenia asta :))))


oktavian102 astăzi la ora 15:46
huh?

***blondina*** astăzi la ora 15:46
ce vrei ma leg@uma?

oktavian102 astăzi la ora 15:48
wow ce mother fucker esti:))))) vezi poate ai gresit tinta cu atacul ala=)))

***blondina*** astăzi la ora 15:52
sa vezi ce iti umflam noi tie capu, berbecule care esti pe extern si hai sa iti zic una buna, hai sictir pam pam.

oktavian102 astăzi la ora 15:54
=)))) wow... wow...wow =))))))))))))
pam pam:))) asta de unde ai luat-o de la HappyHour?:))))
 
Sus