Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1195

@Angel Dust, putem sa ne contram aici cat doresti tu, in ciuda parerilor mele neavenite si necizelate, pe care mi le asum, polemica imi face placere.
Am insa o nelamurire si te rog sa ma luminezi. Cine esti de fapt? In joc, pe clasica nu exista nici un Angel Dust. In absenta unei identitati clare dialogul este unul al surzilor.
Onest ar fi ca pe forum sa nu aparem sub pseudonim, mai ales cand facem judecati la valoare la adresa altora.
Eu am curajul de a-mi sustine parerile (neavenite si necizelate) :) sub semnatura.( ma rog, deasupra semnaturii :) )
 

DeletedUser

E deja obositor topic-ul asta, iar adminii vad ca nu vor sa intervina.
sunt alte site-uri de socializare unde se pot face cupluri, va rog sa apelati la ele.
aici, lumea discuta DESPRE TRIBURILE, si atat.

va rog nu va faceti de ras cu astfel de postari

:D imi pare rau dar cam asa e :) topicul devine obositor
 

DeletedUser41589

:)) f'ule tot mai esti suparat pe mine ca n-ai apucat sa-mi spui adresa ta ? :D Vezi ca te-am deblocat, simte-te liber ..
Ori ai alte j'demii de motive (mai mult sau mai.. plictisitor spamante) sa ai ceva cu mine ? :confused:

Ontopic (desi.. nu înseamna nimic acest razboi mondial verbal avortat de Oro' în betia sarbatorilor de Craciun)


Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa
Parte 2:
Triburi: Omerta, R.S, R.S.A

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,201
Tabăra 2: 1,957
Diferență: 1,244

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 539
Tabăra 2: 268
Diferență: 271

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,245,203
Tabăra 2: 5,427,219
Diferență: 9,817,984

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,181,040
Tabăra 2: 2,090,103
Diferență: 2,090,937

chart


Dublu + cireasa deasupra :eek:

Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa
Parte 2:
Triburi: Omerta, R.S, R.S.A

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,576
Tabăra 2: 7,810
Diferență: 766

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,232
Tabăra 2: 751
Diferență: 481

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 30,449,919
Tabăra 2: 22,505,229
Diferență: 7,944,690

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,114,492
Tabăra 2: 5,307,154
Diferență: 3,807,338

chart

[/I]

Academia este A.R.S Nu R.S.A
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Angel Dust, putem sa ne contram aici cat doresti tu, in ciuda parerilor mele neavenite si necizelate, pe care mi le asum, polemica imi face placere.
Am insa o nelamurire si te rog sa ma luminezi. Cine esti de fapt? In joc, pe clasica nu exista nici un Angel Dust. In absenta unei identitati clare dialogul este unul al surzilor.
Onest ar fi ca pe forum sa nu aparem sub pseudonim, mai ales cand facem judecati la valoare la adresa altora.
Eu am curajul de a-mi sustine parerile (neavenite si necizelate) :) sub semnatura.( ma rog, deasupra semnaturii :) )

In mod ironic... identitatea lui e fix in semnatura :) nu prea ai spirit de observatie...
 

DeletedUser39926

Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 561
Tabăra 2: 26
Diferență: 535

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 17
Diferență: 191

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,584,617
Tabăra 2: 221,855
Diferență: 2,362,762

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,486,471
Tabăra 2: 135,714
Diferență: 1,350,757

chart
 

DeletedUser39926

se pare ca cei din academiile mason au inceput niste atacuri izolate:)
asa pe neanuntate
 

PRADA

member
Scor reacție
6
@Angel Dust, putem sa ne contram aici cat doresti tu, in ciuda parerilor mele neavenite si necizelate, pe care mi le asum, polemica imi face placere.
Am insa o nelamurire si te rog sa ma luminezi. Cine esti de fapt? In joc, pe clasica nu exista nici un Angel Dust. In absenta unei identitati clare dialogul este unul al surzilor.
Onest ar fi ca pe forum sa nu aparem sub pseudonim, mai ales cand facem judecati la valoare la adresa altora.
Eu am curajul de a-mi sustine parerile (neavenite si necizelate) :) sub semnatura.( ma rog, deasupra semnaturii :) )

Foarte curajoasă Lady, respect maxim. :) Ai găsit repede motiv să te iei de mine, că n-am identitate clară ? Codrin sunt, username-ul de pe noua clasică mi se vede sub fiecare mesaj.

In mod ironic... identitatea lui e fix in semnatura :) nu prea ai spirit de observatie...

Eii.. presupun ca s-a simtit albertus atât de atacată / judecată încât pare-mi-se că nici nu mi-a citit comentariile până la sfârsit, apoi semnatura sigur n-a bagat-o în seamă.

Academia este A.R.S Nu R.S.A

Mea culpa strumfi.. ia d'aici.. într-adevar, e altceva.

Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa
Parte 2:
Triburi: R.S, A.R.S, Omerta

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 640
Tabăra 2: 278
Diferență: 362

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,978,180
Tabăra 2: 2,162,998
Diferență: 2,815,182

chart


Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: R.S, Omerta

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 547
Tabăra 2: 213
Diferență: 334

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,400,540
Tabăra 2: 1,815,105
Diferență: 2,585,435

chart

Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 90
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 756,491
Tabăra 2: 722,537
Diferență: 33,954

chart
 

DeletedUser38860

Adevarata statistica MAG vs R.S pe saptamana trecuta :
Parte 1:
Triburi: R.S, A.R.S
Parte 2:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142
Tabăra 2: 121
Diferență: 21

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,002,010
Tabăra 2: 926,957
Diferență: 75,053

chart


Din cate stiu e razboi intre familii nu doar intre triburile mama.
 

DeletedUser

familii ? :)) triburi mama :))) ce o ajuns jocu asta ... vai si amar .. familie , mama .... si tata cine ii ? imediat ajungeti sa va jucati de.a mama si de.a tata pe triburi .... defapt ce ma mir doar au ajuns copii de 12 ani mari conducatori
 

DeletedUser41545

familii ? :)) triburi mama :))) ce o ajuns jocu asta ... vai si amar .. familie , mama .... si tata cine ii ? imediat ajungeti sa va jucati de.a mama si de.a tata pe triburi .... defapt ce ma mir doar au ajuns copii de 12 ani mari conducatori

tu cine esti de te bagi atata in seama daca nu te superi?sau te-ai saturat de discutiile de pe messenger cu fetitele si ai venit sa spamezi si aici
 

DeletedUser

tu cine esti de te bagi atata in seama daca nu te superi?sau te-ai saturat de discutiile de pe messenger cu fetitele si ai venit sa spamezi si aici

nu stiu .. tot incerc sa aflu de cativa ani cine sunt dar nu gasesc raspunsul corect oricat incerc..... dar asa ca sa intelegi si tu sunt un fel de macelar de legende (aici se includ si triburile nu doar jucatorii) pe aceasta lume este r.s pe lista deci fa loc ca sunt mare si am nevoie de spatiu

Parte 1:
Jucători: EU
Parte 2:
Triburi: R.S, A.R.S

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 34
Diferență: 17

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu .. tot incerc sa aflu de cativa ani cine sunt dar nu gasesc raspunsul corect oricat incerc..... dar asa ca sa intelegi si tu sunt un fel de macelar de legende (aici se includ si triburile nu doar jucatorii) pe aceasta lume este r.s pe lista deci fa loc ca sunt mare si am nevoie de spatiu

Parte 1:
Jucători: EU
Parte 2:
Triburi: R.S, A.R.S

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 34
Diferență: 17

chart

34 de sate pierdute,nu mai macelar nu esti tu:rolleyes:
 

DeletedUser28165

Parte 1:
Jucători: chioretiii
Parte 2:
Triburi: A.R.S, R.S

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 34
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 401,368
Tabăra 2: 260,788
Diferență: 140,580

chart




ej'jnebon.
 

DeletedUser32745

Inger praf vad ca-ti cam place sa te joci cu cuvintele, probabil ca dupa o viata de stat intr-o pozitie, iti e cam greu sa vezi lumea altfel.
 

DeletedUser12991

bravo !


acum, fuguta la culcare,maine aveti treaba la scoala,care mai suporta acest calvar :))
de zidari si fierari betonisti este nevoie mereu :))
 

DeletedUser1195

Te inseli Codrine, am observat semnatura, dar nu stiam esti Silent sau Smoke? :)
Atunci cand am primit insistente indemnuri la o alianta din partea ta pe vremea cand nu erai un mag, multi din Omerta au fost reticenti. Mie mi-a placut insa umorul tau si asta a fost unul dintre motivele pentru care i-am convins sa spunem da. Uneori insa mesajele de pe Silent Smoke nu erau scrise de Codrin, el nu face greseli gramaticale si are un umor usor caustic inconfundabil.
Este incontestabil, jocul in duet e permis si e chiar indicat pe o lume atat de rapida, dar da nastere la confuzii. :)
Se pare ca nici tu nu ai fost foarte atent "sub semnatura.( ma rog, deasupra semnaturii ) "
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus