Ştirile Lumii 21 - Discutii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

31.08.
22:46 Zeul Betiviilor a modificat anunţul intern.
31.08.
22:46 Zeul Betiviilor a modificat descrierea tribului.
31.08.
22:45 Zeul Betiviilor a modificat descrierea tribului.
31.08.
22:45 Zeul Betiviilor a modificat drepturile şi titlurile lui Zeul Betiviilor.
31.08.
22:45 Zeul Betiviilor a modificat drepturile şi titlurile lui Zammolxe.

Cine m-a scos de la conducere ? Sunt conducator , numai ca nu mai am timp ..:) Nu mi-a dat nimeni o lovitura de stat:)
 

DeletedUser6558

Stirea lumii 21 este ca tribul Legio a trecut pe locul 1 pe kxx, iar tribul W-W este in razboi cu respectivii, ceea ce e foarte interesant pentru mine, desi parca era vorba de o fuziune. Se intimpla ceva interesant pe aici, ca nu stiu ce sa mai fac? E careva din marele trib - acum mai mic- W-W ? As avea nevoie de niste aliati mai buni decit nolimit care atunci cind nu ataca sate de barbari ma ataca pe mine. Spuneti-i sa il atace pe cod555 daca vrea. In fine, triburile alea sunt bune, in afara de papacica si cod555, sincer aia sunt cam pe linga subiect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

interesant.

Este un razboi pentru dominarea K ului respectiv?sau pentru fuzionarea celor 2 triburi?

au un casuas bellii cei care au declarat razboi?
 

DeletedUser23756

Legio ....:) cativa rebeli care nu au rezistat strictetii din CIR.
Dat fiind faptul ca sunt izolati au putut pleca.Pacat de 2 jucatori ca s-au pierdut printre noobi.
 

DeletedUser8914

...

tu fiind ? toti sunteti mari jucatori ... dar pe forum veniti sub alt nume , va ma suferiti ?
 

DeletedUser8914

...

Stiu , cum sa format acest trib , dar mai bine vezi-ti tu de satele tale , te inteleg ca paduri fara uscaciuni nu exista dar sa faci un trib noob , e cale lunga . De exemplu si la voi in trib in afara de open mind care imi suna al dracu de cunoscut de pe 3 , altcineva nu imi sare in ochi poate doar tu , dar nu tin minte exact lumea in care ne-am intalnit , in rest uscaciuni ( la prima vedere ) .
 

DeletedUser

bre marko belo ...**** cine e nea stil da stiu ca o sa vina cineva tare pe lumea 21 ........si atunci sa va vad :D:D:D
 

DeletedUser35749

Stiu , cum sa format acest trib , dar mai bine vezi-ti tu de satele tale , te inteleg ca paduri fara uscaciuni nu exista dar sa faci un trib noob , e cale lunga . De exemplu si la voi in trib in afara de open mind care imi suna al dracu de cunoscut de pe 3 , altcineva nu imi sare in ochi poate doar tu , dar nu tin minte exact lumea in care ne-am intalnit , in rest uscaciuni ( la prima vedere ) .



Daca nu'i cunosti tu inseamna ca sunt jucatori slabi?
 

DeletedUser8914

salut

nu am spus asta sau am spus , nu stiu ce intelegi tu prin slab? stii mai nou scrypturile vorbesc , ca sunt slab ca sunt bun , imi bag niste scrypt-uri si sunt BUN!


dar aceasi intrebare puteai sa o adresezi si playerului cu care am conversat mai sus , nu ? de ce nu ai facut-o ?



o dimineata cat mai faina , numai bine.
 

DeletedUser

Stiu , cum sa format acest trib , dar mai bine vezi-ti tu de satele tale , te inteleg ca paduri fara uscaciuni nu exista dar sa faci un trib noob , e cale lunga . De exemplu si la voi in trib in afara de open mind care imi suna al dracu de cunoscut de pe 3 , altcineva nu imi sare in ochi poate doar tu , dar nu tin minte exact lumea in care ne-am intalnit , in rest uscaciuni ( la prima vedere ) .

mai baiete,te rog sa nu vorbesti in nestiinta de cauza.poate unii jucam cu alte nume.la asta te-ai gandit?

si tu cine mai esti ca de tine nu am auzit.vi tu si zici ca e un trib de uscaciuni cand nici supararea nu stie de tine si nici tu nu stii de noi

............................................................................................................................................

sa imi editez postul :D esti din legio si esti fustrat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8914

haha

1. fustrat NU! -> frustrat , poate. ( Sfat , citeste o carte , doua , trei ... poate citesti si DEX-ul intre tip si dupaia poti sa ii faci si un rezumat )

2. tu esti altul care joaca undercover? te mai suporti ?

3. raman la parerea ca paduri fara uscaciuni nu exista , asta ii valabil pentru multe triburi din top15-20 si chiar vorbesc in cunostiinta de cauza la majoritatea , de la diplomati la conducatori , de la conducatori la simplu jucatori.



Nu am de ce sa fiu "fustrat" , nu am nimic de pierdut in acest joc , ba chiar de castigat , i-am explicat unui prieten de-al tau care sunt castigurile reale pe acest joc .


(sters)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

@KikoGolanu, mai baiete, tu chiar nu ai cu cine sa te certi pe aici? Faci pe toata lumea frustrat.... le zici la toti ca nu se mai suporta...ii directionezi pe toti la DEX...Oi fi vreun dala cu carcasa mare si vrei sa ne pui la punct, ca vad ca prea le stii tu pe toate.

Vad ca stii tu tot ce misca in top 20 si ce uscaturi sunt.:rolleyes: Te iei de lume ca e undercover..., oi fi vreun spy si vrei sa ne dai in gat. :eek:

Te iei de unu de altu ca e travestit? Ia sa te vad, si AbelarTaisha, tot travestit e? :eek:

Ai auzit si tu de un jucator pe aici si te dai rotund, ia hai, carelu de aici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

am sa zic pana mor, ca unele femei sunt mult mai urate dezbracate decat imbracate....
 

DeletedUser23756

hilarious.gif

Tellzoid, postarea asta daca era pe forumul intern, castigai cele 200 pp puse la concurs.Ai un zecar de la mine
 

DeletedUser

lasa...sa ma enerveze unu acolo ca atata ii trebe.nu ma las calcat in picioare de nimeni.noroc ca acolo ne intelegem toti bine intre noi :D
 

DeletedUser6558

Legio ....:) cativa rebeli care nu au rezistat strictetii din CIR.
Dat fiind faptul ca sunt izolati au putut pleca.Pacat de 2 jucatori ca s-au pierdut printre noobi.

Nu sunt o fractura dintr-un trib, sunt de peste tot, si in afara de doi -sau mai multi- cocalari electronici care se cred "sefi" e un trib obisnuit. Nu folosesc cuvintul "obisnuit" in sens peiorativ.
 
Sus