0.5 speed

  • Autor subiect SirAndrei89
  • Data de început

DeletedUser

Ar fi interesanta o lume cu speed 0.5, stiu ca multi ma vor injura si ca majoritatea isi doresc lumi cu speed 2 sau mai mare daca ar fi dupa ei dar sunt si jucatori care ar juca pe o lume cu speed 0.5. Nu insist ca urmatoarea lume sa aiba aceasta viteza dar pe viitor sper sa fie luata in calcul.(acuma dativa si voi cu parerea).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da,e destul de buna idea pentru ca exista playeri care nu pot intra de 3 ori pe zi ,si o lume cu viteza 0.5 ar fi ideala pentru ei
 

DeletedUser

Cat ai stat pe wc apoi?:))

Daca ar fi o lume asa,jucatorii pot sa isi dea demisia de la servici,sa plece de la sc.Nu poti juca pe o asemenea lume.Contra.

da,e destul de buna idea pentru ca exista playeri care nu pot intra de 3 ori pe zi ,si o lume cu viteza 0.5 ar fi ideala pentru ei

pot sa intru de 15 ori pe zi si nu mi-ar placea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca ar fi o lume asa,jucatorii pot sa isi dea demisia de la servici,sa plece de la sc.Nu poti juca pe o asemenea lume.Contra.

Nu vreau sa te contrazic dar eu sunt de parere ca s-ar putea juca pe o altfel de lume, tu de ce crezi ca nu se poate juca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

SirAndrei...nu te pune cu profesionistii triburilor...lor le trebuie speed 2...dar pacat ca nu joaca mult acolo...ei stiu doar sa critice si sa faca misto...niste agramati care au invatat sa bata tastele la pc...toti intre 17-18 ani ...fara o prietena sau fara o viata...stau in fata pc-ului si le curg mucii pana mai posteaza cineva ceva ca sa poata sa critice...
 

DeletedUser

O lume de asta ar fi interesantă , deşi eu joc doar pe lumiile cu viteză mai mare... Adevărat ii că mie-mi plac lumiile cu viteză mare deoarece eu nu suport sa văd ca durează atâta timp sa construiască ceva. Eu mai ies si pe afară şi prefer sa ratez ceva pe triburile decât sa-mi ruinez viaţa. Ideea e bună dar eu nu aş juca
 

pirates406

member
Scor reacție
0
n-am spus ca mi-ar placea, reciteste eventual...
in caz ca nu vezi, eu ma chinui sa le bag la astia in cap ca viteza lumii urmatore nu depinde de noi, si tu consideri asta la mine o ,,preferinta``?
 

DeletedUser

Sincer, mie mi-ar placea o lume cu viteza 0,5!
Asa, de plictiseala! Nu-s disperat sa stau nopti intregi pe net!
Dorm linistit, dusmanul meu doarme linistit, ne mai harjonim si uite asa! Ne mai amuzam!
Cui nu-i place aceasta viteza, nu are decat sa se crizeze pe viteza 2!
 

DeletedUser20561

n-am spus ca mi-ar placea, reciteste eventual...
in caz ca nu vezi, eu ma chinui sa le bag la astia in cap ca viteza lumii urmatore nu depinde de noi, si tu consideri asta la mine o ,,preferinta``?



Tu nu ai inteles ironia....Si se ia in calcul sa sti.Daca adminii considera ca destui jucatori vor o astfel de lume ea va aparea.
 
Sus