1 Decembrie

  • Autor subiect DeletedUser17979
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi cer scuze...dar parerea mea este ca tipu a jignit o tara intreaga...
 

DeletedUser

ma intreb oare cand mentalitatea unora o sa se schimbe.. cred ca niciodata !
 

DeletedUser26675

La multi ani tuturor romanilor. Nu am nimic cu unguri sunt oameni ca noi toti, da cine zice ca ardealul sau alt teritoriu din Romania apartine ungurilor este invitatul meu sa se duca la Buda/pesta/ , acolo e pamant unguresc. A si in mongolia de unde veniti.
 

DeletedUser

Roesler al naibii!
E Ziua Romaniei!
La multi ani!


Ah.. si...Hero of War - nu ca nu as fi de acord cu mesajul transmis, dar ungurii nu vin din Mongolia.
 

DeletedUser30628

:) Voi ungurii chiar nu mai stiti cum sa furati...:) Ca sa nu va numesc alt fel...

mai ficior...ia vezi cum ** despre unguri....is de 100 de ori mai de treaba ca romanii...asta te asigur eu ;) si vezi-ti de oala ta

La multi ani Romania si romanilor :)

PS: romancelor da-ti un pm la baiatu :)))))))))sa va urez la multi ani :D
 

DeletedUser

mai ficior...ia vezi cum ** despre unguri....is de 100 de ori mai de treaba ca romanii...asta te asigur eu ;) si vezi-ti de oala ta

La multi ani Romania si romanilor :)

PS: romancelor da-ti un pm la baiatu :)))))))))sa va urez la multi ani :D


haha asa Pitere.. am uitat salutu nostru.. SZIAAAAAAAAAAAA :*:*:* :)) ca tot se ia lumea de noi :D
 

DeletedUser30628

szia draga mea :*....dapai cum lipsesc de aici vad ca apar no-name si se baga unde nu le fierbe oala :)))))) pomangii dinastia :))
 

DeletedUser

Pitere, tu esti singurul ungur care il am la inima:)).Nu-s ungurii de treaba :p
 

DeletedUser

szia draga mea :*....dapai cum lipsesc de aici vad ca apar no-name si se baga unde nu le fierbe oala :)))))) pomangii dinastia :))

no shht ca pana amu mi-o sarit mie in cap ca-s unguroaica amu sa-ti sara tie-n cap :))
minteni vine alex si rupe stilu pe aici :)))))
 

DeletedUser

szia draga mea :*....dapai cum lipsesc de aici vad ca apar no-name si se baga unde nu le fierbe oala :)))))) pomangii dinastia :))


Piter cum sunteti voi de treaba ca voi nici nu vorbiti romaneste la noi in tara...Autonomie nu veti avea niciodata decat la voi in tara (UNGARIA)...Iar poamanagiu nu stiu care din noi doi este...acum shhh...Daca nu ma gasesti la paine cautama la oua.
 

DeletedUser

voi chiar vreti vacanta...norocul vostru ca mozii dorm sau posteaza pe facebook in comunitatea triburile:p:D
 

DeletedUser30628

Piter cum sunteti voi de treaba ca voi nici nu vorbiti romaneste la noi in tara...Autonomie nu veti avea niciodata decat la voi in tara (UNGARIA)...Iar poamanagiu nu stiu care din noi doi este...acum shhh...Daca nu ma gasesti la paine cautama la oua.

mey pustiulica....eu unu am doar nume unguresc,plus de asta eu sunt roman,doar romana vorbesc,scriu,cant,fwt...orice in romaneste.....si vezi cu replici dinalea de targ sa te duci la altii....nu veni la mine ca iti dau jet la foc automat ;)

PS: eu am autonomie unde vrea plm ca ii democratie :cool::cool::cool::cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus