13 negru

  • Autor subiect DeletedUser16887
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

le pierdea si daca era activ :))
incepuse sa atace cu apararea initial :)) vedeti ce face neputinta? :) il asteptam pe forum ca aici sta el bine ;)
 

DeletedUser

@dica
Da gata ma cu suferinta... nu aveti voi atatia nobili cate sate are el... si mai vedeti ce punctaj are la aparare ca va face de cacao toate triburile TMH unite... acum serios mai verificati si voi statistici si respectati oamenii care va rup capu' uneori chiar daca e neplacut ;) invatati sa fici civilizati si nu va laudati cu victorii asupra unor oameni care nu riposteaza momentan.... intreaba in HAYTA cate trupe a rupt daca nu te descurci cu statisticile ;)

@anticrist
Ce atac ai vazut tu amice cu apararea? Ma frate da aveti tupeu ;) nu gluma .... atat va spun vedeti statistici si ciocul mic ;)

suntem 39 toti daca dispare 1 ramanem 38 + academia =)) poate inveti si cati dusmani ai pana cuceresti urmatorul sat :)) va faceti singuri de cacao :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@dica
Da gata ma cu suferinta... nu aveti voi atatia nobili cate sate are el... si mai vedeti ce punctaj are la aparare ca va face de cacao toate triburile TMH unite... acum serios mai verificati si voi statistici si respectati oamenii care va rup capu' uneori chiar daca e neplacut ;) invatati sa fici civilizati si nu va laudati cu victorii asupra unor oameni care nu riposteaza momentan.... intreaba in HAYTA cate trupe a rupt daca nu te descurci cu statisticile ;)

@anticrist
Ce atac ai vazut tu amice cu apararea? Ma frate da aveti tupeu ;) nu gluma .... atat va spun vedeti statistici si ciocul mic ;)

dc nu riposteaza...? ?? riposteaza nu ti/am spus ca ataca cu apararea ,vrei sa/ti desenez? o sa postez aici atacurile lui si asta se intimpla inainte sa fie blocat ;)
si ce vina avem noi ca este blocat? probl;ema lui, trebuia sa joace corect:D
asa ca gurita un pic mai mica, eu sunt civilizat si nu ma adresez tie cu expresia << ciocul mic >> ATENTIE la limbaj
 

DeletedUser

uuu ma da aveti curaj :)) normal ca esti invatat cu ferme doar numai sate de barbari cuceriti =)) sincer suntem peste voi la inamici invinsi cu 10 oameni sub cele 500000 de katralioane de academii asa ca sincer daca va credeti superi cu asa statistica jenanta ... e clar ce standarde aveti ;) bafta la inobilat baietii

A fost copiat acum Bafta si invatati sa respectati niste oameni superiori voua :)

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 White Angels 385,19 Mio.
2 Corax Ryders 363,32 Mio.
3 TMH - The Iron Fist 293,86 Mio.
4 Soldiers Of Dark 267,59 Mio.


PS va ajunge sodul care are jumatate din punctajul vostru si activi maxim 15 ;) bafta baietii si ridcati stacheta ... ca lumea s a plictisit cu laudatul fara argumente... ati reusit sa omorati o intreaga harta ;) si nu cu lucruri bune... cu magarii care au degustat multi jucatori care ulterior au renuntat ... bafta ... sa va atacati singur poate asa e mai palpitant ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

faceti/ne placerea si dati stergere de cont ca sa innobilam incontinuare numai sate de barbari :D
 

DeletedUser

vorba lui anticrist...faceti bine si dati stergere...nu de alta dar ne stricati blazonul...:Dsi nu inteleg ce magarii tot visezi tu acolo...:)ca pana acuma voi astya d'alde cryder si lw faceti magarii...:)cat despre asa zisa superioritate cryder...nu prea exista prietene...;)pana acum sunteti muci...si va fi mult mai rau pe viitor...pentru voi desigur :)
 

DeletedUser

vorba lui anticrist...faceti bine si dati stergere...nu de alta dar ne stricati blazonul...:Dsi nu inteleg ce magarii tot visezi tu acolo...:)ca pana acuma voi astya d'alde cryder si lw faceti magarii...:)cat despre asa zisa superioritate cryder...nu prea exista prietene...;)pana acum sunteti muci...si va fi mult mai rau pe viitor...pentru voi desigur :)

ho ma, ho, ca inca nu ati castigat razboiul nici macar prima repriza .

faceti/ne placerea si dati stergere de cont ca sa innobilam incontinuare numai sate de barbari :D

tu parca stiam ca nu mai joci ,contul tau a fost bagat la innobilari interne .
 

DeletedUser

faceti/ne placerea si dati stergere de cont ca sa innobilam incontinuare numai sate de barbari :D


Asta e TMH bravoooooo baietiii sincer felicitari acest text va face cinste :))) Daca asta ati inteles voi din acest joc ... ca trebuie doar sa faceti punctaj nu sa socializati, ganditi tactici sa munciti nu la milogeala e clar de ce sunteti primii....

si ne mai miram de ce e romania plina de cersetori cand si intr un joc unii prefera milogeala nu sa lupte pentru ceva... E bine ca va mai si laudati cu "realizarile" astea .... bafta ca deja am pierdut prea mult timp sa postez niste lucruri evidente... pentru orice om cu un minim de inteligenta... adica TMH A FOST SI O SA RAMANA CAT E EL UN MARE 0 ( zero)


Ps am luat satul asta in mijlocul votru de 4 zile ... nimeni nu m a atacat ... e singurul pe acel k din KRyder :)) se vede cat tupeu aveti =)) probabil are zid si va sperie :)) baftaaaaaaa si sper ca macar in viata reala sa aveti un alt caracter si sa realizati ceva prin muca nu cersit ;)
704|469 coordonatele satului :))

@dica amice daca nu ai citit statistica in care suntem peste voi ori trebuie sa inveti sa citesti .. ori nu cunoasti cifrele ;) baftaaaa si repeta clasele 1-4 sa inveti cum e treaba cu numerele :))

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta e TMH bravoooooo baietiii sincer felicitari acest text va face cinste :))) Daca asta ati inteles voi din acest joc ... ca trebuie doar sa faceti punctaj nu sa socializati, ganditi tactici sa munciti nu la milogeala e clar de ce sunteti primii....

si ne mai miram de ce e romania plina de cersetori cand si intr un joc unii prefera milogeala nu sa lupte pentru ceva... E bine ca va mai si laudati cu "realizarile" astea .... bafta ca deja am pierdut prea mult timp sa postez niste lucruri evidente... pentru orice om cu un minim de inteligenta... adica TMH A FOST SI O SA RAMANA CAT E EL UN MARE 0 ( zero)

:)milogeala?:)) nu stiam ca poti sa vorbesty cu satele de barbari si sa le rogi sa scoata trupele...dar na...poate in cryder asa se face...:)
noi nu socializam?cunosti tu vreun membru tmh ca sa iti poti da tu cu parerea despre acest lucru??
tactici...interesant...din cate stiu...tribul cu cea mai buna tactica domina statisticile contra dusmanilor...and guess what...noi va cam dominam...ba mai mult...va calcam in picioare...:)
 

DeletedUser16887

ADNC4:

Magarii cred ca aveti voi sub perne. Despre "magariile" noastre sunt ca prietenii imaginari si anume : imaginate de voi !

Cat despre "innobilam inactivi" : imi pare rau dar aseara nu am citit in stele cine ar fi activ sau inactiv la voi ca sa-l ochim. Tintim ce este pe langa noi. Iar daca voi aveti inactivi e responsabilitatea voastra. De ce ii pastrati in trib ? Concediati si innobilati (sau invers).
Sau sunt pastrati pentru design interior ?
Iar deathrazor inainte sa fie blocat era curat pe circa 50 de sate (si cu zid 0).

Atata timp cat jucatorii se afla sub numele vostru sunt responsabilitatea voastra.La fel si in cazul nostru si al oricarui alt trib.


Sunteti atat de buni ? Scoteti-ne de pe harta si gata sau macar inaintati linia de front !

In plus cred ca nu ai realizat un fapt simplu : nici macar nu s-au organizat atacurile pe voi inca. Unicul caz a fost deathrazor. Restul atacuri individuale.
Curand se va da startul.
Printre altele, nu uita ca in acest moment luptam aproape pe toate granitele. E abia inceputul. Vedem peste 1-2 luni ce se intampla pe harta si astept sa-mi spui atunci cum voi sunteti fortareata de platina de pe harta !

p.s. cred ca nu ai observat nici tu satul nostru dintre voi, tot neatacat si ignorat de vitejii din cryder. promit sa-ti dau si coordonatele curand daca nu-l gasesti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29448

Asta e TMH bravoooooo baietiii sincer felicitari acest text va face cinste :))) Daca asta ati inteles voi din acest joc ... ca trebuie doar sa faceti punctaj nu sa socializati, ganditi tactici sa munciti nu la milogeala e clar de ce sunteti primii....

si ne mai miram de ce e romania plina de cersetori cand si intr un joc unii prefera milogeala nu sa lupte pentru ceva... E bine ca va mai si laudati cu "realizarile" astea .... bafta ca deja am pierdut prea mult timp sa postez niste lucruri evidente... pentru orice om cu un minim de inteligenta... adica TMH A FOST SI O SA RAMANA CAT E EL UN MARE 0 ( zero)


Ps am luat satul asta in mijlocul votru de 4 zile ... nimeni nu m a atacat ... e singurul pe acel k din KRyder :)) se vede cat tupeu aveti =)) probabil are zid si va sperie :)) baftaaaaaaa si sper ca macar in viata reala sa aveti un alt caracter si sa realizati ceva prin muca nu cersit ;)
704|469 coordonatele satului :))

@dica amice daca nu ai citit statistica in care suntem peste voi ori trebuie sa inveti sa citesti .. ori nu cunoasti cifrele ;) baftaaaa si repeta clasele 1-4 sa inveti cum e treaba cu numerele :))



Domnule jucator de triburi , strategia cu luatul unui sat in mijlocul unui trib advers , mai ales daca satul este luat de un jucator cu punctaj mic , este in fapt o capcana pentru cei lipsiti de experienta , pentru ca tribul respectiv sa atace masiv si sa isi piarda atacurile , se poate face asa si o lista cu satele de atac ale inamicului , sunt multe variatii pe aceasta strategie dar in fapt daca iei un sat in mijlocul tribului TBS , nu te atac , stai calm , o sa mori de singuratate cu tot cu sat.
 

DeletedUser

:)) buna strategie... ciudat e ca se poate spiona si au facut doar 2 spionaje :)) au vazut ca aveam zidul la 4 si s au speriat :)) privitor la trupe suntem un trib dus ... cate trupe crezi ca am? plus ca au vazut baietii ce aveam acolo :))

@Dark Si dragul meu domn la cat de zei sunt cei din TMH + cele 1000000 de academii nu pot ei sa piarda atac pt un sat nu?? Bine probabil nici nu au trupe =)) sau daca au sunt probabil doar de aparare... oricum o dai... tot nasol pica TMH ori nu au tupeu ori nu stiu sa atace...hai gata ca deja au puls 200 ca sunt bagati si ei in seama =))) discuta cineva si cu ei uuuuuu :D

@mister da ia si tu 1 ca nu vad sa aveti voi sat cucerit DE TMH nu de membru recrutat cu un sat deja existent acolo ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16887

@Dark Si dragul meu domn la cat de zei sunt cei din TMH + cele 1000000 de academii nu pot ei sa piarda atac pt un sat nu?? Bine probabil nici nu au trupe =)) sau daca au sunt probabil doar de aparare... oricum o dai... tot nasol pica TMH ori nu au tupeu ori nu stiu sa atace...hai gata ca deja au puls 200 ca sunt bagati si ei in seama =))) discuta cineva si cu ei uuuuuu :D

@mister da ia si tu 1 ca nu vad sa aveti voi sat cucerit DE TMH nu de membru recrutat cu un sat deja existent acolo ;)


1. Nu credeam ca avem nevoie de "tupeu" si pe un joc dar da, de fapt noi plangem in batiste dupa ce consumam 10 fulluri de atac si tinem si doliu pentru decedati !!!
Sunt numere, o interfata de joc si atat. Singura retinere este : merita sa ne consumam trupele intr-o astfel de tinta sau avem alte prioritati ?! E vorba de potentialul de investire si rezultatele scontate ori de raportul consum-castig. Sau pe scurt : de logica.

2. uac10tm. E cu noi de foarte mult timp. Nici gand proaspat recrutat. Gasesti tu satul de care vorbesc.Blindat desigur.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 1
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 298,194
Tabăra 2: 8,230
Diferență: 289,964

image.php


si


Side 1:
Tribes: TMH TMH-A TMH-B TMH-W TMH-H
Players:

Side 2:
Tribes: CRyder CRydeA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 120,519
Tabăra 2: 8,230
Diferență: 112,289

image.php



tinand cont ca e si viteza 1 si nu stim sa atacam...e destul de bine nu?mister...fa u un topic TMH vs Cryder...ca sa nu zica puski ca suntem off-topic :p
 

DeletedUser

Asta e TMH bravoooooo baietiii sincer felicitari acest text va face cinste :))) Daca asta ati inteles voi din acest joc ... ca trebuie doar sa faceti punctaj nu sa socializati, ganditi tactici sa munciti nu la milogeala e clar de ce sunteti primii....

cu persoane ca tine nu se poate socializa. razboiul abia a inceput si tu te lauzi si jignesti impreuna cu marele tau trib de oameni perfecti cu un sat in mijlocul nostru (vai, dar cum ai reusit?:eek:). spre deosebire de voi TMH nu are mentalitatea voastra de a ataca sate de barbari innobilate. cate fulluri ati bagat pana ati reusit sa luati satele de barbari de la cosminvip si laurabalaura? 80 pe fiecare sat?:rolleyes:

@sorin
te rog, fa-i pe plac domnului ADNC4 si pune si academiile lor la statistica. jucatorii vostri din academie innobileaza sate de barbari de la granita (cine involueaza acum??) :rolleyes:
 

DeletedUser

@Dark Si dragul meu domn la cat de zei sunt cei din TMH + cele 1000000 de academii nu pot ei sa piarda atac pt un sat nu?? Bine probabil nici nu au trupe =)) sau daca au sunt probabil doar de aparare... oricum o dai... tot nasol pica TMH ori nu au tupeu ori nu stiu sa atace...hai gata ca deja au puls 200 ca sunt bagati si ei in seama =))) discuta cineva si cu ei uuuuuu :D

Apropo de ce zici ca nu au tupeu sai ca stiu sa atace:p?eu stau mai pe la marginea hartii si vad ca ataca non-stop, de fiecare data ,dupa ce trece un minut vad cel putin un sat rezervat si nu este un pur si simplu sat de 1500 de puncte ci sate de la jucatori cu mii de puncte:D
 

DeletedUser16887

Stai linistit ca nu s-a terminat. Oricat de blindat ai fi tot curatam. O sa mai urmeze cateva transe. Altfel nu ar avea farmec.
 

DeletedUser31801

dred?:) ia zii prietene...cati nobili ti-am omorat cand am fost la vazi sitter?:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus