#1785 Speed

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Start: marţi, 13.12.2011 08:30
Sfârşit: marţi, 13.12.2011 20:00

Descriere: *SE POT CUCERI ALTE SATE.

* Limita de membri in trib 3.
* Se poate alege directia de start.
* Tribul nu poate fi parasit .
* Suport liber.
* Atacurile in trib - vizite
* Satele au un nivel de dezvoltare scazut (26p).
* Cercetare simpla.
* Sistem spionaj 1:1.
* Cu paladin fara camera de arme.
* Arcasi activati
* Sate de barbari - 3 / jucator
* Sate bonus - nu
* Satele de barbari cresc pana la 500 p ( lent )
* Atac/suport gap - 100 ms
* Limita ferma - 700 unitati/nivel
* Fake limit - 2%
* Manager de cont - inactiv
* Asistent farmare - inactiv
* Cost taleri redus ( factor 0.75 )
* Protectia de inceput - 30 min.

Limită jucători: 100

Condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare castiga runda

Conditie suplimentara : Jucatorul care detine primul 20 de sate ( minim 150.000 puncte ) castiga, inchide runda si primeste 100pp. *

Viteză: 350
Viteza unităţilor: 1
Modul de dormit: Nu
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da


Premiul se acorda numai in cazul indeplinirii conditiei suplimentare si inchiderea rundei inainte de termenul stabilit

Admini runda : rakanishu, marioleu.
 
Ultima editare:

DeletedUser23101

pai asta fac cresc barbare dar na asta nu e joc e plictiseala
 

DeletedUser23101

nu ar fi speed daca nu ar fi backstaberi :D ce imi plac oamenii astia de reusesc sa stea toata ziua pe langa tine si sa te pupe in *** si dupa in ultimu minut sa dea toti pe tine :)
 

DeletedUser23101

pai na :p a incercat ramon in ultimele 10 minute sa ia sat de 10k ca sa primeasca bonus imaginar si sa castige si in timp ce aveam atacuri de la el el imi zicea: ca eu nu am atacuri eu doar vreau un sat xD
 

DeletedUser36071

ramon ne zicea noua ca suntem niste copii prosti cand dam backstab , suntem needucati si fara respect si ar vrea sa ne vada in viata reala , ca pe triburile suntem niste mucosi si acu el face asa , tin minte ca radea kala si rhadookoo de el cu zilele cand punea dalea rare la profil =)))
 

DeletedUser

ramon ne zicea noua ca suntem niste copii prosti cand dam backstab , suntem needucati si fara respect si ar vrea sa ne vada in viata reala , ca pe triburile suntem niste mucosi si acu el face asa , tin minte ca radea kala si rhadookoo de el cu zilele cand punea dalea rare la profil =)))

ba in viata mea nu am dat nici un backstabb
nici nu stiu ce e ala
si mai ales la ramon
 

DeletedUser25829

ramon ne zicea noua ca suntem niste copii prosti cand dam backstab , suntem needucati si fara respect si ar vrea sa ne vada in viata reala , ca pe triburile suntem niste mucosi si acu el face asa , tin minte ca radea kala si rhadookoo de el cu zilele cand punea dalea rare la profil =)))

Asa e .. deaia am ales sa ii fac backstabb lu' ramon pe un speed!
 

DeletedUser23101

nu am facut backstaburi in viata mea :p ca mi se pare nesimtire adica joci cu cineva care e de treaba si te ia in echipa cu el si tu il scoti.... in fine, cine stie sa joace castiga si fara backstab dupa parerea mea :) acum cine stie poate sa schimbat lumea si backstab = win
 
Sus