#1898 Speed

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Start: miercuri, 18.01.2012 00:45
Sfârşit: sâmbătă, 21.01.2012 14:00

Descriere: * SE POT CUCERI ALTE SATE.

* Limita de membri in trib 10.
* Se poate alege directia de start.
* Tribul poate fi parasit.
* Suport liber
* Atacurile in trib - permise
* Satele au un nivel de dezvoltare scazut (26p).
* Cercetare simpla.
* Spionii vad doar unitatile
* Paladin activat fara camera de arme.
* Arcasi activati.
* Sate de barbari/bonus - 2 / jucator.
* Satele de barbari/bonus cresc pana la 500p ( lent ) .
* Atac/suport gap - 100ms
* Fake limit - 1%
* Limita ferma - 2.000 unitati/nivel
* Manager de cont - inactiv
* Asistent farmare - activ
* Cost taleri redus ( factor 0.75 )
* Protectia de inceput - 60 min.

Limită jucători: 100

Condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare castiga runda.

In cursul acestei runde vor exista cateva surprize !



Viteză: 75
Viteza unităţilor: 1
Modul de dormit: Da
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Da
Circuit de construcţie: Da


Admini runda : rakanishu, marioleu, tdc12
 
Ultima editare:

DeletedUser13634

ssssssssssssssss

Parca vezi ca baga un sat special, plin deff:)))
60k-60k
:)Sigur o sa il luam
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Intre orele 20:30 si 22:30 viteza rundei va fi marita la 400 si moralul va fi eliminat in aceasta perioada.
Succes, vor urma si alte surprize.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Tu inainte sa mai postezi ar trebui sa citesti regula 2.7.1 a forumului, pentru informatia dumneavoastra domnule jucator, serverul speed este pentru toti jucatorii, nu doar pentru patrusutisti care se plictisesc dupa 2 ore. Capisci ?
 

DeletedUser13634

ssssssssssssssss

Raka, cand mai bagi surprize?mi-a placut prima surpriza:p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
I-am si spus ce regula sa citeasca..off

2.7.1. În cazul în care un cont este banat temporar, acesta are drepturile suspendate temporar pentru contul respectiv şi poate posta de pe alte conturi (cu excepția secțiunii unde a primit banarea ) pe care le deține respectând strict regulamentul forumului. Postarea de pe alt cont pe secțiunea pe care a primit ban se consideră infracțiune şi se sancționează cu ban definitiv pe contul de pe care a postat ulterior, recidiva ducând automat la banarea definitivă a tuturor conturilor controlate de respectivul utilizator.
 

DeletedUser8889

Raka raka bagane si viteze de 800:)) Sa dau click-uri ca pe speedurile private,intram si pe viteze de 15.000-18.000:) Nu mai stiu exact..
 

DeletedUser8889

De ce nu?:)) Ar fi interesant un speed cu o viteza de asta,macar 1,2 nu toate de acum incolo,nu ma refer la ceva ce sa tina o vreme de acum incolo,o viteza care sa fie pe toate viitoarele servere de acum incolo,ci ceva temporar,asa de test:D
 

DeletedUser13634

De ce nu?:)) Ar fi interesant un speed cu o viteza de asta,macar 1,2 nu toate de acum incolo,nu ma refer la ceva ce sa tina o vreme de acum incolo,o viteza care sa fie pe toate viitoarele servere de acum incolo,ci ceva temporar,asa de test:D

Momentan, nu se poate pune viteza 1000-2000, cand vrea raka:)), sau cand vrei tu!
 

DeletedUser13634

Intelege ca nu se poate pune viteza mai mare de 400.
Momentan
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Incepand de la ora 18:00 tribul nu va mai putea fi parasit si atacurile in trib se transforma in vizite.

Maine ( 20.01.2011 ) intre orele 10-10:30 vor aparea pe harta 2 sate superdezvoltate, jucatorul care va cuceri aceste sate in maxim 2 ore de la aparitia lor si le va pastra minim 1 ora, va castiga si inchide runda. Totodata va primi si 100pp.

Daca in decurs de 2 ore cele 2 sate nu vor fi cucerite, acestea vor fi retrase de pe harta.
 

DeletedUser

Incepand de la ora 18:00 tribul nu va mai putea fi parasit si atacurile in trib se transforma in vizite.

Maine ( 20.01.2011 ) intre orele 10-10:30 vor aparea pe harta 2 sate superdezvoltate, jucatorul care va cuceri aceste sate in maxim 2 ore de la aparitia lor si le va pastra minim 1 ora, va castiga si inchide runda. Totodata va primi si 100pp.

Daca in decurs de 2 ore cele 2 sate nu vor fi cucerite, acestea vor fi retrase de pe harta.

dar pana mea cum sa sparga defu daca aia au 7sate si pline full deff precis:))
 

DeletedUser41046

Nu ai zis .
Eu am intrat in mod de dormit au dat toti in mn .Am impartit trupele si leam dat back time la toti.....



Eu mam culcat

Noapte Buna!
 
Sus