1Minut

  • Autor subiect DeletedUser8266
  • Data de început

DeletedUser8266

Un trib facut la plictiseala pentru cei ce se plictisesc de triburile pe alte lumi si vor sa se destinda un pic ,sa joace pentru adevaratu sens al acestui joc pentru distractie. Fara dusmanie ori ifose de superioritate , cine vrea sa se distreze cu noi ni se poate alatura. Oricum trebuie sa fie plictisit de alta lume nu de alta dar daca e incepator ne plictisim sa il invatam noi jocu.



P.S. daca va intrebati de ce se cheama 1Minut tribul ....cautatil in joc si aveti explicatia la profilu tribului :D
 

DeletedUser8266

=))) nu joc de amuzament pe l7 nu ma intereseaza daca inobilez sau sunt inobilat, amon-ra2h nu esti vecin cu mine pe l6 ? ba da cauta primul membru GT la vest de tine ....am impresia ca joc un pic mai bine ca tine cand joc serios ....sau joci de plictiseala pe l6 ?
 

DeletedUser11051

pe l6 de cand a inceput l7 mam cam lasat de ea
am vrut sa dau satele unui vecin dupa mam razgandit ca sa iau un sat de la GT, apoi am vrut sa-i dau satele lu ankamaster si nu a vrut cas departe de ea ..aku am dat stergere cont ..l6 nu ma intereseaza !!!
 

DeletedUser8266

pai eu ce am spus ...ai vazut ca esti cam slab teai lasat :)) si cum sa iti ia satele anka ca e la 2 k-uri de tine departare teai gandit mult?:)) si mam uitat si pe restu' lumilor care ai jucat nici pe alea nu prea tea interesat jocu ...ai cam fost inobilat repejor, asa ca nu o mai arde in impresi de mare jucator de triburile ca nu esti si probabil nu vei fi
 

DeletedUser11051

adica pe ce lume mai joc :)) pe 1 unde eram inconjurat de sate de baba ???
pe 6 unde daca vream sa iau un sat tr sa atac q nobilu la 6-7 ore distanta ??din cauza aliantelor ??
si daca te uiti pe 1 si pe 6 vezi ca au fost inobilieri interne
asa ca lasa-te de impresiile de mare jucator ...ca nu esti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

wa este twstats ai jucat aproape pe toate lumile nu mai ** aiurea ..si nu cauta scuze nu exista nu pot ci nu vreau , toti am fost la un moment dat inconjurat de aliati dar am reusit sa trecem peste tu de ce nu poti?....iar cat desore topicul acesta ....DACA NU ITI PLACE NU MANCA !!!
 

DeletedUser8266

Lumea 1
Lumea 2
Lumea 3
Lumea 4
Lumea 5
Lumea 6
Lumea 7
Lumea Clasica


da adevaru ca fac magari astia de la twstats ...e altu cu niku' tau care joaca dati click sa vedeti ce jucator bune ...pe 6 a inceput mai binisor vro 3 sate barbare vro 3 inobilari interne si e mai sus ...pe 7 deja a prins cat de cat tainele jocului si ce a zis ia sa leo dau eu peste nas la astia de pe forum ca eu is mare jucator si ei is papanashi ...eu spun sicer am jucat pe l2 si nu am mai avut timp sa joc si am lasat contu lu nadal parca iar el ma inobilat cum iam cerut, iar pe 4 cel ce iam lasat contu mia pastrat satul (la stadiu ala am plecat) iar cand am revenit am incercat sa cresc pe l6 am jucat cat mia permis timpul dar am jucat cum am putut de bine, iar pe 7 la distractie .. sau teai distrat si tu pe toate lumile?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11051

L1 :cel care le ia e un vecin ..deja am dat stergere cont de 3-4 zile
l5 : lam pierdut un sat ca ma ataca cineva care avea q 50+k pct mai mult ca mn si nu am facut aparare deloc pt ca aveam sprijin de la un prieten .. am vz ca nu ma ataca nm si iam trimis sprijinu inapoi si atunci ma atacat ala si mia luat satu
l6 :inobilieri interne nu cred ..satele au fost curatate de mn si ei le-au luat ..apoi mi le-au cedat .intreaba carmelia sau cum se num juc ala din gt cine ia curatat satu ..
lumea clasica: intreabal pe schumi. daca nu iam dat mess lu masters sai dau satele si el era sitter le el si a zis ca le vrea el
restu nu mai stiu ca atunci ma interesa doar l clasica
 

DeletedUser11051

mai ** inchideti topicu ca nu isi are rostu ..aste putem ** si pe privat ..
 

DeletedUser8266

wa ** numai ce iti convine esti cel ami slab jucator care il stiu
uitate pe twstats pe l6 si ai sa vezi si inobilari interne ...vro 3 la numar nu tzima zis ca toate ,
si ce sari asa sa inchida topicul sa nu vada lumea ce jucator ,,bun" esti ca tu te dai mare pe forum ? si pe cate lumi ai jucat pana la urma ?:)))))

esti prea slab sa mai ** cu tine adik imi consum cunvitele degeaba cu tine .....fac risipa de ,,tush":))




apropo ai un raport destul de bun .... 8 lumi jucate pe 6 inobilat deja si mai esti doar pe 2 lumi ...adevaru ca esti de speriat mai rar asa jucator:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11051

ma ce nu intelegi nu am timop de trib ...
joc 1-2 luni pe 1 luma si ma las ca NU am timp (adica nu aveam)
intram doar 1 ora dim si 1 ora seara ...
mai vd pe l7 daca stiu sau nu sa joc ... dupa sa mai ** ...


ti-am zis crezi ce vrei ... eu ti-am zis cum sa intamplat ...
** q cei care mi-au "luat" satele si intreabai daca le-am dat eu sau mi le au luat ei ..


si nu ma dau mare jucator ca tine .. tiam zis ca nu tr sa postezi aici ... e alt loc pt topicuri de gen asta ..
 

DeletedUser8266

wa eu nu ma dau mare jucator dar ma enerveaza oameniu care se baga in seama cu japca ,daca nu iti place nu manca , nu posta aici doar sa te dai mare , eu nu is un mare jucator:)) is de mijloc ca nici slaban chiar nu is...si acu cand zici despre mine ca ma dau mare jucator vrei sa imi intorci replica sau ce fii mai original nu xeroxa...**** pe toate lumile nu ai avut tip ...acu pe 7 ai :)) cand ai mai prins experientza , ma leshi
 

DeletedUser11051

aku mam mutat nu mai lucrez unde eram inainte ...
stau toata ziua pe net si cateodata si noaptea ..
is online minim 12/24 aku
atunci abea aveam timp sa fac cva ..plecam la 8 la mnk si vn la 9 ...
 

DeletedUser11051

ps : asta putem sa ** si pe privat .. nu isi are rost discutia aici ca nu vreau avertisment sau cva de genu asta pt offtopic ..
 

DeletedUser

Rank Name Ally Points Villages Average points per village
346. Imperiul Moldav GT 108,585 12 9,048


51.0 k
65.4 k
79.8 k
94.2 k
108.6 k
123.0 k
-4 weeks
-3 weeks
-2 weeks
-1 week
Now
» Points » Rank » Villages



Killed units

Rank Quantity
As attacker 108 294,972
As defender 1,909 46,151
Total 191 341,123
Best data

Best rank 137 2008-08-28 03:02:00
Most points 107,873 2008-09-15 03:03:48
Most villages 12 2008-09-15 03:03:48

* » 12 villages
* » 6 ally changes
* » 10 ennoblements [10 won / 0 lost]
* » Player profile

* No comments found
* Write a comment

:):):)Bravoo!:):D:Dtoti se grabesc cu criticile:):rolleyes::cool::cool:
 
Sus