2 conturi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am vazut ca un jucator vladoosharky are 2 conturi si din cate stiu nu este voie
 

DeletedUser

si te-ai gandit sa ne impartasheshti si noua treaba asta ?? ce dulce ejti ;)) multzumim ...viitorul lumii 3 chiar depinde de vladoo asta
 

DeletedUser

salut

am o intrebare....dak cineva a folosit 2 conturi..si na s-a nobialt intre ele.. si contu prinipal avea 1 000 a fost blocat cate sate i se ia ? dak doreste sa fie deblocat
 

DeletedUser1195

nu depinde deloc de ce toane au adminii.:)
Pedepsele se dau dupa un regulament,adminii au posibilitatea de a judeca gravitatea incalcarii regulamentului si pot folosi un minim sau un maxim de pedeapsa,nu in functie de toanele adminului ,ci mai degraba in functie de comportamentul jucatorului.:)
 

DeletedUser1195

de multe ori s-a spus ca nu sunt publice regulamentele interne ale team-ului si nici grilele de pedepse.:)
 

DeletedUser7072

ca sa-ti raspund la intrebare. am vazut 2 cazuri de oameni care au avut mai mult de 1 cont. in unu din cazuri adminii au luat 9 sate parca:confused: si in celalalt 6. depinde si de numarul de sate pe care il ai. in cazul in care ai numai 1 sat ti se va lua numai 1. vezi cazul danimaxxx pe l5
 

DeletedUser

nu e bine, mie-mi da cu virgula :confused:

de ce nu se inchide topicul asta? adica... asa... singur?
 

DeletedUser

pai nu se inchide pt ca, de fapt, e un singur admin pe toate lumile si tot el e si pe forumul asta dar are mai multe conturi...ca sa zica d-al de ...ce nik o fi avand ca nush, de jucatori cu conturi multiple.. :rolleyes:

Welcome to Romaniaaaa :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

terminati cu prostiile!
rad00 fa-i tichet lui vladoosharky si sa terminam cu circul :)
 

DeletedUser

mda...vad k lumea ma acuza pe nedrept....kre e problema de fapt?
k nu inteleg....am un prieten kre sia pus numele contului vladooooo...kre e problema...el joaca de pe 1 ip...eu de pe altul...eu am o adresa de mail...el alta....nu vad kre e problema...da in fine.....:confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser5684

mda...vad k lumea ma acuza pe nedrept....kre e problema de fapt?
k nu inteleg....am un prieten kre sia pus numele contului vladooooo...kre e problema...el joaca de pe 1 ip...eu de pe altul...eu am o adresa de mail...el alta....nu vad kre e problema...da in fine.....:confused::confused::confused::confused::confused:

cine se scuza se acuza :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus