3 calităţi

DeletedUser

1.Sa fie activ si inteligent
2.Sa fie imprevizibil
3.Sa stie sa joace intr-o echipa si sa stie sa respecte

P.S: A ZIS PE CARE SA LE AIBA UN BUN CONDUCATOR NU UN BUN JUCATOR , CA VAD CA TOTI ZICETI " bun conducator " PROBABIL VA SIMTITI , MAI STII .

Numiţi 3 calităţi pe care trebuie să le aibă un jucător bun.

Deci un bun jucator! :p
ai zis 5-6 calitati aici:p

1.Activ
2.Sa lucreze in echipa
3.Spirit de sacrificiu!
 

DeletedUser7708

1.Să fie agresiv(nu-mi plac jucătorii defensivi/ţestoasele, e doar gustul meu aici. Dacă eşti defensiv şi ţi se lasă jucătorul de atac rămâi în pom, aşa cel de atac poate goli câteva sate să le facă rapid de apărare)
2.Ingeniozitate(niciodată nu va ataca la fel, nu are un tipar pe care poţi să-l spargi şi să reuşeşti să te aperi)
3.Bun cunoscător al hărţii(să ştie să spike-uiască vecinii, să ştie când duşmanul ia sate întro zonă strategică, să ştie cu cine să îşi facă diplomaţia proprie).
 

DeletedUser

Pentru mine
Activ
Dur si tupeist
Numi place sa lucrez in echipa
 

DeletedUser

14 500 de atacuri pe l3 stiu sigur

calitati care fac un bun jucator ...nimic de mai sus:

1. rabdare cu noobii (degeaba esti pe stanga si pe dreapta daca iti place sa razi de cei care sunt la inceput)
2. modest (te repescta in proportie de 150% mai mult toti daca esti pe locul 1 si nu iei pe nimeni de sus)
3. si o viata reala. in momentul cand confuzi viata reala cu viata virtuala deja nu mai e bine
 

DeletedUser24790

1.oportunist (cand sa deschide o portita sa stie sa o foloseasca)

2.curajos

3.comunicativ (fara asta nu merge lucrul in grupa...
 

DeletedUser

KID unde esti ?

prin zona , de ce ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24302

Astăzi 12:29:33
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie

Astăzi 12:30:09
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie

Astăzi 12:30:39
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie

Astăzi 12:31:11
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie


Astăzi 12:31:48
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie

Astăzi 12:32:25
Scris de silenthunter09 Dute la ultima discuţie

...
dute ma cu torentu' tau d-aici !
 

DeletedUser9103

1. Spirit de echipa(ce-i mai important)
2. Norocul ti-l faci singur.
3. .....
 

DeletedUser17342

daca ai in primu rand Timp

si putina inteligenta restu vine de la sine.

in caz ca nu esti conducator, daca ai un conducator COMPETENT ai sanse sa ajungi sus.
 

DeletedUser7708

daca ai in primu rand Timp

si putina inteligenta restu vine de la sine.

in caz ca nu esti conducator, daca ai un conducator COMPETENT ai sanse sa ajungi sus.

Un jucător bun nu are nevoie de un conducător competent, îşi face zona şi diplomaţia singur.
 

DeletedUser17342

Nu era vorba neaparat de un jucator bun. era mai mult vorba de un jucator care ASPIRA sa fie bun:)

Si oricum, si un jucator bun daca joaca pe cont propriu nu ajuta cu nimic tribul daca este condus de un lider slab.



PS: dar oricum observatia ta e buna, pentru ca vorbim aici de 3 calitati ale unui jucator bun.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Crazy, te cotrazic ... chestia cu timpul este o scuză, nici nu intră în discuţie. Nu ai timp, nu faci subiectul acestui topic. Eşti bun în altceva, felicitări.

Legat de lider slab, mai rar asemenea cazuri, de obicei bun înseamnă şi orientat.
Dar fiecare are păreri, inspirate sau nu din experienţă.

Oricum, răspunsurile mi se par foarte interesante, este plăcut să vezi ce calităţi sunt apreciate, sunt convins că mulţi dintre cei care au postat le au deja, unii le mai caută încă şi cu ajutorul vostru le vor descoperi.

Fiţi generoşi cu cei noi care sunt dornici să devină jucători buni :)
 

DeletedUser9103

Esti bun cand ai sustinere si un trb bun pe care sa te poti baza.

Vorba lui dfa ce faci cand ai peste 10k de atacuri? Te crezi mare jucator si individualist pana ajung 3 sau 4 jucatori care stiu sa atace cat de cat coordonat. Atunci sunt buni si colegi de trib sa-ti trimita sprijin, nu? :))
 

DeletedUser17342

da adex, dar uite de exemplu eu imi aleg oamenii in primul rand dupa cat de activi sunt. daca esti activ si deschis la a invata ai tot viitorul in fata sa te perfectionezi.


oricum sa nu mai fiu chiar asa off-topic, niste calitati foarte importante ale unui jucator bun cred ca ar fi perseverenta si spiritul competitiv dar si experianta pentru ca unele lucruri/situatii doar din experienta le poti invata. si o data ce ai dat cu capu in perete, a doua oara nu repeti greseala
 

DeletedUser

3 calitati, in primul rand...........spirit de echipa, fara acest lucru nu vei face nimic, cooperant si nu in ultimul rand.........unic, fiecare joaca in stilul sau
 
Sus