3 jucatori pe Acelasi IP

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Jucatori:Framica,Framicajr,Framica2
IP:89.165.195.126
Problema:problema este ca Noi suntem 3 frati care jucam "Triburile" si avem doar un Calculator,Si ne-am facut toti 3 cont de pe acelasi ip.Rog Deblocarea Conturilor. a meu si a Fratilor mei.

Multumesc Anticipat!
 

DeletedUser

Chestia asta trebuia sa zici la suport,nu aici.Pe forum nu poti sa rezolvi nimc.
 

DeletedUser

daca tot nu o sa-ti raspunda la support pana diseara,da un pm unui admin
 

DeletedUser

dai si tu un click pe "Setari" la Impartirea legaturii de internet
 

DeletedUser17342

e interesant ca TOTI FRATII se apuca de joc. 99,9% din jucatori au MINIM un 'frate' care joaca de pe acelasi ip/calculator .
 

DeletedUser

Jucatori:Framica,Framicajr,Framica2
IP:89.165.195.126
Problema:problema este ca Noi suntem 3 frati care jucam "Triburile" si avem doar un Calculator,Si ne-am facut toti 3 cont de pe acelasi ip.Rog Deblocarea Conturilor. a meu si a Fratilor mei.

Multumesc Anticipat!

Mie îmi pare că nu ai pus ghilimelele unde trebuia :D

Problema:problema este ca Noi suntem 3 "frati" care jucam Triburile si avem doar un Calculator,Si ne-am facut toti 3 cont de pe acelasi ip. Rog Deblocarea Conturilor. a meu si a "Fratilor" mei.

Apropo, Framica2 nu se supără că e considerat nr. 2 în familie? =))
 

DeletedUser17342

parca e un titlu de pe youtube "3 frati - acelasi ip" :))


acuma serios, vorbeste si tu si fratii tai cu un admin, ca pe forum doar lasi loc de interpretari :D:D ...sau mai cumparati-va 2 Calculatoare.
 

DeletedUser

parca e un titlu de pe youtube "3 frati - acelasi ip" :))


acuma serios, vorbeste si tu si fratii tai cu un admin, ca pe forum doar lasi loc de interpretari :D:D ...sau mai cumparati-va 2 Calculatoare.

Nu ajuta la nimic 2 calculatoare, ar putea sa aibe si o mie, atata timp cat impart aceeasi conexiune de internet .
@Framica
Solutia e un ticket catre admini, pe forum nu vei face nimic. Si ca fapt divers , daca tu si fratiorii tai va logati mai mereu la intervale scurte de timp intre voi, adminii e posibil sa nu va deblocheze conturile, o sa ia asta ca o dovada de multiaccont.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10925

Jucatori:Framica,Framicajr,Framica2
IP:89.165.195.126
Problema:problema este ca Noi suntem 3 frati care jucam "Triburile" si avem doar un Calculator,Si ne-am facut toti 3 cont de pe acelasi ip.Rog Deblocarea Conturilor. a meu si a Fratilor mei.

Multumesc Anticipat!

Aceasta problema poate fi studiata/rezolvata de un administrator, utilizeaza Sistemul suport.

P.S. Faptul ca pe prima pagina la logarea pe un cont blocat apare mesajul "Nu deschide thread de reclamatie pe forum" inseamna ca moderatorii de aici nu te pot ajuta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus