300 vs -=sw=-

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început

DeletedUser3357

Eu zic sa va schimbati razboiu:)...~D.L~ dupa cum zici si tu s-au dizolvat, au facut fuziune cu -=sw=- :p...


Am observat. Desigur ca ne-am 'schimbat' razboiul.

Rog un moderator sa modifice titlul topicului in 300 vs -=sw=- .
multumesc
 

DeletedUser2821

Hm ...
Ia uitati ca si eu am luat chiar pe INTEMEIETORUL -=SW=- plus inca 2 din acelasi trib si acuma al treilea ;) .

Side 1:
Tribes: -=SW=-
Players:

Side 2:
Tribes: 300
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 215
Diferență: 132

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3
Diferență: 3
image.php
 

DeletedUser3357

Statistica e slaba in cuceriri pentru ca au fuzionat acum mai putin de 2 zile.
 

DeletedUser

noua celor din 300 nu ne este frica de nimeni .......... noi cei din 300 suntem jucatori cu experienta ...... noi cei din 300 ne ducem razboaiele cum trebuie ...... chiar daca vreodata vom pierde vreun razboi te asigur ca o vom face onorabil
 

DeletedUser

cand o sa va vad ca voi 300 o sa dati intr-un trib de teapa voastra si veti castiga atunci o sa va consider buni..pana atunci sunteti niste playeri oarecare;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gata :) si astia s-au desfiintat ....... :p

ce spui tu ? mai informeazate cine a desfiintat tribul ;) macar daca ii cucereati pe toti, ziceam si eu razboi castigat pe merit bravo, da asa, sa intre unu de la voi in tribu dusman, sa ceara drept de conducator si sai dea afara pe toti :| dao`n colo ..
 

DeletedUser

:))

daca sunteti fraieri si iati dat aceste drepturi:p:p:p va meritati soarta:D:D
 

DeletedUser

ei le-au dat drepturile pentru ca sunt fraieri si fac tot ce li se cere . dar nu mi se pare fair play sa faci asa ceva, daca e sa joci apii joaca pana la capat :) nu intri si desfiintezi tribu . nu spun ca nu ar fi castigat razboiu 300, dar macar daca il castiga pe drept, nu asa :p
 

DeletedUser

aha se iau doar de triburi de top 454354364563456456...ca de vreun trib de rangul lor nimic
 

DeletedUser

noua celor din 300 nu ne este frica de nimeni .......... noi cei din 300 suntem jucatori cu experienta ...... noi cei din 300 ne ducem razboaiele cum trebuie ...... chiar daca vreodata vom pierde vreun razboi te asigur ca o vom face onorabil

la capitolul onoare nu stati asa bine :D
 

DeletedUser

Vai dar ce razboaie sangeroase se duc pe lumea 10 si eu nu stiam :)))
de ce va stresati cu astfel de topicuri acum? :D
las' ca mai vedem peste vreo minim 6luni razboaie mai de doamne-ajuta :rolleyes:
 
Sus