5+5...

  • Autor subiect Charlie Jade
  • Data de început

DeletedUser6843

spune-mi tu ca eu nu cunosc.de ce te oftici ca esti "baiat"?ar trebui sa fi mandru.
chiar nu mai postez am crezut ca tipu ala burn`domination` are ceva materie cenusie,dar nu are nici el,zice si na`,probabil te-ai combinat tu cu el si o sa te ti si cu el de mâna.spor mai.câhhhh


nu mai are pentru mine rost forumul extern-momentan
 

DeletedUser4932

spune-mi tu ca eu nu cunosc.de ce te oftici ca esti "baiat"?ar trebui sa fi mandru.
chiar nu mai postez am crezut ca tipu ala burn`domination` are ceva materie cenusie,dar nu are nici el,zice si na`,probabil te-ai combinat tu cu el si o sa te ti si cu el de mâna.spor mai.câhhhh


nu mai are pentru mine rost forumul extern-momentan

pai cred k te paste un ban
 

DeletedUser1969

stranutelu
sry daca te-am jignit ...inainte imi faceai o parere buna...dar vad ca de la o vreme te cam iei de unii...de ce nu iti vezi de tribu tau cum imi vad si eu de al meu....care e motivu ca te lasi...ca am zis ca apari peste tot?
 

DeletedUser1969

spune-mi tu ca eu nu cunosc.de ce te oftici ca esti "baiat"?ar trebui sa fi mandru.
chiar nu mai postez am crezut ca tipu ala burn`domination` are ceva materie cenusie,dar nu are nici el,zice si na`,probabil te-ai combinat tu cu el si o sa te ti si cu el de mâna.spor mai.câhhhh


nu mai are pentru mine rost forumul extern-momentan

ai face bine sa modifici poastu asta...totul are o limita...auzi tu ala stranutelu
 

DeletedUser5596

cei 5 cu care as merge oriunde:

-gabisssan O.S.-un strateg deosebit
-night! O.S. - pus pe bataie
-intrinescu Chemp - idolul meu:D
-Illidan Stormrage Noobs - imi place warcraft:D
-Alinosu M.I.T. - nul atacati pierdeti trupe degeaba
 

DeletedUser

Domnilor, ajunge cu jignirile si off-topicul. Ramaneti la subiectul discutiei si topicul va ramane deschis.
 

DeletedUser

nici nu stiu cum de am curajul sa scriu ceva pe aici. sunt atat de multi ca nu am litere la tastatura.
1. nucleu trib chemp (ne stim de pe 3, s-au mai adaugat pe 4, s-au strans relatiile pe 5 si suntem in continuare pe 6), klarpunct (eu si inca un jucator de la mine suntem sclavii acestui user pe triburile.ro), martzian plus tribul noobs, lizzardking, adistul, setzel, mistique21, charlie si tribul o.s., setzel, hazard88, mercenarul87 si tribul empire.
2. rhadookoo, vaideeny, rookmaster, deadly kiss (desi dusmani pe l5 nu o sa imi ascund admiratia fata de ei)
3. mater dolores si batul ei cu bila in varf.
4.5.
io consider ca orice jucator este bun, majoritatea mult mai buni decat mine si consider ca impreuna cu aproape oricine pot face echipa buna daca ne intelegem si avem o doza de bun simt si de respect.
de aceea io nu am lista celor cu care nu as vrea sa fiu in trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici nu stiu cum de am curajul sa scriu ceva pe aici.

Eu am chiar nesimtirea, avand in vedere ca am jucat putin timp pe L5. Dar din jucatorii care i-am vazut pe L5, cred ca tot adun cativa..doar ca nu pun nr de ordine, insiruirea e aleatorie:

Agrael, intrinsecu, aztecul (imi plac jucatorii ofensivi :rolleyes: )...si cam atat :(

Oricum, special guest star, cativa din fostii membrii ABC... cu care joc actual pe L6, doar ca nu sunt toti... :)

"Lista neagra" nu am..nici macar cei pe care-i urati atat de mult, danimaxx, eddypatrascu sau tayfun ... nu se stie niciodata ce-ti rezerva viitorul.



later edit: asta ca sa ma bag si eu inseama...nu ca ar interesa pe cineva :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desi am renuntat la L5, i-am chemat pe cei pe care ii stimez, sau cei care s-au dovedit buni colegi pe parcurs.
Am onoarea sa joc cu ei pe L6...
1. cobuz (L5) - a fost greu sa-l aduc de partea mea, dar apoi s-a dovedit un partener foarte bun de joc. Ma bucur ca-l am alaturi.
2. 0.1234 - idem, desi nu joaca pe L6. Multa bafta!
3. fostii colegi din ABC..., desi nu am reusit sa ii adun pe toti cei pe care ii doream, ma bucur ca au venit.
4. mozoliciu - coleg in RL, vom fi totdeauna intr-o competitie prieteneasca. Daca nu renunta la L5, ramaneam acolo. Din cauza lui m-am apucat de triburi, cand pleaca el, voi pleca si eu.
5. intrinsecu (last but not least), ai venit cu o zi prea tarziu cu invitatia...le trimisesem eu deja pe ale mele.

Nu am o lista neagra...desi nu cred ca as avea rabdarea necesara de a juca alaturi de danimaxxx.

le multumesc celor care ma voiau in trib...va avertizez: Noob forever!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce caut eu pe aici:-??

good guys

Bogdyone - mia dat bani sa il trec aici:confused:
Doomsday - mia dat mai putini bani ca bogdyone ca sa il trec aici.. :mad:
Djaghah si Mocaila - exceluuuuuuuuuu ( pt cunoscator;)i ) sunt sot si sotie 1+1=1 :eek:
Fixx - omg!!!!!!! tre sa ne batem recordu de peste 600 de reply-uri intr-un mesaj:rolleyes:
Moneoz si Vetriosaia- ii trec impreuna pt. ca se inteleg de minune la conducerea unui trib :X ( in octombrie .. tot pt cunoscatori :D )

-

'bad guys'
pff cei care m-au injurat.. nu retin nickurile :d
 

DeletedUser

Asa.....

Cu care as merge :
Sisisi
Samsaru
Babusca*-Best friend
Basarab 1-friend
robitugxg-friend

Cu care nu as merge :
Cu toti cei care fac parte din tribul ~NOA~ de pe lumea 4 ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Cu :

bogdyone
sacalaka
that girl
teddyboy
skullbreaker
si bineinteles familia "D" ( pt cunoscatori )
* sunt mai multi dar lista ar fi prea lunga *

Fara :
danimaxx
edypatrascu
gicone76
kaizersose
* sunt mai multi dar lista ar fi prea lunga *


Prietenii stiu de ce :D
 

DeletedUser

ce ati sters postul meu?:mad:

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Post sters sau warn pt offtopic. Tu alegi.
 

DeletedUser4932

Eu am chiar nesimtirea, avand in vedere ca am jucat putin timp pe L5. Dar din jucatorii care i-am vazut pe L5, cred ca tot adun cativa..doar ca nu pun nr de ordine, insiruirea e aleatorie:

Agrael, intrinsecu, aztecul (imi plac jucatorii ofensivi :rolleyes: )...si cam atat :(

Oricum, special guest star, cativa din fostii membrii ABC... cu care joc actual pe L6, doar ca nu sunt toti... :)

"Lista neagra" nu am..nici macar cei pe care-i urati atat de mult, danimaxx, eddypatrascu sau tayfun ... nu se stie niciodata ce-ti rezerva viitorul.



later edit: asta ca sa ma bag si eu inseama...nu ca ar interesa pe cineva :p

mda urat de tn sau si de altii
apropo ma bagi in oala cu dusmanii mei
si o urare din partea mea :
Ajungeara-i k ei!
:)))

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
Vad ca nu te inveti minte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

nu pot sa ma abtin:


Ajungeara-i k ei! =))))))0

româneasca-i complicata-i rau de trot,barvo trayfun :))


de la manele ai atatia dusmani in cap.
 

DeletedUser

Hai că trec şi eu pe aici...

1. LizardKing - un conducător de excepţie, care uneori mă surprinde chiar şi pe mine (modesty was never my strong point :D)

2. Intrinsecu - cred că e clar aici...))

3. WhiteAng3l - deşi în tabăra adversă, nimeni nu a spus că printre inamici nu pot fi şi tipi de treabă

4. wwwsimona - lasă să vadă lumea că şi fetele ştiu să joace ;)

5. dark ness07 - îmi place ideea lui, fără diplomaţie.

* ar mai fi 2 nume, dar prefer să le păstrez în secret :D

La celălalt capăt:

1. becksman01 (în top, pe locul 1 :rolleyes:)
2. Pitzi (veţi afla în curând de ce)
3. Socco (asta e, ce să-i faci...)
4. servirea - aduce a minciună... ;)
5. aceventura0 - iubitor de circulare de tipul, trimiteţi-mi sprijin, vă returnez resursele pentru trupele pierdute...:rolleyes:
 

DeletedUser

Pitzi... sa aiba vreo legatura cu atacurile constante din partea celor din NOA? :D Se poate sa-mi spui pe privat?
 

DeletedUser

Despre Pitzi... va apărea în curând o temă aparte...
Sunt sigur că o veţi găsi interesantă, dacă sursele mele nu mă înşeală cu nimeni...))
Însă nu postez nimic până nu fac rost de mesajul original :p
 

DeletedUser1969

Despre Pitzi... va apărea în curând o temă aparte...
Sunt sigur că o veţi găsi interesantă, dacă sursele mele nu mă înşeală cu nimeni...))
Însă nu postez nimic până nu fac rost de mesajul original :p

ti-am zis sa nu te grabesti... dar fao cat mai repede...vreau sa rad:))))
 
Sus