[-_-] MakeLoveNotWar - L18

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu doar 3 academii...ne infratim si cu yazuza si formam cea mai fericita familie :p
 

DeletedUser

da bunico,hai cu noi...promitem ca nu-ti bem toata pensia,iti mai lasam si tie :D
 

DeletedUser

treaba cu confirmatu pot sa confirm eu...mi-a aratat la web...doamne ce priveliste :eek:

Chiar ieri eram in masina cu niste tovarasi si am mers sa il luam pe alt prieten si ala era mort de beat a vomitat direct pe geam pe autocarul unor jandarmi :) super...
@bunico: va fac cunostinta daca vreti, v-ati intelege :D


Deja e cel mai titrat trib de L18, cel mai bun si totodata cel mai depravat...si, nici n-a inceput lumea.
Mi-am amintit ca mi-a zis rhadookoo ca vorbim pe scaip, daca intra si el presimt cea mai scurta lume din istorie :D
 

DeletedUser

in mai putin de 36 de ore s-au adunat 3.693 de vederi ...nici unele topicuri din OFFTOPIC nu au atatea vederi :)) ...suntem vedete :))
 

DeletedUser

nu-mi aduce aminte de noapte dintre luni si marti...doamne ce senzatie,sa mergi spart in ultimu hal cu ratbu si metrou...incredibil
 

DeletedUser

deci sa mi bag picioarele...de la unirii pana la petrache poenaru mi s-a parut ca a durat vre-o 4-5 ore...
 

DeletedUser

Chiar ieri eram in masina cu niste tovarasi si am mers sa il luam pe alt prieten si ala era mort de beat a vomitat direct pe geam pe autocarul unor jandarmi :) super...
@bunico: va fac cunostinta daca vreti, v-ati intelege :D


Oi fi eu "un mic betivan"
Dar tot nu-l intrec pe leulgreu, care in 5 din 6 conferinte pe skype era ori beat, ori foarte beat :))

Poate confirma si asta, unguru!
:))
 

DeletedUser

Deja e competitie :D se pare ca iurka isi cam pierde locul de "betivan sef", mai ales ca nu e pe forum sa se apere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus