~A C~-aparat de admini!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum e posbil asa ceva?:mad:
Azi-noapte unui membru al conducerii din TKL i s-a apsra contul. Ca apoi sa concedieze tot ce se poate concedia din trib.

Mai tare de atat, uiteti ce si-a pus la profil:

Profil
Genul: feminin
Localitate: unknown
Profilul

Text personal


AM PUS OCHII PE CONTU TAU !!! CE ZICI VREI SA RAMAI FARA ........... SCHIMBA-TI PAROLA DAR EMBLEMA PASTREAZ-O ALTFEL ITI GARANTEZ POTI SA-TI EI ADIO DE LA CONT!!! A SI POATE ITI DAI SEAMA CA SUNT ADMIN!!! NU ATACA TRIBUL Assassins Creed SPER CA MA-M FACUT INTELES AM PREA MULTI PRIETENI ACOLO.

Alooooo, bai adminilor, chiar atat de nerusinati sunteti? si voi cei din ~A C~ sa va fie rusine daca apelati la asemenea marlanii!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser18865

Numai o minte bolnava (nu jignesc pe nimeni si nici nu bat apropour, asta pentru eventualele warn-uri) poate crede ca aia este un text scris de admin. Ti s-a spart contul si ca sa se dea si el mare a scris aia.
Numai jigni admini pe nedrept. tu iti dai seama macar ca orice admin ar fi incercat sa ascunda ca ti-a intrat pe cont si nu ar zice in gura mare ce el e admin.
 

DeletedUser

ce spui tu mai aici?
da-mi mesaj in joc ca sa iti spun alte detalii care m-au facut sa ajung la aceasta concluzie. nici mie nu imi vine a crede, dar asa este!
 

DeletedUser

sau tu nu ai mai vazut pana acum triburi protejate de admini?
pe L3 ai jucat? sa vezi un LR aparat de admini?
pe L5 la fel cu alt trib...

in tara asta orice e posibil...
stai calm, cum iti explici, ca acest jucator in viata lui nu a avut sitter, in viata lui nu a data parole sau altceva de genul, cum iti explici ca dintr-o data intr-o noapte pac, asa din senin, hai ca i se sparge contul...:confused::mad::confused::eek:
 

DeletedUser18865

triburi protejate am vazut dar o astfel de abordare nu am vazut. Daca ai si o farama de creier nu spui ca esti admin.
 

DeletedUser

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Reclamatiile le poti face prin sistemul de tickete sau la adresele de mail info@triburile.ro, carmi@triburile.ro.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus