A fi sau a nu fi EMO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13067

Am observat ca multi aduc in discutii emoistii ...
Motiv pentru care m-am gandit sa dezbatem aceasta tema (mai ales ca ma oftic cand se mai trezeste un cocalar sa ma faca emo!X( )
PS: Stiati sa majoritatea emoistilor sunt cocalari si pitzipoance???
 

DeletedUser13067

sapun-emo.jpg
 

DeletedUser

si pe mine ma face una de la mine din clasa mereu emoX(X(X( e cam tampita:))))...ea se imbraca aproape ca emo si ma face pe mineX(X(X(X
(
 

DeletedUser

referitor la emo...mi se pare cam aiurea (comica..dar aiurea) reclama de la tv cu emo..(vii mai tarziu sa stam pe intauneric ? :)))) )..acum le mai fac si reclama la tv...ce mai urmeaza? emo will rull the world?...una e sa ai un stil vestimentar..propriu..unic..dar sa te comporti perfect normal...si alta e sa ai numa ganduri morbide in cap..da na..c`est la vie!
 

DeletedUser

Ce faceti ma ? Parasiti reteaua acuma? =)) . Treaba e ca lumea nu face diferenta foarte bine dintre un emo si un om care prefera sa isi faca o frizura ceva mai speciala , aici ma refer la o creasta , un breton filat etc. Houser-ul din ziua de azi a ajuns sa fie bagat in aceeasi oala cu "cocalarii" si nu vad de ce. e un fenomen la fel de tare ca si "emo" :confused: . fenomenul emo e bun doar pentru bancurile de gen si cam atat :rolleyes:
 

DeletedUser12563

Poate întrebarea mea sună ca una măgărească (să aducem şi aici măgari că pe the west numai de ei se vorbeşte :D)), dar cine sunt în realitate Emo? Ce fac şi ce vor ei de la noi? Şi de ce foarte mulţi nu-i văd în ochi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus